Italijos krepšinio lygos čempionate lietuviškoms komandoms vėl sekėsi skirtingai. Pergalę pelnė be Mindaugo Žukausko rungtyniavusi Sienos ekipa. Lietuviškų klubų derbyje Ramūno Šiškausko klubas įveikė Rimanto Kaukėno ekipą.

Sienos "Montepaschi" 78:63 (12:11, 25:17, 14:21, 27:14) įveikė Bjelos "Lauretana" klubą. MdP krepšininkams atitrūkti nesisekė tris kėlinius, tačiau įpusėjus paskutiniajam ketvirčiui Sienos komandai pavyko spurtuoti ir pasiekti 20 pergalę čempionate.

"Montepaschi" rezultatyviausi buvo: Michalis Kakiouzis 19 taškų, Vrbica Stefanovas 13, Roberto Chiacigas 13, Davide'as Lamma 10.

Mindaugas Žukauskas dėl kojos traumos nerungtyniavo.

"Lauretana": Mario Austinas 16 taškų.

Namuose rungtyniavę "Vertical Vision" krepšininkai 63:71 (13:23, 14:7, 15:24, 21:17) nusileido Tevizo "Benetton" klubui ir patyrė dešimtąjį pralaimėjimą.

Ramūno Šiškausko klubas užtikrintai laimėjo pirmąjį ir trečiąjį ketvirtį, o "Benetton" įgyto pranašumo Kantu žaidėjams panaikinti nebepavyko.

"Benetton" rezultatyviausi buvo: Davidas Blutenthalis 13 taškų, Massimo Bulleri 13, Marlonas Garnettas 12, Denisas Marconato 11 ... Ramūnas Šiškauskas 9 (23 minutės, 1/6 dvitaškių, tritaškiai 2/3 tritaškių, 1/1 baudos metimo, 2 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas).

"Vertical Vision": Michelis Morandaisas 19 taškų, Brettas Blizzardas 12, Andrea Micheloris 10, Albertas Mirallesas 10 ... Rimantas Kaukėnas 0 (24 minutės, 0/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas).