Lenkijos lygoje Sauliaus Kuzminsko atstovaujama Sopoto „Trefl“ (19-5) komanda išvykoje 90:81 (30:19, 22:25, 16:27, 22:10) įveikė Tarnobrzego „Siarka Jezioro“ (10-14) komandą.

Vilnietis žaidė 18 minučių, pelnė 6 taškus (3/4 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, perėmė 1 kamuolį, 1 kartą suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Giedrių Gustą savo gretose turinti Zgorželeco „PGE Turow“ (17-7) komanda namie 103:80 (26:20, 26:16, 31:14, 20:30) sutriuškino Gdansko „Polpharma Starogard“ (8-16) ekipą.

Gynėjas rungtyniavo 21 minutę, pelnė 7 taškus (1/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 5/7 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, 1 kartą suklydo, 4 sykius prasižengė, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 7 naudingumo balus.

Pergalę iškovojo ir Dainiaus Adomaičio treniruojama Slupsko „Energa Czarni“ (17-7) komanda. Ji išvykoje 69:67 (18:17, 23:13, 16:16, 12:20) palaužė Košalino AZS (6-18) klubą.

Nugalėtojams Mantas Česnauskis per 21 minutę pelnė 15 taškų (4/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, 1 kartą prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.