Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) antrojo etapo Antrosios grupės namų rungtynėse sudėtingą pergalę iškovojo Pakruojo „Merestos“ (14-19) krepšininkai.

Dainiaus Bertulio auklėtiniai po atkaklios kovos 82:77 (18:24, 19:7, 16:19, 29:27) palaužė „Šilutės“ (12-21) komandą.

35 minutę „Šilutės“ žaidėjai pirmavo 62:61, tačiau šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako ir susigrąžino iniciatyvą 67:62.

Netrukus „Merestos“ ekipos pranašumas tapo dviženklis (76:66), o svečiai pritrūko laiko bei jėgų pavyti varžovus.

„Meresta“: Darius Griškėnas 19, Aivaras Galkauskas 16, Klymas Artamonovas 15, Audrius Maneikis 12.

„Šilutė“: Vitalis Pancerevas 21, Evaldas Jurkus 18, Artūras Kaubrys 15.

8 Mažeikių Mažeikiai 33 18 15 12 4 41

Griskenas vel trauke pakruoji tada kada to reikejo :)
2012-02-10
+1
Taip ir turėjo būti! Beveik visas rungtynes pakruojiečiai pirmavo, o šilutiškiai priekyje buvo tik pirmas penkias minutes ir ketvirtojo kėlinio pradžioje.