Švedijos čempionate Penktą pergalę išvykoje iš eilės įsirašė du lietuvius savo sudėtyje turinti Norčiopingo „Dolphins“ (20-10) komanda, svečiuose 94:81 (17:26, 25:21, 23:23, 29:11) nugalėjusi Solnos „Vikings“ (16-13) ekipą.

Petras Baločka mačą pradėjo starto penkete ir per 13 minučių pelnė 11 taškų (4/6 dvitaškių, 3/3 baudų), atkovojo 3 kamuolius, po 2 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

Povilas Šakinis ant parketo praleido 7 minutes, pasižymėjo 3 taškais (1/3 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 sykį suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 3 naudingumo balus.

Apmaudžią nesėkmę patyrė Evaldo Žabo atstovaujama Ostersundo „Jamtland Basket“ (11-20) ekipa. Ji savo aikštėje 82:85 (24:30, 18:21, 20:16, 20:18) turėjo pripažinti Sundsvalio „Dragons“ (18-12) krepšininkų pranašumą.

Žabas per 35 minutes surinko 20 taškų (7/12 dvitaškių, 1/9 tritaškių, 3/6 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 sykius prasižengė, 3 kartus suklydo bei surinko 14 naudingumo balų.

Pergalės pasiekti nepavyko ir Sodertaljo „Kings“ (19-10) komandai su Mantu Griškėnu. Lietuvio ekipa išvykoje 67:84 (5:14, 22:19, 20:23, 20:28) neprilygo Upsalos „Basket“ (16-14) klubui.

Griškėnas aikštelėje praleido 24 minutes, pelnė 6 taškus (3/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.