Chrisas kamanas artimiausiu metu gali palikti Naująjį Orleaną
Chrisas kamanas artimiausiu metu gali palikti Naująjį Orleaną
Nuotr. Reuters-Scanpix
Majamio „Heat“ komanda yra viena Rytų konferencijos lyderių, tačiau ji nuolatos siekia sustiprinti savo sudėtį. Šiuo metu pagrindiniu „Heat“ taikiniu yra 29 metų 213 cm ūgio vidurio puolėjas Chrisas Kamanas.

Šis Vokietijos pilietybę turintis amerikietis šiuo metu gina Naujojo Orleano „Hornets“ komandos garbę. Visgi „Heat“ tikisi, kad pastaroji išpirks „centro“ kontraktą iškart po to, kuomet kovo 15 dieną NBA klubams bus uždrausta mainyti žaidėjus.

„Heat“ prezidentas Patas Riley pastaruoju metu susisiekė su keletu žmonių, kuriems yra tekę dirbti su Kamanu ir klausė jų nuomonės.

Kamanas šį sezoną NBA lygoje vidutiniškai renka 10,2 taško, atkovoja 7,4 kamuolio ir atlieka 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (26)
Teisingas komentarasTo TDay:nu neveltui tu nesi krepsininkas, o tik komentaruose gyvenantis debiliukas. As zaides krepsini daug metu. Ir kiekvienas, kuris zaides krepsini arba bent kazkiek nusimanantis apie ji, tai matydamas, kad verziasi prie krepsinio gynejas ar puolejas, o tavo ginamasis pasitraukia, kad prasiverztu, tai nax*j trauktis i sona? Tokia nesamone tik didziausias debilas galetu sumastyti. Centras 100% budamas prie kasio atsistotu taip, kad atsitrenktu besiverzantis link krepsio ir gautu puolime bauda, arba blokuotu metima is sono. Visgi, aukstesnis zaidejas, didesne tikimybe suttrukdyti metimui. O pagal tave Besmegeni, tai centrui reikia pasitraukti, kad besiverziantis krepsininkas uzbaigtu ataka LAISVAS dejimu. Seskis, tau KUOLAS uz krepsinio suvoka, tday.


Kokią tu čia nesąmonę parašei.

vienas didžiausių facepalmo vertų komentarų in bnews.lt history.
2012-02-17
Atsakyti
Neaiškink jam,jis vistiek nesupras,murmės savo pezalus...
2012-02-17
Atsakyti
Teisingas komentaras
To TDay:

nu neveltui tu nesi krepsininkas, o tik komentaruose gyvenantis debiliukas. As zaides krepsini daug metu. Ir kiekvienas, kuris zaides krepsini arba bent kazkiek nusimanantis apie ji, tai matydamas, kad verziasi prie krepsinio gynejas ar puolejas, o tavo ginamasis pasitraukia, kad prasiverztu, tai nax*j trauktis i sona? Tokia nesamone tik didziausias debilas galetu sumastyti. Centras 100% budamas prie kasio atsistotu taip, kad atsitrenktu besiverzantis link krepsio ir gautu puolime bauda, arba blokuotu metima is sono. Visgi, aukstesnis zaidejas, didesne tikimybe suttrukdyti metimui. O pagal tave Besmegeni, tai centrui reikia pasitraukti, kad besiverziantis krepsininkas uzbaigtu ataka LAISVAS dejimu. Seskis, tau KUOLAS uz krepsinio suvoka, tday.
2012-02-17
+2
Atsakyti
Teisingas komentarasNu ir daunas TDay. Urodui nedaeina, kad centras toliau nuo krepsio zaisdamas pritraukia prie saves ir varzovo centra. O tau debile TDay nedaeina, kad jei centras zaidzia po kasiu, tai net pasitraukdamas i sali, kai verziasi 2 ar 3 numeris - tai priesininku centras lieka stoveti, nepasitraukia. Debilas gimei - debilas ir liksi.


Bandydamas ant manęs užstumti, tik parodei, koks debilas pats esi, kolega.

