Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) šeštadienį (04.08) vyko vienerios rungtynės. Jose triuškinančią pergalę iškovojo Kauno „Žalgiris“. Kauniečiai išvykoje 93:62 (21:18, 20:10, 21:12, 31:22) nepasigailėjo „Panevėžio“ ekipos.

Intriga šiose rungtynėse laikėsi tik pirmajame kėlinyje. Per likusius tris kėlinius kauniečiai tik didino savo pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę.

„Žalgiris“: Simonas Serapinas 18 taškų, Jonas Mačiulis 16, Darjušas Lavrinovičius ir Tanoka Beardas (9 atk. kam.) po 14, Vidas Ginevičius 10.

„Panevėžys“: Giedrius Jankauskas 25 taškai (8/18 dvitaškių, 12 atk. kam.), Saulius Kazevičius 11 (9 kld.), Osvaldas Mačernis 10 (8 atk. kam.).

Galutinė LKL turnyrinė lentelė paaiškės po sekmadienio dvikovos, kai susikaus „Sakalai“ ir „Nevėžis“. Po šios dvikovos taps aiškios 4-6 vietas užėmusios komandos.

Turnyrinę LKL lentelę galite rasti paspaudę čia.

Zalgiris geraiausias!!!11
2006-04-09
P3rsuader :DDD super tie plakatai kauno :)))
2006-04-09
SAUNUOLIAI Z
2006-04-08
+1
vap
Epizodais rungtynes gadino teisėjai :)\
Kaip G.Jankauskas sumetė 25tšk. net nepastebėjau.. Bet šeip įdomiau buvo žiūrėt, kaip E.Ežerskis draskėsi :)
2006-04-08
"Kaune irgi galima gyventi"
2006-04-08
Giedrius Jankauskas is Panevezio nerealiai draske Zalgirio gynyba, ispovokavo net 9 prazangas, atkovojo bicas net 12 kamuoliu, israse 2 blokus, 3 kamuolius pereme ir pelne nei daug nei mazai t.y. tik 25 taskus!!!
Juokingiausia tai, kad sitas vyrukas priklauso ne kam kitam, o tam paciam ir didziajam Zalgirio skriaudikui VILNIAUS LIETUVOS RYTUI.
Niekur neturi Zalgiris ramybes nuo sio Vilniaus klubo, ji gaidina ir atsarginiai RYTO zaidejai paskolinti kitiems klubams :)))