Praėjusį sezoną Orlande Gilbertas Arenas buvo menkai pastebimas
Praėjusį sezoną Orlande Gilbertas Arenas buvo menkai pastebimas
Nuotr. Reuters-Scanpix
Kai sekmadienį Los Andželo „Lakers“ Toronte baiginėjo savo šešerių rungtynių išvykoje seriją, „Lakers“ generalinis vadybininkas Mitchas Kupchakas Kalifornijoje stebėjo privačią treniruotę su laisvuoju agentuGilbertu Arenasu.

Skelbiama, kad Arenas, kuriam praeitą mėnesį sukako 30 metų, tryško energija. Visgi jis nepasirašęs sutarties sekmadienio naktį grįžo namo iš Los Andželo į Orlandą.

Arenasui vasarą buvo atlikta pažangi kelio gydymo procedūra, kurią taip pat naudojo ir „Lakers“ gynėjas Kobe Bryantas.

Nuo 2006 metų Arenasui buvo atliktos jau trys kelio operacijos.

Per savo dešimties metų karjerą tris kartus dalyvavęs visų žvaigždžių rungtynėse, gynėjas vidutiniškai pelnydavo po 21,2 taško ir atlikdavo po 5,4 rezultatyvaus perdavimo.

Visgi praeitą sezoną su Orlando „Magic“ jis rinkdavo tik po 8 taškus, o krepšį atakavo vos 34,4 procentų taiklumu. Orlando ekipa Arenaso atsisakė pasinaudojus NBA amnestijos taisykle prieš sezoną.

Jei Arenasas pasirašytų kontraktą  su „Lakers“ ekipa, ji jam galėtų pasiūlyti apie 1,4 milijono JAV dolerių, t.y minimalų veterano atlyginimą.


Rodyti komentarus
1 2  »
Baikit jūs juokint, Bostonas mainys Rondo? Tikrai ne, pasirašė ilgalaikę sutartį ir dar moka tik 10-14mln(kiekvienais metais po milijoną didėja), o tai tokiam all-star pg tikrai nedaug, plius patys Bostono vadovai yra pasakę, kad su juo sieja ateitį, nemanau, kad ir Rondo kažkuo nepatenkintas Bostone, taip kad jis ten ir liks, po šių metų baigiasi milžiniškas Garnetto 21mln kontraktas ir Alleno 10 mln. taip pat. Taigi šią vasarą Bostonas turės daug laisvų pinigų ir turėtų atsinaujinti, ir seniams mažiau mokės, arba išvis nesignins jų.
2012-02-14
Atsakyti
masteris
Jeremy Lin tikrai padetu Lakersam dabar. Kaip tik tokio zaidejo jiems ir reikia. Ateitu Lin i LAL tai turetu visai neblogu sansu pakovot ir iskovot ziedus.
2012-02-14
Atsakyti
aiste
Atsimenu kai sitas isude 63 pts i tu paciu lakersu krepsy
2012-02-14
Atsakyti
Triedalai
Uz kobe geresnis sitas.
2012-02-14
Atsakyti
Ryuzakio tai pas arena jis negali pakilt tik pas kobe? o apie rondo... efektingumas yra niekis ir nebandyk ant to zaist, juk pats ta sakei kad svarbu ne efektingumas o efektivumas gindamas kobe "lebrono ir kobes" temoj. jei jis LAL sutvarkytu puolima tai ir bostone jis ta daro.. tad klausimas nx bostonui ji mainyt... prisipazink kad tau nei arenas nei iveraonas netinka tik del to kad turi sancu nuleist kobei kraujo, o va Rondo tau tinka nes nera. aggressive scorer'is ir kobes stats saugus kaip pinigai sveicarijos banke--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Paranojikas.

Nei Iversonas, nei Arenas nenuleis niekaip Kobei kraujo :D.

Susitvarkys puolimas tik gavus gerą, greitą, pasuojantį, besiginantį įžaidėją, kuom dar vienas scorer'is padės komandai, kuri turi kam mest, tik neturi kas set-up'ina?
2012-02-14
-1
Atsakyti
o tai pas arena jis negali pakilt tik pas kobe? o apie rondo... efektingumas yra niekis ir nebandyk ant to zaist, juk pats ta sakei kad svarbu ne efektingumas o efektivumas gindamas kobe "lebrono ir kobes" temoj. jei jis LAL sutvarkytu puolima tai ir bostone jis ta daro.. tad klausimas nx bostonui ji mainyt... prisipazink kad tau nei arenas nei iveraonas netinka tik del to kad turi sancu nuleist kobei kraujo, o va Rondo tau tinka nes nera. aggressive scorer'is ir kobes stats saugus kaip pinigai sveicarijos banke

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-13
+1
Atsakyti
koks skirtumas ar žaidėjas pataikys 10metimų iš 30Kobe 44%,Arenesas 42%,wow