Atsitraukdamas centras visada atitraukia ir priešininkų centrą, arba būna laisvas ant vidutinio, kas yra dar vienas puikus pasirinkimas puolime.

Visada toliau nuo kašės žaidžiantis aukštaūgis gadina puolimo kokybę ir kovą dėl kamuolių.
2012-02-17
Atsakyti
Teisingas komentaras
Nu ir daunas TDay. Urodui nedaeina, kad centras toliau nuo krepsio zaisdamas pritraukia prie saves ir varzovo centra. O tau debile TDay nedaeina, kad jei centras zaidzia po kasiu, tai net pasitraukdamas i sali, kai verziasi 2 ar 3 numeris - tai priesininku centras lieka stoveti, nepasitraukia. Debilas gimei - debilas ir liksi.
2012-02-17
+1
Atsakyti
MiamiBig3Būt gerai kad jį pasimtų nes dabar tai galima sakyt kad heat be centro žaidžia.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Taip sakyti tikrai negalima,Joel'is puikiai ginyboje atstovi savo minutes
2012-02-17
-1
Atsakyti
Būt gerai kad jį pasimtų nes dabar tai galima sakyt kad heat be centro žaidžia.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-17
-2
Atsakyti
456
tikrai pravertu tas kamanas, nes anthony tai tikras medis
2012-02-17
Atsakyti
Post_MoveTDaYAnonimasTDaY (-1.34)AnonimasSiauliu_Gaz_Miasdar atsiranda tokiu zmoniu kurie uz legenda serga t.y. Lakers? Juk jie jau praeitis--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt---Toli gražu nesu ''Lakers'' fanas,tačiau,Lakers yra NBA praeitis,dabartis ir ateitis,nes tai komanda iš Los Andželo! toks miestas niekada neturės NBA autsaiderių klubo,Lakers niekada netaps komanda kuri velkasi dugne su 20 pergalių per sezoną,aišku,bus kelerių metų duobių,gal 4-6 metai,tačiau apskritai,tai ne ta komanda kuri bus lygos autsaiderė dešimt metų ir tik sulaukusi nesveiko talento žaidėjo biržoje pradės rodyti gyvybės ženklus,nebent Clippers juos nuverstų,tačiau nemanau kad tai gali nutikti vien dėl Lakers istorijos,visgi,antra iš geriausių visų laikų komandų,ten žaidė geriausieji,žinoma,toks miestas taip pat lb. didelis privalumas siekiant prisivilioti žvaigždes tad nemanau kad kadanors Lakers bus visiškam dugne.TDaY (-1.34)Šiaip būtų geras pastiprinimas. Tiek, kad traumos jį visą laiką kankino.Ir plius gera turėt komandoj dar vieną mergaitę į porą su boshu.Jai tu dėl Bosh'o vaidybos,taip,jis tikra mergaitė,tačiau jis vistiek vienas geriausių lygos PF.mergaite neturėjau omeny nieko bendro su jų abiejų žaidimų, nors Bosh'as savo minkštumu ir žaidimu primena mergaite.Kas man užkliuvo yra Kaman'o kiaušinių neturėjimas pastoviai ties nacionaline rinktine, kai ''JEI NOWITZKIS ŽAJS, TAJ IR AŠ ŽAJSIU''. Nu garbingi žmonės taip nesielgia, bent mano nuomone.--------------------Ką tu vadini minkštumu? Tai kad jis nededa per tris žaidėjus ir viršaus o juos tiesiog ''apeina'' ir tai kad jis žaidžia toliau nuo krepšio ar ką nors kt.?žaidimą toliau nuo krepšio, ypač kai Heat po kaše nėra nieko padoraus.G1edriusIsvis kas cia per issireiskimas "Neturi kiausu"? Zaidzia kaip moka, nesvarbu, ar delios per visus, ar sumes layup'ais. Vistiek rezultatas tas pats - 2taskai. O kiausiniu gal tu neturi, nes pagal tavo logika, tai kobe turi, o visi kiti neturi.viskas gerai, kol neateis svarbios rungtynės.Nesu įsitikinęs, ar jis kaip ir 1-2 žvaigždės iš heat big 3 nefade'ins atėjus svarbiam momentui.Bet žaidimas toliau nuo krepšio yra + Heat žaidime,duoda laisvės Wade'ui ir LeBron'ui


Neblogas giliai nesidominčių kaše žmonių mitas.

