Dvidešimtseptintąją pergalę Prancūzijos krepšinio čempionate iškovojo Gravlino-Diunkerko „Maritime" ekipa, kurioje rungtyniauja Dainius Adomaitis ir Saulius Kuzminskas. Ji namie po atkaklios kovos 70:68 (22:14, 11:17, 19:19, 18:18) palaužė turnyrinės lentelės kaimynų Vilerbano „Asvel" krepšininkų pasipriešinimą.

Aikštės šeimininkai pirmajame kėlinyje buvo atitrūkę 8 taškų skirtumu, tačiau prieš pertrauką „Asvel" ekipa juos pavijo. Per likusį laiką aikštėje vyko atkakli kova, o paskutines jos minutes sėkmingiau sužaidę Gravlino-Diunkerko krepšininkai iškovojo pergalę.

Adomaitis nugalėtojams per 35 minutes pelnė 16 taškų (2/3 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 2 kamuolius, tačiau 4 sykius prasižengė.

Kuzminskas per 20 minučių pelnė 7 taškus (3/7 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, tačiau aikštę turėjo palikti dėl išnaudoto 5 pražangų limito.

Normaliai, tik Kuzminskas 3/7, 1/2... Nu bet 7 taskai...