Dviejų Graikijos lygos grandų dvikovoje triumfavo Atėnų „Panathinaikos“ klubas. Jis sekmadienį namie 90:71 (22:19, 17:22, 23:14, 28:16) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ ir atsirevanšavo jai už nesėkmę pirmajame rate.

Iniciatyvą šeimininkai perėmė po didžiosios pertraukos. Įpusėjus mačui 2 taškų skirtumu pirmavo Pirėjo ekipa, tačiau antrąją susitikimo pusę „Panathinaikos“ laimėjo 51:30 ir šventė pergalę.

Pralaimėtojams Renaldas Seibutis per 9 minutes pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio), atkovojo kamuolį, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Panathinaikos“: Dimitris Diamantidis 22 taškai (13 atk. kam., 5 per. kam.), Dejanas Tomaševičius 14, Jaka Lakovičius 13, Fragisko Alvertis 12, Costas Tsartsaris 11, Mike'as Batiste'as 10.

„Olympiakos“: Andrija Žižičius 16, Nikos Barlos 15, Tyusas Edney 14, Ivanas Koljevičius 10.

„Panathinaikos“ atitrūko turnyrinės lentelės viršuje. Po 22 rungtynių Atėnų klubas turi 20 pergalių ir dviem lenkia „Olympiakos“ krepšininkus. Iki reguliariojo sezono pabaigos liko žaisti 4 rungtynes.

Abi ekipos jau šią savaitę žais svarbias Eurolygos rungtynes. Tiek Atėnų, tik Pirėjo klubai bandys laimėti trečiąsias ketvirtfinalio dvikovas ir iškopti į finalinį ketvertą.

Tiek daug gavo? Nesamone... Ir Seibutis mazokai...
2006-04-10
nu ple ne prie to straipsnio parasiau:)
2006-04-10
+1
nu saras turbut dbr gailisi kad pasirinko pacers o ne cavaliers..taip norejo del cempiono titulo kovot o su pacers to tikrai nepadarys.bent sy sezona
2006-04-10
-1
manau kad sitas rezultatas neatspindi komandu pajegumo. galbut kazkauskas nusprende paaukoti sitas rungtynes ir stengtis kuo geriau pasirodyt per eurolygos dvikova su maccabi...