Kaip jiem ten tą laisvę jis suteikia? Bet koks centras, matydamas, kad 2-3 numeris veržias pasitrauks į kampą, kad atlaisvintų vietos.
2012-02-17
+1
Atsakyti
TDaYAnonimasTDaY (-1.34)AnonimasSiauliu_Gaz_Miasdar atsiranda tokiu zmoniu kurie uz legenda serga t.y. Lakers? Juk jie jau praeitis--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt---Toli gražu nesu ''Lakers'' fanas,tačiau,Lakers yra NBA praeitis,dabartis ir ateitis,nes tai komanda iš Los Andželo! toks miestas niekada neturės NBA autsaiderių klubo,Lakers niekada netaps komanda kuri velkasi dugne su 20 pergalių per sezoną,aišku,bus kelerių metų duobių,gal 4-6 metai,tačiau apskritai,tai ne ta komanda kuri bus lygos autsaiderė dešimt metų ir tik sulaukusi nesveiko talento žaidėjo biržoje pradės rodyti gyvybės ženklus,nebent Clippers juos nuverstų,tačiau nemanau kad tai gali nutikti vien dėl Lakers istorijos,visgi,antra iš geriausių visų laikų komandų,ten žaidė geriausieji,žinoma,toks miestas taip pat lb. didelis privalumas siekiant prisivilioti žvaigždes tad nemanau kad kadanors Lakers bus visiškam dugne.TDaY (-1.34)Šiaip būtų geras pastiprinimas. Tiek, kad traumos jį visą laiką kankino.Ir plius gera turėt komandoj dar vieną mergaitę į porą su boshu.Jai tu dėl Bosh'o vaidybos,taip,jis tikra mergaitė,tačiau jis vistiek vienas geriausių lygos PF.mergaite neturėjau omeny nieko bendro su jų abiejų žaidimų, nors Bosh'as savo minkštumu ir žaidimu primena mergaite.Kas man užkliuvo yra Kaman'o kiaušinių neturėjimas pastoviai ties nacionaline rinktine, kai ''JEI NOWITZKIS ŽAJS, TAJ IR AŠ ŽAJSIU''. Nu garbingi žmonės taip nesielgia, bent mano nuomone.--------------------Ką tu vadini minkštumu? Tai kad jis nededa per tris žaidėjus ir viršaus o juos tiesiog ''apeina'' ir tai kad jis žaidžia toliau nuo krepšio ar ką nors kt.?žaidimą toliau nuo krepšio, ypač kai Heat po kaše nėra nieko padoraus.G1edriusIsvis kas cia per issireiskimas "Neturi kiausu"? Zaidzia kaip moka, nesvarbu, ar delios per visus, ar sumes layup'ais. Vistiek rezultatas tas pats - 2taskai. O kiausiniu gal tu neturi, nes pagal tavo logika, tai kobe turi, o visi kiti neturi.viskas gerai, kol neateis svarbios rungtynės.Nesu įsitikinęs, ar jis kaip ir 1-2 žvaigždės iš heat big 3 nefade'ins atėjus svarbiam momentui.


