Mačiulis pergalingai grįžo į aikštę (video, foto, statistika)

2012-02-09 17:11
Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ korespondentas
Jonas Mačiulis po devynių mėnesių pertraukos grįžo į aikštę Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Jonas Mačiulis taškus pelnė jau pirmuoju metimu Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Jonas Mačiulis vien per pirmą kėlinį pelnė 9 taškus Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Jonas Mačiulis per pirmus du kėlinius į „Kalev/Cramo“ krepšį įmetė 13 taškų Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Jonas Mačiulis į aikštę grįžo lyg niekad nebūtų jos palikęs. Po devynių mėnesių pertraukos žaidęs puolėjas pelnė 16 taškų, o jo atstovaujama komanda iškovojo pergalę.

Dešimtoje vietoje Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divozione esantys Kauno „Baltai“ (3-11) 89:78 nugalėjo Talino „Kalev/Cramo“ (11-7) krepšininkus.

Devintu numeriu pažymėtus marškinėlius vilkėjęs Mačiulis dvikovą pradėjo starto penkete ir jau pirmuoju metimu pelnė 3 taškus. Per penkias pirmo kėlinio minutes jis spėjo surinkti 9 taškus ir ant atsarginių suolo sėdo tik dėl dviejų pražangų.

Savo 27-ojo gimtadienio išvakarėse į aikštę grįžęs puolėjas pasižymėjo sau įprastu kietu žaidimu. Aikštėje judėjęs veržliai ir nevengęs kontakto, jis nedemonstravo jokių traumos padarinių.

Mačą „Žalgirio“ treniruočių centre stebėjo ir Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra.

198 cm ūgio puolėjui praėjusių metų gegužės 12-ąją trūko dešiniojo kelio priekinis kryžminis raištis. Nuo tada jis profesionaliai nerungtyniavo.

„Baltai“: Žygimantas Janavičius 17, Jonas Mačiulus 16, Mindaugas Kupšas 13 (11 atk. kam.), Mario Delašas 10 (8 atk. kam., 5 kld.).

„Kalev/Cramo“: Reimo Tammas 19, Tanelis Sokkas 15, Gregoras Arbetas 14.

Interviu su Mačiuliu:

ALI
Ta prasme, kad greit kels sparnus į užsienį ar dar į kokia kitą Lietuvos komandą. Sezonas, gal dar kitas ir tada ate.
2012-02-10
ALIKupšas manau ilgai Baltų komandoje neužsibus.

Ta prasme, kad išmes? Jis gi rezultatyviausias centras Baltuose :)
2012-02-09
Jonas saunuolis cia tai kovotojas eina i aikstele zaisti iki galo, o neverkslenti kai kurie . Dar akyse stovi Jono dejimas perimus kamuoli is Ispanu zvaigzdes Rudy Fernandeso ir ispudingas dejimas , taip ir toliau valio!!!
2012-02-09
+1
to tomas
taip baltuju raumuo gali atlaikyti didesni svorio spaudima raumeninem skaidulom , nes jos maziau mazesniu rakursu isitempineja negu negro , bet negro raumenu skaidulos yra labiau skirtos sprogimu , greiciui , atletishkumui , nes ju ilgis yra ilgesnis ir susitraukimas kitoks labiau skirtas krepsiniui negu galiunu sportui :) O tas kur cia svaigsta steroidu pumpuotojas tai pats yra tinginys todel nesupranta kad imanoma turet galinga ir greita kuna... :)
2012-02-09
Tomas
Le Broniaus pataikūne, ne verk - baltieji galiūnai jei ne pajegesni, tai bent tikrai ne silpnesni. Ne viską reljefas lemia.
2012-02-09
ALI
Kupšas manau ilgai Baltų komandoje neužsibus.