Dar kartą savo, kaip puikaus lemiamų akimirkų žaidėjų reputaciją, patvirtino Carmelo Anthony. Trečiametis NBA krepšininkas pataikė lemiamą metimą, o jo Denverio „Nuggets“ (42 perg. – 34 pral) namie 110:108 (39:23, 19:26, 27:28, 14:22, 11:9) po pratęsimo palaužė Los Andželo „Lakers“ (40-36).

Pergalę šeimininkams lėmė Anthony dvitaškis iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 3,8 sekundes. „Lakers“ dar surengė ataką, tačiau Luke‘o Waltono tritaškis tikslo nepasiekė.

„Nuggets“ pergalė pranoko Kobes Bryanto pastangas. „Lakers“ lyderis pelnė 42 taškus, įskaitant tritaškį su pražangą, kuris iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutę išlygino rezultatą (99:99). Pratęsime Bryantas pirmą kartą rungtynėse išvedė savo ekipą į priekį (101:99), tačiau pabaigą sėkmingaiu sužaidė „Nuggets“.

Nugalėtojams atstovaujantis Linas Kleiza per 4 minutes nė karto nemetė į krepšį, atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 33 taškai (12/30 metimų), Francisco Elsonas 21 (11 atk. kam.), Andre Milleris 15, Gregas Buckneris 12, Marcusas Camby 10 (11 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Lakers“: Kobe Bryantas 42, Lamaras Odomas 16, Kwame’as Brownas 15 (13 atk. kam.), Luke’as Waltonas 12.

•

Keturioliktą pergalę iš eilės šventė Naujojo Džersio „Nets“ (46 perg. – 28 pral.), namie 113:102 (33:25, 18:26, 34:23, 28:28) įveikę Šarlotės „Bobcats“ (21-55). Šiuo laimėjimu jie pakartojo ilgiausią pergalių seriją per visą klubo istoriją.

„Tai – viena iš geriausių reguliariojo sezono „Nets“ komandų“, - taip dabartinę komandos sportinę formą įvertino „Nets“ į priekį vedęs Richardas Jeffersonas.

Jo komandos draugas Jasonas Kiddas atliko 74-tą trigubą dublį karjeroje, pelnydamas 13 taškų, atlikdamas 12 rezultatyvių perdavimų ir atkovodamas 10 kamuolių. Tiesa, žinodamas, kad iki šio pasiekimo įžaidėjui trūksta vos vieno atkovoto kamuolio, treneris Lawrence‘as Frankas Kiddą aikštėje laikė ilgiau nei kitas komandas žvaigždes net tada, kai rungtynių baigtis jau buvo aiški.

„Nets“: Richardas Jeffersonas 40 (13/19 metimų, 11 atk. kam.), Vince’as Carteris 20, Cliffordas Robinsonas 14, Jasonas Kiddas 13 (12 rez. perd., 10 atk. kam.), Nenadas Krstičius 12.

„Bobcats“: Raymondas Feltonas 20, Primožas Brežecas 16, Brevinas Knightas 13, Alanas Andersonas 11.

•

„Nets“ dabar vos trejomis pergalėmis atsilieka nuo antroje vietoje Rytų konferencijoje žengiančių Majamio „Heat“ (49-26) krepšininkų, kurie savo aikštėje 82:95 (21:20, 20:22, 20:28, 21:25) neatsilaikė prieš Detroito „Pistons“ (61-14).

Tai buvo šešta iš eilės „Pistons“ pergalė, dar labiau sutvirtinusi jos galimybes laimėti NBA reguliarųjį sezoną. Artimiausius konkurentus, San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus jie lenkia trejomis pergalėmis.

„Pistons“: Rasheedas Wallace‘as ir Tayshaunas Prince‘as po 20, Richardas Hamiltonas 19, Chauncey Billupsas 14, Tony Delkas 12.

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 29, Shaquille‘as O‘Nealas 28.