Bet žaidimas toliau nuo krepšio yra + Heat žaidime,duoda laisvės Wade'ui ir LeBron'ui
2012-02-17
+2
Atsakyti
AnonimasTDaY (-1.34)AnonimasSiauliu_Gaz_Miasdar atsiranda tokiu zmoniu kurie uz legenda serga t.y. Lakers? Juk jie jau praeitis--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt---Toli gražu nesu ''Lakers'' fanas,tačiau,Lakers yra NBA praeitis,dabartis ir ateitis,nes tai komanda iš Los Andželo! toks miestas niekada neturės NBA autsaiderių klubo,Lakers niekada netaps komanda kuri velkasi dugne su 20 pergalių per sezoną,aišku,bus kelerių metų duobių,gal 4-6 metai,tačiau apskritai,tai ne ta komanda kuri bus lygos autsaiderė dešimt metų ir tik sulaukusi nesveiko talento žaidėjo biržoje pradės rodyti gyvybės ženklus,nebent Clippers juos nuverstų,tačiau nemanau kad tai gali nutikti vien dėl Lakers istorijos,visgi,antra iš geriausių visų laikų komandų,ten žaidė geriausieji,žinoma,toks miestas taip pat lb. didelis privalumas siekiant prisivilioti žvaigždes tad nemanau kad kadanors Lakers bus visiškam dugne.TDaY (-1.34)Šiaip būtų geras pastiprinimas. Tiek, kad traumos jį visą laiką kankino.Ir plius gera turėt komandoj dar vieną mergaitę į porą su boshu.Jai tu dėl Bosh'o vaidybos,taip,jis tikra mergaitė,tačiau jis vistiek vienas geriausių lygos PF.mergaite neturėjau omeny nieko bendro su jų abiejų žaidimų, nors Bosh'as savo minkštumu ir žaidimu primena mergaite.Kas man užkliuvo yra Kaman'o kiaušinių neturėjimas pastoviai ties nacionaline rinktine, kai ''JEI NOWITZKIS ŽAJS, TAJ IR AŠ ŽAJSIU''. Nu garbingi žmonės taip nesielgia, bent mano nuomone.--------------------Ką tu vadini minkštumu? Tai kad jis nededa per tris žaidėjus ir viršaus o juos tiesiog ''apeina'' ir tai kad jis žaidžia toliau nuo krepšio ar ką nors kt.?


žaidimą toliau nuo krepšio, ypač kai Heat po kaše nėra nieko padoraus.

G1edriusIsvis kas cia per issireiskimas "Neturi kiausu"? Zaidzia kaip moka, nesvarbu, ar delios per visus, ar sumes layup'ais. Vistiek rezultatas tas pats - 2taskai. O kiausiniu gal tu neturi, nes pagal tavo logika, tai kobe turi, o visi kiti neturi.


viskas gerai, kol neateis svarbios rungtynės.

Nesu įsitikinęs, ar jis kaip ir 1-2 žvaigždės iš heat big 3 nefade'ins atėjus svarbiam momentui.
2012-02-17
+2
Atsakyti
dw
per didele jo alga, neimanoma
2012-02-17
+1
Atsakyti
Isvis kas cia per issireiskimas "Neturi kiausu"? Zaidzia kaip moka, nesvarbu, ar delios per visus, ar sumes layup'ais. Vistiek rezultatas tas pats - 2taskai. O kiausiniu gal tu neturi, nes pagal tavo logika, tai kobe turi, o visi kiti neturi.
2012-02-16
-3
Atsakyti
Anonimas
TDaY (-1.34)

Anonimas

Siauliu_Gaz_Miasdar atsiranda tokiu zmoniu kurie uz legenda serga t.y. Lakers? Juk jie jau praeitis--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt---Toli gražu nesu ''Lakers'' fanas,tačiau,Lakers yra NBA praeitis,dabartis ir ateitis,nes tai komanda iš Los Andželo! toks miestas niekada neturės NBA autsaiderių klubo,Lakers niekada netaps komanda kuri velkasi dugne su 20 pergalių per sezoną,aišku,bus kelerių metų duobių,gal 4-6 metai,tačiau apskritai,tai ne ta komanda kuri bus lygos autsaiderė dešimt metų ir tik sulaukusi nesveiko talento žaidėjo biržoje pradės rodyti gyvybės ženklus,nebent Clippers juos nuverstų,tačiau nemanau kad tai gali nutikti vien dėl Lakers istorijos,visgi,antra iš geriausių visų laikų komandų,ten žaidė geriausieji,žinoma,toks miestas taip pat lb. didelis privalumas siekiant prisivilioti žvaigždes tad nemanau kad kadanors Lakers bus visiškam dugne.TDaY (-1.34)Šiaip būtų geras pastiprinimas. Tiek, kad traumos jį visą laiką kankino.Ir plius gera turėt komandoj dar vieną mergaitę į porą su boshu.Jai tu dėl Bosh'o vaidybos,taip,jis tikra mergaitė,tačiau jis vistiek vienas geriausių lygos PF.

mergaite neturėjau omeny nieko bendro su jų abiejų žaidimų, nors Bosh'as savo minkštumu ir žaidimu primena mergaite.

