Rolando Alijevo grįžimas į Samaros „Krasnie Krilya“ (6-7) ekipą paženklintas dramatiška pergale prieš jo buvusią komandą – Kijevo „Budivelnyk“ (4-8).

VTB Vieningosios lygos A grupės mače Rusijos ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 90:89 (14:12, 19:22, 19:17, 19:20, 9:9, 10:9) po dviejų pratęsimų parklupdė Ukrainos atstovus, kurių garbę gina Michailas Anisimovas.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti dešimt sekundžių 5 taškų persvarą turėjo šeimininkai (71:66), tačiau Andrejus Agafonovas smeigė dvitaškį (68:71). Prie baudų metimų stojęs Lonnielis Rushas galėjo įtvirtinti pergalę, bet pastarasis prametė abi baudas, o tritaškį su sirena pataikęs Pavlo Burenka išplėšė pratęsimą (71:71).

Pratęsime vėl gelbėtis teko svečiams. Šį karta didvyriu tapo Suadas Šehovičius, pataikęs lemiamą dvitaškį (80:80). Tiksint paskutinėms antro pratęsimo sekundėms priekyje buvo „Budivelnyk“ (89:87), bet kaltę norėjęs išpirkti Rushas įsūdė pergalingą tritaškį (90:89).

Debiutiniame mače Alijevas per 28 minutes pelnė 6 taškus (2/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 sykį suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Anisimovas ant parketo praleido 23 minutes, pasižymėjo 3 taškais (1/7 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 sykius prasižengė, 4 kartus suklydo ir surinko -2 naudingumo balus.

„Krasnie Krilya“: Draganas Labovičius 19 (9 atk. kam.), Aaronas Milesas 17 (6 rez. perd., 5 per. kam.), Lonnielas Rushas 16, Evgenijus Kolesnikovas 13, Yury Vasilievas 10.

„Budivelnyk“: Suadas Šehovičius 26, Andrejus Agafonovas 17, Dmitrjus Zabirčenka 16, Jackas McClintonas 11.

9 Talino Kalev/Cramo 12 1 11 0 6 -165

dar pasiseke, kad chimki isvykoje pries NN sugebejo laimeti.

--
2012-02-15
zalgiriui namie liko vef kalev ir uniks, isvykoje budivelnyk ir kk.