Pergalę Italijos čempionate iškovojo ir mažiausiai iki sekmadienio vakaro vienvalde čempionato lydere tapo Trevizo „Benetton“ ekipa. Ji sekmadienio popietę namie 88:75 (26:17, 29:11, 11:19, 22:28) nugalėjo Milano „Armani Jeans“.

Rezultatui esant 5:4 svečių naudai „Benetton“ spurtavo 13:2 ir įgijo dviženklę persvarą. Antrąjį kėlinį Trevizo krepšininkai pradėjo pelnę 14 taškų be atsako, atitrūko solidžiu skirtumu ir išlaikė pranašumą iki finalinės sirenos.

Antras rungtynes iš eilės Italijos čempionate rezultatyviai sužaidė Ramūnas Šiškauskas. Lietuvis per 35 minutes pelnė 24 taškus (6/6 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 3/5 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Benetton“: Ramūnas Šiškauskas 24 taškai, Nikolaos Zisis 14, Matteo Soragna 12, Marco Mordente 10, Marcusas Goree 9 (5 blk.).

„Armani Jeans“: Massimo Bulleri 16, Josephas Blairas 15 (8 atk. kam.), Giacomo Galanda 10, Prestonas Shumpertas ir Dante Calabria po 9.

•

Nesėkmę Italijos čempionate patyrė Kapo d'Orlando „Upea“ klubas. Jis išvykoje 63:82 (15:11, 18:24, 16:23, 14:24) nusileido Romos „Lottomatica“ krepšininkams.

Pralaimėtojams Virginijus Praškevičius per 25 minutes pelnė 3 taškus (1/2 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, blokavo metimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

„Lottomatica“: Jacopo Giachetti 16, Davidas Hawkinsas 14, Dejanas Bodiroga 12, Vladi Ilievski, Alessandro Tonoli ir Obinna Ekezie po 8.

„Upea“: Keithas Carteris 15, Vasilijus Evtimovas 14 (11 atk. kam.), Kristapas Janičenokas ir Marque Perry po 8.

2006-04-10
to Thunderstorm:
Shishkauskas surinko daugiau nei 26 balus, nes be visu shiu isvardintu rodikliu truksta dar isprovokuotu prazangu skaiciaus ;) Tai butu, speju, 3-5 prazangos ir tiek pat +balu. Manau jo koeficientas apie 30