Kas man užkliuvo yra Kaman'o kiaušinių neturėjimas pastoviai ties nacionaline rinktine, kai ''JEI NOWITZKIS ŽAJS, TAJ IR AŠ ŽAJSIU''. Nu garbingi žmonės taip nesielgia, bent mano nuomone.

--------------------

Ką tu vadini minkštumu? Tai kad jis nededa per tris žaidėjus ir viršaus o juos tiesiog ''apeina'' ir tai kad jis žaidžia toliau nuo krepšio ar ką nors kt.?
2012-02-16
Atsakyti
AnonimasSiauliu_Gaz_Miasdar atsiranda tokiu zmoniu kurie uz legenda serga t.y. Lakers? Juk jie jau praeitis--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt---Toli gražu nesu ''Lakers'' fanas,tačiau,Lakers yra NBA praeitis,dabartis ir ateitis,nes tai komanda iš Los Andželo! toks miestas niekada neturės NBA autsaiderių klubo,Lakers niekada netaps komanda kuri velkasi dugne su 20 pergalių per sezoną,aišku,bus kelerių metų duobių,gal 4-6 metai,tačiau apskritai,tai ne ta komanda kuri bus lygos autsaiderė dešimt metų ir tik sulaukusi nesveiko talento žaidėjo biržoje pradės rodyti gyvybės ženklus,nebent Clippers juos nuverstų,tačiau nemanau kad tai gali nutikti vien dėl Lakers istorijos,visgi,antra iš geriausių visų laikų komandų,ten žaidė geriausieji,žinoma,toks miestas taip pat lb. didelis privalumas siekiant prisivilioti žvaigždes tad nemanau kad kadanors Lakers bus visiškam dugne.TDaY (-1.34)Šiaip būtų geras pastiprinimas. Tiek, kad traumos jį visą laiką kankino.Ir plius gera turėt komandoj dar vieną mergaitę į porą su boshu.Jai tu dėl Bosh'o vaidybos,taip,jis tikra mergaitė,tačiau jis vistiek vienas geriausių lygos PF.


mergaite neturėjau omeny nieko bendro su jų abiejų žaidimų, nors Bosh'as savo minkštumu ir žaidimu primena mergaite.

Kas man užkliuvo yra Kaman'o kiaušinių neturėjimas pastoviai ties nacionaline rinktine, kai ''JEI NOWITZKIS ŽAJS, TAJ IR AŠ ŽAJSIU''. Nu garbingi žmonės taip nesielgia, bent mano nuomone.
2012-02-16
Atsakyti
GawnoDaY
Anonime, gi kobė braintė ištemps juos su 25% taiklumu ;D

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-16
Atsakyti
O tday su savo lakers ir stumimais ant visu kitu komandu jau atsibodo......... Lakers gera komanda, su puikia istorija, bet siandienine lakers kovoja tikrai ne del nba ziedo...
2012-02-16
+7
Atsakyti
Butu puikus pirkinys, man patinka Heatu komanda, visada patiko, nuo pat Wade'o atejimo. Siais metais manau gali paimt ziedus. Nors labiau uz Bullius sergu, bet si komanda man taip pat labai patinka. Tikiuosi conferenfijos finale ir vel susitiks Bulls vs Heat, o finale viena is siu komandu su OKC thunders :)
2012-02-16
Atsakyti
Pagaliau padoru centra turetu :)
2012-02-16
Atsakyti
Anonimas
bl kai nervina,gavau Ban nuo Bnews mėnesiui už tai kad Bryant'a pavadinau pyderu,tačiau Adminai gi nežino ar jis pyderas ar ne,tad gali būt kad aš teisus ir tai neįžeidinėjimas
2012-02-16
-3
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 26

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.