„LKKA-Aisčių“ krepšininkės darželio auklėtiniams pademonstravo, kaip reikia sportuoti
„LKKA-Aisčių“ krepšininkės darželio auklėtiniams pademonstravo, kaip reikia sportuoti
Nuotr. LKKA Aistės
Kauno miesto krepšinio klubas „LKKA Aistės“ toliau tęsia įvairias akcijas, skirtas klubo bei moterų krepšinio garsinimui. DND LKF taurės trečios vietos laimėtojos apsilankė Kauno lopšelyje-darželyje „Žingsnelis“.

Ši šventė iš kitų išsiskyrė tuo, jog vaikai krepšininkių sutiktuvėms ruošėsi bemaž mėnesį. Daugiau nei šimtas vaikų visą mėnesį buvo įtraukti į „Krepšinio fiesta 2012“ sukūrį. Jos metu kiekvieną savaitę buvo vykdomos įvairios pamokėlės krepšinio tema, vaikai turėjo progą nupiešti krepšininkes, savo įsivaizduojamą pasaulį, susijusį su krepšiniu.

„Atvykome į labai nuoširdų pasaulį. Tokio nuoširdaus ir ilgesingo sutikimo mūsų klubas dar neturėjo. Tos vaikų šypsenos, degančios akys ir noras paliesti, pabendrauti su krepšininkėmis ypatingai džiugina. Tokiais momentais supranti, kokią galią turi krepšinis. Visi jį myli ir puikiai supranta. Šiandien matome tik finalinius akordus, nes „Žingsnelis“ krepšiniu gyveno visą mėnesį. Ši akcija yra tęstinė, ne vienadienė. Ta proga, kaip jau įprasta, pasirašėme bendradarbiavimo sutartį“, – nauja partneryste džiaugėsi „LKKA Aistės“ direktorius Petras Aleksonis.

„Krepšinio fiestoje 2012“ netrūko visų krepšiniui būdingų akcentų. Vaikus linksmino ir šventę vedė geras „Amberio“ draugas – talismanas zuikutis „Linksmutis“. Pertraukėlių metu šoko krepšinio klubo oficiali šokių grupė „Flash Dance“. Taip pat buvo galima kartu su krepšininkėmis sudalyvauti įvairiose krepšinio estafetėse, išbandyti masinį krepšinio kamuolių mušinėjimą, kaip ir akcijoje „Varom už Lietuvą. Visi renginio dalyviai gavo Kauno klubo partnerių, įmonės „Acme“ įsteigtas dovanėles.

Lopšelio-darželio direktorė – Natalja Smolnikova: „Pirmą kartą dalyvaujame tokiame projekte ir iš karto galiu pasakyti, jog norėsime ateityje draugauti ir toliau. Mes pastebėjome, jog vaikai šiais laikais fiziškai yra mažiau aktyvūs. Todėl norime jaunąją kartą sudominti sportininkais, kad jie pamatytų, kartu pažaistų ir kaip matote iš akių, degtų tuo noru sportuoti. Prie visos pramoginės dalies, džiaugiuosi, kad vaikučiai gavo ir daug žinių, informacijos. Žodžiu, jausmai tik teigiami.“

Ugnė Avižienytė, „LKKA Aistės“ gynėja: „Šiai šventei ruošėsi visas darželis – vaikai, administracija, auklėtojos. Keturias savaites kūno kultūros pamokėlės vyko vien tik krepšinio tematika. Vaikai žiūrėjo vaizdo įrašus, mokėsi įvairių technikos elementų, buvo vedamos paskaitėlės. Kaip matote, šiandien mus džiugina graži piešinių paroda. Čia tik lašelis to, ką vaikai pripiešė per ilgą laiką. Atskiruose piešiniuose jau kai kurie vaikai net nurodo krepšininkės numerį, vardą ir ką ji daro. Tokiu būdu iš šventės gavome ne tik pramoginę, bet ir šviečiamąją, pažintinę naudą.“

Daugiausiai juoko šventėje sukėlė viktorinos „Žinovas“ vienas iš klausimų, susijusių su krepšininke Jolanta Marmiene. Uždavus klausimą – kiek Marmienė metų jau žaidžia krepšinį, vienas žinovas spėjo, jog 10 metų. Renginio vedėjai suteikus šansą kitam vaikui, pastarasis spėjo, jog „LKKA Aistės“ puolėja tai daro jau 100 metų. Aidint juokui, teko skirti paskutinį šansą ir jis buvo „teisingiausias“ – geltonais marškinėliais vilkintis berniukas tvirtai tarė: „200 metų“.

Vaizdo reportažas:Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (5)
mama
SUPER! daugiau tokių švenčių !
2012-02-24
-1
Atsakyti
Zingsnelio fanai
Labai aciu.. liukss... :)
2012-02-18
+1
Atsakyti
fanas
prisijungti prie lkka aistes grupes galit cia

http://www.facebook.com/#!/pages/LKKA-Aist%C4%97s/92459194966
2012-02-17
+2
Atsakyti
zalgiris fans
Mastydavau kad tokie renginiai tik su Zalgiriu buna. LKKA AISTES mldc!

Pačiam idomu ziuret i tuos mazius :)))
2012-02-17
+2
Atsakyti
Mano bicas uzlauze pana ir nepadare Siauliams gedo
Belieka tik stebėtis ir skėsčioti rankomis, kaip tokio mažo biudžeto komanda sugeba nuveikti tiek daug. O į žodelį daug, telpa tikrai su kaupu. Šitas poelgis parodo, kad visgi dar yra žmonių kuriems rūpi vaikai. O vaikai yra tapati mūsų šalies krepšinio ateitis. Na ir pažiūrėjus į merginų veidus, tikrai matyti, kad jos tai daro savo nuoširdumu ir noru.

Biudžetas nedidelis, atlygis už sportą nėra stebuklingas (juk nepaslaptis kas suryja visus Kauno miesto moterų krepšinio pinigus), užimtumas didelis....tačiau rezultatas aiškus. O šito apsilankymo pas mažuosius reikšmės ir naudos manau negalima išmatuoti. Juk kai patys buvome vaikai, tai betkokia maža netikėta smulkmena mums visiems būdavo kaip didžiulis stebuklas.

Ačiū merginoms už puikia visuomeninę veiklą. Jeigu iki šios dienos tie vaikai ir težinos vienintelę komandą moterų krepšinyje, tai būsite jūs. O būti mylimoms mažų širdučių yra kurkas maloniau, nei būti priklausomoms turtingo verslininko kišenei.

LKKA Aistės kelias į pergales, kelias į širdį !
2012-02-16
+3
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 5

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.