LeBronas Jamesas rinko daugiau nei tašką per kiekvieną minutę, o jo vedama Majamio „Heat“ ekipa iškovojo trečiąją pergalę paeiliui Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate.

Turnė po JAV tęsiantis Floridos klubas Milvokyje pirmą kartą šį sezoną 114:96 (27:30, 28:20, 35:24, 24:22) nugalėjo vietos „Bucks“ krepšininkus. Per pastarąsias tris savaites „Heat“ su „Bucks“ žaidė dukart, tačiau abi pergales šventė Milvokio ekipa.

Įpusėjus antrajam kėliniui „Heat“ atsiliko 35:41, tačiau du tritaškius paeiliui pataikęs Mike'as Milleris iniciavo savo ekipos spurtą 12:2 po kurio svečiai įgijo 4 taškų pranašumą (47:43). Trečiajame ketvirtyje Floridos ekipa dar kartą šovė į priekį ir susikrovė pergalingą pranašumą.

Per pirmuosius du pralaimėtus mačus su „Bucks“ Majamio klubo krepšininkai vidutiniškai rinko po 89,5 taško, tačiau šįkart tiek buvo pelnę jau po trijų kėlinių. Tai buvo keturioliktoji „Heat“ pergalė per pastaruosius 17 mačų.

„Bucks“: Carlosas Delfino 24, Drew Goodenas 12 (7 atk. kam.), Brandonas Jenningsas 12, Beno Udrihas 11.

„Heat“: LeBronas Jamesas 35 (8 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as 22, Mario Chalmersas 13, Norrisas Cole'as 10.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Golden State Warriors Phoenix Suns 102-96 stat »
Dallas Mavericks Los Angeles Clippers 96-92 stat »
New Orleans Hornets Utah Jazz 86-80 stat »
Milwaukee Bucks Miami Heat 96-114 stat »
Orlando Magic Minnesota Timberwolves 102-89 stat »
Charlotte Bobcats Philadelphia 76ers 89-98 stat »

ShLCesarMilestoks ispudis, kad uz heat serga tik anonimai :DNeseniai buvo balsavimas, kuri komanda turi daugiausiai fanu, tai virs 50 procentu atsake, kad Heat. Tiesiog, eilinės rungtynės kaip ir daugelis Heat runtynių, kai visus sutriuškina jau pirmoje rungtynių pusėje ir per daug nesinori jų analizuoti. Būtų prieš Lakers lošia, tai čia būtų vien Tday minimum šimtukas komentaru

O jei būtų apklausa "pati nemėgstamiausia komanda NBA", taip pat taptų Heat, nes dabar jiems abejingų beveik nėra.Arba juos mėgsti ir sergi, arba linki nesėkmių ;)