Solidų dvigubą dublį atlikęs Pau Gasolis blokavo lemiamą, pergalę Bostono ekipai galėjusį atnešti, metimą
Nuotr. Reuters-Scanpix
Rungtynes netradiciniais pokštais pradėję Bostono „Celtics“ (14-11) krepšininkai namie po pratęsimo 87:88 (26:22, 21:23, 17:22, 18:15, 5:6) nusileido Los Andželo „Lakers“ (15-11) komandai.

Prieš rungtynes „Celtics“ krepšininkai pasijuto lyg NBA „Visų žvaigždžių“ šventėje – vos atkovoję ginčo kamuolį keletą kartus atliko perdavimus abiem rankomis tarp kojų.

Jie visas rungtynes su „Lakers“ žaidė itin atkakliai, tačiau galiausiai Bostono klubą palaidojo po krepšiais neatkovoti kamuoliai. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 9 sekundes Pau Gasolis pataisė netaiklų Kobe Bryanto metimą ir išlygino rezultatą (82:82) bei išplėšė pratęsimą.

Iki jo pabaigos likus žaisti pusantros minutės netaiklų Bryanto metimą pataisė ir „Lakers“ į priekį išvedė puldamas kamuolį atkovojęs Andrew Bynumas (88:87). Per likusį laiką ekipoms nesisekė pelnyti taškų, tačiau paskutinėmis sekundėmis aikštės šeimininkai turėjo progą išplėšti pergalę.

Po netaiklaus Paulo Pierce'o metimo kamuolį po krepšiu būdamas laisvas atkovojęs Ray Allenas jau rengėsi išvesti savo ekipą į priekį, tačiau aidint finalinei mačo sirenai jo metimą blokavo Pau Gasolis

„Celtics“ per mačą su Los Andželo klubu metė vos penkis baudų metimus ir pasiekė prasčiausią rezultatą šį sezoną. Antroje susitikimo dalyje aikštės šeimininkai prie baudų metimo linijos nestojo nė karto.

Tuo tarpu „Lakers“ metė 20 baudų. Laimėję rungtynes svečiai nutraukė penkių paeiliui „Celtics“ pergalių seriją.

„Celtics“: Ray Allenas 22, Paulas Pierce'as 18 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Rajonas Rondo 14 (7 rez. perd.), Kevinas Garnettas 12 (12 atk. kam.).

„Lakers“: Kobe Bryantas 27, Pau Gasolis 25 (14 atk. kam.), Andrew Bynumas 16 (17 atk. kam.), Mattas Barnesas 11.

Rungtynių vaizdo reportažas ir „Celtics“ pokštai:

TDaYNu ble, Kopė tokius easy metimus galuose prametė, į kažkokį LeBrono rėžimą įėjo paskutinėm minutėm :DSvarbiausia pergalė, prieš Celtics smagu laimėt ir reg.sezone, bet eilinį kartą tritaškiai tragiškiau negu tragiškai - 1/15

Lebrono rėžimas tempia komandą į priekį, o tavo vaikiškos sapalionės klijuoja tau ant kaktos kvailio etiketę
2012-02-10
+4
ass
patiko man pradzia celticu perdavimai tarp koju, Celtics buvo stipresni visa maca pirvamo tiesiog pritruko jegu pabaigoj...
2012-02-10
+1
ShL

Tai kad Kobe ištisai dabar lemiamus metimus prameta, šia Gasolis su Bynum traukia rungtynes gale
2012-02-10
+2
Nu ble, Kopė tokius easy metimus galuose prametė, į kažkokį LeBrono rėžimą įėjo paskutinėm minutėm :D

Svarbiausia pergalė, prieš Celtics smagu laimėt ir reg.sezone, bet eilinį kartą tritaškiai tragiškiau negu tragiškai - 1/15
2012-02-10
-3
ShL
Bryantas norėjo, kad Howardas būtų trečias žmogus komandoje, o pagal naudingumą jis pats toks rpadeda tapti
2012-02-10
+1
aa
Koks jums skirtumas klyną, ne klyną? Atsirado lietuvininkai...
2012-02-10
Bryant labiau reiketu ziureti i savo komandos draugus,sios rungtynes tai ir parode.Jeigu Lakers stengsis zaisti per prieki gali toli nueiti.
2012-02-10
+1
gal tarpkojį o ne klyną

--
2012-02-10
+1
LeQueen"per klyną" cia lietuviskas zodis? :)

Cia zurnaliugos profesionalumas pasireiskia... Jei jau taip gali rasyt tai
2012-02-10
-1
big 4 vs average 3
2012-02-10
Jo Bynumas rodo savo vertę, kodėl vertas lošti startiniam all star, su Pau sudaro geriausia duetą aukštaūgių NBA šiuo metu?
2012-02-10
-1
saulius
geras straipsnio pavadinimas
2012-02-10
Vin
Nu ir prajuokino bn ;D Pagal juos Celtics pralošė dėl to pokšto pradžioj. Turbūt tas pajuokavimas nulėmė paskuitinį Gasolio bloką.
2012-02-10
ShL
CesarMilesAnd Gasol saves Kobe's ass... Again!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Va va, ne tik Gasol, bet ir Bynum. Nes Kobe visus svarbius metimus prametė ir 4 kėliny ir pratesime