Apie aną sezoną kalbėjau

37 prieš 44, kurie greit turėtų vėl pakilt iki 45, kai vėl pripras prie savo įprastinio metimo
2012-02-13
-1
Atsakyti
ar 9 iš 30?
?
2012-02-13
+2
Atsakyti
koks skirtumas ar žaidėjas pataikys 10metimų iš 30
Kobe 44%,Arenesas 42%,wow
2012-02-13
+2
Atsakyti
RyuzakiTDaY.Puolime irgi padėtų labai, ypač kai pereita prie "nežinau ką darau puolime" browno taktikos.Aišku susilpnėtų priekis, bet backcourt'as išvis apgailėtinas be Kobės.o kas man aiskino, kad Boston'as nori ismainyt Rondo, nes jis puolime nulinis, todel Pau jiems geriau? Nepameni kas? man vat uzkrito...


Na, kaip pakankamai nemąstantis individas ir nesupratai.

Rondo nėra efektingas (ne efektyvus, yra skirtumas), scoreris, jis puolimą sutvarkytų ASISTAIS, ir negana to, laikas nuo laiko gali ir prasiveržt.
2012-02-13
-2
Atsakyti
to tdayai, o dabar jau procentai svarbu? px, kaip pats kobe meto :D


Kobė mėto pagal lygos vidurkį, Arenas varė 30-34 procentais aną sezoną, realiai nepamenu kiek tiksliai ir labai tingiu ieškot to.
2012-02-13
Atsakyti
TDaY.Puolime irgi padėtų labai, ypač kai pereita prie "nežinau ką darau puolime" browno taktikos.Aišku susilpnėtų priekis, bet backcourt'as išvis apgailėtinas be Kobės.


o kas man aiskino, kad Boston'as nori ismainyt Rondo, nes jis puolime nulinis, todel Pau jiems geriau? Nepameni kas? man vat uzkrito...
2012-02-13
Atsakyti
to tday
ai, o dabar jau procentai svarbu? px, kaip pats kobe meto :D
2012-02-13
Atsakyti
BDaY
Mantą Klaidietį vietoj Kobes ir problemos su įžaidėju kaip nebūta :)
2012-02-13
Atsakyti
His_AirnessTDaYNegana to, jo psichologija išvis tragiška, jeigu ginklais švaistos rūbinėj, nu tai ką jis darys didžiausią aroganciją turinčioj komandoj ? Nudurs ką nors?Nu manyciau, kad jam dabar labiausiai rupi issaugot savo karjera ir islipt is tos duobes ir del to jis gali but profesionalesnis. Pries ka jis ten sokines, pries Kobe? Nejuokink.Rondo i Pau? Gal, bet ilgai galvociau ar verta. Lakers pranasumas - priekine linija, nes daug kas lygoj gali primest tasku kaip Kobe, jeigu ne po viena tai keliese, bet toki prieki sunku atrast. Nemanau, kad reiktu isardyt tai, kas atnese 2 ziedus. Yra tu izaideju, jeigu Arenas atsigaves bent kiek, jau geriau jis, negu atiduot Pau.


Visos komandos daro LAL per įžaidėją, net tokie palygint apgailėtini scoreriai kaip Calderonas sumeta 30 taškų.

Rondo tikrai yra vienas iš geriausių 1x1 PG defenderių lygoj, jis bent jau išspręstų problemą, kuri kankina LAL jau tris sezonus.

Puolime irgi padėtų labai, ypač kai pereita prie "nežinau ką darau puolime" browno taktikos.

Aišku susilpnėtų priekis, bet backcourt'as išvis apgailėtinas be Kobės.
2012-02-13
Atsakyti
TDaYAnonimasPieva su tuo Rondo,koks protiškai neatsilikęs vadybininkas šmainytų savo ateitį į veteraną kurių ir taip pilna komandoje,o del Arenaso,TDaY,matyt esi labai įskaudintas kad net nenori pažiūrėti kaip Arenas atrodys komandoje,nežinai kokia jo forma,apskritai nieko nežinai,tačiau vistiek net nenori kad jis būtų išbandytas,nors mano nuomone kad ir kaip bebūtų gaila nes buvo vienas mano mėgstamiausių žaidėjų,manau jis žluges.Dėl to, kad Rondo nėra komerciškai naudingas, arba bent ne tiek, kiek įmanoma būtų Bostoną padaryt komerciškai naudingu.Pasiėmus Gasol'į išsispręstų visa Bostono skylė po kaše, tuo pačiu pakeitus kokį allen+garnett gali gaut gerą įžaidėją.Gasol'is vis tiek dar tris metus aukštu lygiu žais, o Bostonui mirtinai reik rebuild'inimo.Grynuolis15Na, labai smalsu būtų pamatyti, kaip Arenas atrodytų Lakers gretose...Jis puikus žaidėjas, Ir po diskvalifikacijos jis gerai žaidė Wizards, tačiau jau buvo atėjęs John Wall ir Wizards pradėjo lipdyti naują komandą,o po to Orlande juk Van Gandy neleido normaliai pasireikšti Gilbertui, kai tik per PO leido jam starte pradėti rungtynes prieš Hawks, iš karto kitas vaizdas buvo, tiesiog sunku ,kai iš All star rolės nurašė jį į kylančius nuo suolo...(:Menkas žaidimo laikas neturėtų trukdyt žmogui mest normalesniu procentu. O kai meta gal 15 proc. mažiau negu lygos vidurkis... nu tai sorry.Negana to, jo psichologija išvis tragiška, jeigu ginklais švaistos rūbinėj, nu tai ką jis darys didžiausią aroganciją turinčioj komandoj ? Nudurs ką nors?


