Saulius Štombergas sužaidė rezultatyviausias rungtynes šį sezoną, o Kazanės „Uniks“ iškovojo pergalę Rusijos čempionate. Ketvirtadienį (04.06) du lietuvius savo gretose turintis „Uniks“ namie 83:67 (17:18, 27:22, 20:9, 19:18) nugalėjo Permės „Ural-Great“.

Štombergas per 33 minutes įmetė 24 taškus (5/7 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

Tai geriausias Štombergo rezultatas šį sezoną. Visgi lietuvio rezultatyvumo rekordas Rusijos pirmenybėse – dvigubai didesnis. 2004 metų sausį per Rusijos lygos rungtynes Štombergas pataikė 10 tritaškių iš 14 ir pelnė 50 taškų.

Rungtynėse su Permės komanda ne itin rezultatyvus buvo Kšyštofas Lavrinovičius. Jis per 31 minutę įmetė 6 taškus (3/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, 4 sykius prasižengė ir kartą suklydo.

Kazanės klubas, kuriame trenerio asistentu dirba Valdemaras Chomičius, Rusijos čempionate žengia ketvirtas. Per 22 rungtynes „Uniks“ iškovojo 17 pergalių ir viena atsilieka nuo rungtynėmis daugiau žaidusios Maskvos srities „Chimki“ komandos.

Netgi 50 tasku buvo imetes?! Geras, to nezinojau...