Lietuvių komandų dvikovą Švedijos pirmenybėse laimėjo Petro Baločkos ir Povilo Šakinio atstovaujama Norčiopingo „Dolphins“ (18-9) ekipa. Ji svečiuose 83:81 (26:18, 20:21, 23:22, 14:20) palaužė Evaldo Žabo vedama Ostersundo „Jamtland Basket“ (11-16) klubą.

Šakinis per 21 minutę pelnė 12 taškų (2/2 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Baločka ant parketo praleido 14 minučių, surinko 13 taškų (4/6 dvitaškių, 5/7 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, 3 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė bei surinko 12 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems Žabas per 34 minutes pelnė 22 taškus (6/12 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė, 5 kartus suklydo bei surinko 14 naudingumo balų.

Penktą pergalę iš eilės įsirašė Sodertaljo „Kings“ (18-9) ekipa su Mantu Griškėnu, išvykoje 77:65 (20:14, 18:17, 19:20, 20:14) nugalėjusi Boro „Boras Basket“ (16-12) krepšininkus.

Griškėnas per 26 minutes pasižymėjo 6 taškais (3/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 7 kamuolius, blokavo 1 metimą, 2 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.