Treneris Vinny Del Negro paskutinę ataką patikėjo Chrisui Paului
Nuotr. AP – Scanpix
Chrisas Paulas tiksint paskutinėms ketvirtojo kėlinio sekundėms pataikė labai sudėtingą dvitaškį ir tai leido Los Andželo „Clippers“ (16-8) komandai džiaugtis dar viena pergale.

Vinny Del Negro
auklėtiniai svečiuose 78:77 (18:27, 23:16, 19:18, 18:16) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ (18-9) komandą.

„76ers“ likus žaisti 18 sekundžių išsiveržė į priekį, kuomet abi baudas pataikė Louisas Williamsas (77:76). Tačiau tai dar nebuvo pabaiga. Gana padrikoje ir neparuoštoje atakoje Paulas likus žaisti 3,2 sekundės pataikė sudėtingą metimą ir visam laikui išvedė svečius į priekį – 78:77.

„Pažiūrėjau į rungtynių laikrodį ir pamačiau, kad dar turiu progą. Ankstesniuose mačuose buvau prametęs keletą svarbių metimų ketvirtajame kėlinyje, tačiau laimei šis pasiekė tikslą“, – po mačo kalbėjo pergalingo metimo autorius Paulas.

Sėkmingą žaidimą šį sezoną demonstruojanti „76ers“ ekipa į „Wells Fargo Center“ areną sutraukia nemažai žiūrovų. Šiame susitikime arena buvo sausakimšą – mačą stebėjo net 20,539 žmonės.

„Clippers“: Chrisas Paulas 24, Blake'as Griffinas 16 (11 atk. Kam.), Mo Williamsas 14.

„76ers“: Andre Iguodala (8 atk. Kam., 7 rez. Perd.) ir Eltonas Brandas (10 atk. Kam.) po 12, Louisas Williamsas 11, Thaddeusas Youngas ir Jodie Meeksas po 10.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Va tuo 76ers ir stebina, rezultatyviausias zaidejas - su 12 tasku, penki pelne dvizenkli skaiciu. Visas rungtynes su jais zaisdamas turi itin susitelkes but, nezinai is kur gresmes laukt