Dar vieną nesėkmę NBA pirmenybėse patyrė Indianos „Pacers“ klubas. Jis sekmadienį išvykoje 73:98 (20:19, 15:26, 17:27, 21:26) nusileido absoliutiems NBA lyderiams Detroito „Pistons“ krepšininkams.

Šį kartą „Pistons“ į priekį vedė atsarginiai krepšininkai. Nuo suolo pakilę Lindsey Hunteris, Tony Delkas bei Antonio McDyessas pelnė dviženklį taškų skaičių, o startinio penketuko žaidėjas Benas Wallace'as atkovojo 22 kamuolius ir privertė varžovus suklupti.

„Kai žaidžiame taip, kaip šįvakar, nutinka daug gerų dalykų“, – teigė Wallace'as, pasiekęs šio sezono atkovotų kamuolių rekordą.

Įpusėjus dvikovai „Pistons“ pirmavo 45:35. Antrąją susitikimo dalį šeimininkai pradėjo spurtu 15:4 ir susikrovė 22 taškų pranašumą – 68:46. Ketvirtajame kėlinyje „Pistons“ persvara vienu metu siekė 34 taškus.

Šarūnas Jasikevičius buvo naudingiausias „Pacers“ įžaidėjas. Per 24 minutes jis pelnė 9 taškus (1/3 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 7/7 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus prasižengė.

„Pistons“: Tayshaunas Prince'as 17 taškų, Lindsey Hunteris 14, Richardas Hamiltonas 12, Tony Delkas ir Chauncey Billupsas po 11, Antonio McDyessas 10 (8 atk. kam.).

„Pacers“: Stephenas Jacksonas 15, Jermaine'as O'Nealas 12, Predragas Stojakovičius 11, Austinas Croshere'as ir Šarūnas Jasikevičius po 9.