Pergalę Nacionalinė krepšinio lygoje (Smscredit.lt NKL) iškovojo Pakruojo „Merestos“ (16-19) krepšininkai. Jie namuose 87:69 (33:8, 17:14, 14:25, 23:22) nugalėjo „Gargždų-Bremenos“ (9-26) komandą.

Aikštės šeimininkai viską išsprendė dar pirmajame kėlinyje, o tiksliau – per aštuonias pirmojo kėlinio minutes. Per jas „Meresta“ varžovams leido įmesti vos 3 taškus, patys įsūdė 29 ir susikrovė milžinišką pranašumą (29:3).

„Meresta“: Audrius Maneikis 26, Darius Griškėnas 14, Aivaras Galkauskas 11.

„Gargždai-Bremena“: Renatas Jonelis (10 atk. kam.) ir Dominikas Matutis po 13, Marius Grigaitis ir Tadas Maželis po 11.

Anonimaspatys pakruojieciai kaimieciai klaidas darot rasydami maneikio pavarde.grybai..

Taip taip. O miestiečiai vadina kitus grybais ir kaimiečiais, nors 75 % miestiečių yra kilę iš kaimų
2012-02-17
patys pakruojieciai kaimieciai klaidas darot rasydami maneikio pavarde.grybai..
2012-02-17
-1
dr
MERESTA jega saunuolei taip ir toliau
2012-02-17
mazelis kad meto pro sali matyt taip liepia treneris.
2012-02-16
Šaunuoliai, pataisė :)
2012-02-16
MErestaJėga
Puikiai vyko varžybos beto skirkit naeikį nuo nieikio neneikis merestoj lošia o mineikis Radvilišyje..
2012-02-16
+1
Tik šios rungtynės vyko ketvirtadienį. Po jų vyko 2011 metų Pakruojo rajono geriausių sportininkų apdovanojimai, šokėjų pasirodymas, žodžiu, viskas buvo sujungta į vieną renginį.
2012-02-16
Siauliu_Gaz_Mias
kas per meslas ketvirtadieni nkl varzybos vyksta?

--
2012-02-16
-1
Puikios rungtynės, nuo pat pradžių pakruojiečiai pirmavo užtikrintai. Vienu metu tik buvo sumažėję iki 13 taškų, bet tuoj pat viskas susitvarkė.

P.S. Basketnews, Basketnews... KADA IŠMOKSIT ATSKIRT MANEIKĮ NUO MINEIKIO??? Meneikis - "Merestos" žaidėjas, Mineikis - Radviliškio žaidėjas.