14-ąjį pralaimėjimą Lenkijos pirmenybėse patyrė Bydgoščiaus „Astoria“ ekipa. Du lietuvius savo gretose turintis klubas išvykoje 64:85 (22:25, 16:24, 9:20, 17:16) pralaimėjo Zgorzeleco „Turow“ krepšininkams.

Pralaimėjusiems Aivaras Kiaušas per 26 minutes pelnė 2 taškus (0/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/6 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 5 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Arvydas Čepulis per 16 minučių surinko 6 taškus (0/1 dvitaškio, 2/6 tritaškių), tačiau po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

„Astoria“ ekipa, turinti 12 pergalių ir 14 pralaimėjimų, užima 10-ąją turnyrinės lentelės vietą.

Dar vieną pergalę Lenkijoje iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Šviecų „Polpak“ ekipa. Ji namie 81:64 (19:17, 17:9, 18:13, 27:25) nugalėjo Varšuvos „Polonia“ krepšininkus.

Nugalėtojams Žygimantas Jonušas per 35 minutes pelnė 15 taškų (5/10 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

Andrius Lepinaitis per 6 minutes pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir surinko 1 tašką, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau kartą suklydo.

„Polpak“ ekipa, iškovojusi 16 pergalių iš 26 galimų, užima 3-ją turnyrinės lentelės vietą.

16-ąją pergalę Lenkijos pirmenybėse iškovojo ir Mindaugo Burneikos Slupsko „Energa Czarni“ ekipa. Ji namie 73:65 (16:6, 15:23, 23:23, 19:13) nugalėjo Ostrovo „Stal“ krepšininkus.

Burneika per 15 minučių pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių), perėmė 1 kamuolį, tačiau po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Slupsko klubas, turintis 16 pergalių ir 10 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje žengia 4-oje vietoje.

22-ąją pergalę iškovojo ir absoliutus lygos lyderis Sopoto „Prokom Trefl“ klubas. Jis išvykoje 94:75 (30:21, 22:11, 15:26, 27:17) nugalėjo Inovroclavo „Notec“ krepšininkus.

Nugalėtojams Tomas Pačėsas per 28 minutes pelnė 8 taškus (2/2 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Tomas Masiulis šioms rungtynėms registruotas nebuvo.

Sopoto ekipa, iškovojusi 22 pergales iš 26 galimų, ir toliau išlieka absoliuti lygos lyderė.

Įspūdingą pergalę pasiekė Mariaus Prekevičiaus Vloclaveko „Anwil“ ekipa. Ji išvykoje 110:73 (30:17, 33:24, 25:16, 22:16) sumindė Tarnovo „Azoty Unia“ krepšininkus.

Prekevičius per 21 minutę pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, tačiau po kartą suklydo ir prasižengė.

„Anwil“ ekipa, turinti 17 pergalių ir 9 pralaimėjimus, užima 2-ąją turnyrinės lentelės vietą.