Dėl psichologijos, pritariu, tas skandalas su ginklais ir sugadino jo karjerą,..Tačiau Lakersams dabar tikrai reikia žmogaus , kuris gali padoriau taškus rinkti, nes dabar tik Kobe, Bynum ir Gasol, tai daro, tačiau,kad ir,kaip gerai jie sužaistų visi, jų indėlio ne visada užtenka, reikia jiems talkininko (:
2012-02-13
Atsakyti
TDaYNegana to, jo psichologija išvis tragiška, jeigu ginklais švaistos rūbinėj, nu tai ką jis darys didžiausią aroganciją turinčioj komandoj ? Nudurs ką nors?


Nu manyciau, kad jam dabar labiausiai rupi issaugot savo karjera ir islipt is tos duobes ir del to jis gali but profesionalesnis. Pries ka jis ten sokines, pries Kobe? Nejuokink.

Rondo i Pau? Gal, bet ilgai galvociau ar verta. Lakers pranasumas - priekine linija, nes daug kas lygoj gali primest tasku kaip Kobe, jeigu ne po viena tai keliese, bet toki prieki sunku atrast. Nemanau, kad reiktu isardyt tai, kas atnese 2 ziedus. Yra tu izaideju, jeigu Arenas atsigaves bent kiek, jau geriau jis, negu atiduot Pau.
2012-02-13
+1
Atsakyti
Anonimas
tday nenurasyk tu jo man rodos kaip tik lakers komandai jis padetu,reik duoti sanca taip ataip akers dugne yra
2012-02-13
Atsakyti
AnonimasPieva su tuo Rondo,koks protiškai neatsilikęs vadybininkas šmainytų savo ateitį į veteraną kurių ir taip pilna komandoje,o del Arenaso,TDaY,matyt esi labai įskaudintas kad net nenori pažiūrėti kaip Arenas atrodys komandoje,nežinai kokia jo forma,apskritai nieko nežinai,tačiau vistiek net nenori kad jis būtų išbandytas,nors mano nuomone kad ir kaip bebūtų gaila nes buvo vienas mano mėgstamiausių žaidėjų,manau jis žluges.


Dėl to, kad Rondo nėra komerciškai naudingas, arba bent ne tiek, kiek įmanoma būtų Bostoną padaryt komerciškai naudingu.

Pasiėmus Gasol'į išsispręstų visa Bostono skylė po kaše, tuo pačiu pakeitus kokį allen+garnett gali gaut gerą įžaidėją.

Gasol'is vis tiek dar tris metus aukštu lygiu žais, o Bostonui mirtinai reik rebuild'inimo.

Grynuolis15Na, labai smalsu būtų pamatyti, kaip Arenas atrodytų Lakers gretose...Jis puikus žaidėjas, Ir po diskvalifikacijos jis gerai žaidė Wizards, tačiau jau buvo atėjęs John Wall ir Wizards pradėjo lipdyti naują komandą,o po to Orlande juk Van Gandy neleido normaliai pasireikšti Gilbertui, kai tik per PO leido jam starte pradėti rungtynes prieš Hawks, iš karto kitas vaizdas buvo, tiesiog sunku ,kai iš All star rolės nurašė jį į kylančius nuo suolo...(:


Menkas žaidimo laikas neturėtų trukdyt žmogui mest normalesniu procentu. O kai meta gal 15 proc. mažiau negu lygos vidurkis... nu tai sorry.

Negana to, jo psichologija išvis tragiška, jeigu ginklais švaistos rūbinėj, nu tai ką jis darys didžiausią aroganciją turinčioj komandoj ? Nudurs ką nors?
2012-02-13
Atsakyti
Na, labai smalsu būtų pamatyti, kaip Arenas atrodytų Lakers gretose...Jis puikus žaidėjas, Ir po diskvalifikacijos jis gerai žaidė Wizards, tačiau jau buvo atėjęs John Wall ir Wizards pradėjo lipdyti naują komandą,o po to Orlande juk Van Gandy neleido normaliai pasireikšti Gilbertui, kai tik per PO leido jam starte pradėti rungtynes prieš Hawks, iš karto kitas vaizdas buvo, tiesiog sunku ,kai iš All star rolės nurašė jį į kylančius nuo suolo...(:
2012-02-13
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 27

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas