„Clippers“ krepšininkai džiaugiasi pergale Portlende
Nuotr. AP-Scanpix
Portlendo „Trail Blazers“ (16-15) komandai nepavyksta išbristi iš nesėkmių ruožo. Praėjusią naktį NBA rungtynėse namie Portlendo krepšininkai 71:74 (27:20, 16:12, 17:20, 11:22) nusileido Los Andželo „Clippers“ (19-9) ir patyrė ketvirtą pralaimėjimą namie iš eilės.

Trečio kėlinio pradžioje pelnę 7 taškus be atsako, „Trail Blazers“ pirmavo 50:32. Tačiau per kitas 9 minutes šeimininkai pataikė tik 2 metimus iš žaidimo ir „Clippers“ ne tik priartėjo (62:64), bet po Mo Williamso tritaškio ir persvėrė rezultatą – 67:66.

Wesley Matthewsas likus žaisti pusę minutės priartino šeimininkus iki 70:72, o vėliau galėjo ir išlyginti rezultatą, tačiau sudėtingas tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Keturių pralaimėjimų serija namie yra ilgiausia „Trail Blazers“ komandai per pastaruosius penkerius metus.

„Trail Blazers“: Nicolas Batumas ir Jamas Crawfordas po 19, Wesley Matthewsas 16.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 21 (14 atk. kam.), Mo Williamsas 17, Chrisas Paulas 13.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (4)
Bl. nervina mane tokie Blazers pralaimėjimai,ne pirmą kartą šį sezoną nesugeba laimėti laimėtų rungtynių+ dar kai tokios pievos daromos kaip su Thunder buvo tai išvis,po tokių nesąmonių ir krenta į duobe komanda..