Puikiai pradėję trečiąjį čempionato ratą, NKL pirmenybėse žaidžiantys Jonavos sporto klubo „Triobet“ (19-16) krepšininkai sustabdė savo apsukas. Penktadienio pavakarę jonaviečiai Marijampolėje 72:88 (16:17;16:28;15:21;25:22) pralaimėjo vietos „Sūduvos“ (19-15) ekipai.

Mačo pradžia nieko blogo nežadėjo, nes po puikiai rungtynes pradėjusio R.Čepanonio ir H.Vorotnikovo taškų serijos, SK „Triobet“ pirmavo (9:2,14:7), bet pirmojo ketvirčio pabaigoje varžovai pasivijo Jonavos krepšininkus.

Antrojo kėlinio pabaigoje rezultatas dar buvo apylygis (34:32), bet tuomet Jonavos krepšininkai papuolė į visišką žaidybinę duobę ir beveik šešių minučių atkarpą pralaimėjo net 0:20. Tuo pasinaudoję suvalkiečiai trečiojo ketvirčio pradžioje jau pirmavo net 32:54.

Paskutiniajame kėlinyje jonaviečiams nepavyko kažko pakeisti šiame susitikime. Sugebėjo tik šiek tiek sumažinti atsilikimą ir antrą kartą šiame sezone pralaimėjo Marijampolėje.

SK „Triobet“: R.Čepanonis 24 (10 atk. kam., tritaškiai 5/3), V.Kružikas 19 (tritaškiai 6/3), H.Vorotnikovas 9.

„Sūduva“: A.Birgelis 20 (5 klaidos), A.Žibūda 17, P.Knyza 12.