Trečią pergalę iš eilės Vokietijos pirmenybėse iškovojo du lietuvius savo sudėtyje turinti Bonos „Telekom Baskets“ (12-11) komanda, namuose 90:78 (23:15, 20:15, 23:25, 24:23) nugalėjusi Liudvigsburgo „EnBW“ (7-16) krepšininkus.

Benas Veikalas nugalėtojams per 23 minutes pelnė 13 taškų (0/5 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 1 sykį suklydo, 4 kartus prasižengė bei surinko 18 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Simonas Serapinas ant parketo praleido 27 minutes, pasižymėjo 5 taškais (2/4 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 sykius prasižengė, 4 kartus suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

Pergalę pavyko pasiekti ir Tubingeno „Walter Tigers“ (10-12) ekipai su Povilu Čukinu. Ji savo aikštėje 81:77 (13:20, 29:19, 20:19, 19:19) palaužė Oldenburgo „EWE Baskets“ (11-11) klubą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Čukinas per 13 minučių rezultatyvumu nepasižymėjo (0/2 dvitaškių), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 1 sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Nesėkmingai mačas susiklostė Hageno „Phoenix“ (7-15) komandai, kurios garbę gina Žygimantas Jonušas. Lietuvio ekipa išvykoje 66:89 (9:28, 16:27, 15:19, 26:15) neprilygo Triero TBB (8-14) žaidėjams.

Jonušas aikštelėje išbuvo 31 minutę, surinko 12 taškų (5/8 dvitaškių, 0/6 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo bei surinko 8 naudingumo balus.