Skaudžiausią nesėkmę šį sezoną patyrė Mindaugo Timinsko Valensijos „Pamesa“ ekipa. Ji sekmadienį savo arenoje 49:79 (4:25, 11:23, 17:17, 17:14) turėjo pripažinti Dainiaus Šalengos Žeronos „Akasvayu“ komandos persvarą.

Svečiai viską išsprendė per pirmąsias 10 minučių, kai susikrovė 21 taško persvarą. Tai buvo trečia iš eilės ir devinta per paskutines 10 rungtynių „Pamesa“ ekipos nesėkmė. Po 27 rungtynių Valensijos krepšininkai turi 13 pergalių ir užima devintąją vietą.

Tuo tarpu „Akasvayu“ laimėjo trečią kartą iš eilės ir su 17 pergalių užima penktąją vietą.

Abu lietuviai pelnė po 6 taškus. Timinskas per 22 minutes pataikė 1 dvitaškį iš 4, 1 tritaškį iš 6 ir 1 baudą iš 2. Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius ir kartą prasižengė.

Tuo tarpu Šalenga per 28 minutes pataikė 3 dvitaškius iš 5, prametė vienintelį tritaškį, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Akasvayu“: Franas Vazquezas 14 (12 atk. kam., 6 blk.), Samo Udrihas 12, Terrellas Myersas 10.

„Pamesa“: Rubenas Garcesas 12, Todoras Stoykovas ir Alberto Mirallesas po 10.

buvo pries du menesius pamesa dar trecioje vietoje, bet paskui prasidejo pralaimejimas po pralaimejimo, todel kaip sita reiskini pavadinti? manau "Duobe"
2006-04-10
Salenga gerai suzaide, ko gero virsijo savo vidurki... :D Is Timinsko tai manau daugiau tikimes...
2006-04-09
Nu ka labai prastai lietuviai suzaide,bet as nesuprantu kokioj duobej PAMESA dabar is 3 i 9 vieta nukrito.
2006-04-09
labai jau pamesa i didele duobe ikritus, tiek daug pralaimejimu pasipyle, dar neseniai sis klubas buvo 3 vietoj, o dabar rizikuoja nepatekti i atkrintamasias, keista...