Eurolygos „Top 16“ etape komandoms likus sužaisti po dvejas rungtynes jau šį vakarą gali paaiškėti pirmosios kelialapius į ketvirtfinalį iškovojusios ekipos. 

Nedidelę galimybę žengti tolyn yra išsaugojusi ir Kauno „Žalgirio“ ekipa. Ji rytoj išvykoje privalo įveikti Tel Avivo „Maccabi“ bei sulaukti „Barcelona“ klubo pergalės prieš Kantu „Bennet“ komandą. Tuomet žalgiriečiams šeštajame „Top 16“ etapo ture užtektų įveikti italus ir jie iškoptų į stipriausiųjų aštuntuką. 

Apžvelgiame Eurolygos komandų galimybes patekti į ketvirtfinalį, iki „Top 16“ etapo grupės varžybų pabaigos likus dviems turams. 

E grupė:
 • Maskvos CSKA ekipa vienu šūviu gali nušauti du zuikius. Pergalė šio vakaro mače prieš Pirėjo „Olympiakos“ komandą rusams garantuotų pirmąją vietą grupėje bei bilietą į ketvirtfinalį.
 • Turnyro senbuvė „Anadolu Efes“ ekipa sezoną baigs jau po savaitės, jeigu šį vakarą Stambulo derbyje nusileis Eurolygos naujokei „Galatasaray“ komandai.
Pos Komanda GM W L HW HL Diff
1 Maskvos CSKA 4 3 1 2 0 47
2 Stambulo Galatasaray 4 2 2 2 0 -16
3 Pirėjo Olympiakos 4 2 2 1 1 11
4 Stambulo Anadolu Efes 4 1 3 1 1 -42

F grupė:
 • „Montepaschi“ jau šį vakarą gali užsitikrinti pirmąją vietą grupėje bei kelialapį į stipriausiųjų aštuntuką, jei nugalės Bilbao „Bizkaia Basket“. Italijos čempionai bilietą į ketvirtfinalį gali užsitikrinti net pralaimėję, tačiau tuomet jiems reikėtų sulaukti Malagos „Unicaja“ pergalės prieš Madrido „Real“.
 • Bilietas tolyn jau penktajame ture gali atitekti ir „Bizkaia Basket“ krepšininkams, tačiau šie turi ne tik nugalėti „Montepaschi“, bet ir ketvirtadienį sulaukti „Real“ nesėkmės mače su „Unicaja“. 
 • Madrido  „Real“ ekipos sezonas Eurolygoje baigsis jau po savaitės, jeigu „karališkasis“ klubas pralaimės  „Unicaja“ komandai, o  „Bizkaia Basket“ įveiks „Montepaschi“.
 • Pralaimėjusi  „Real“ ekipai Malagos komanda praras šansus žengti į ketvirtfinalį. Jų andalūzai nebeturės ir tuo atveju, jeigu „Bizkaia Basket“ įveiks „Montepaschi“.
Pos Komanda GM W L HW HL Diff
1 Sienos Montepaschi 4 4 0 2 0 71
2 Bilbao Gescrap BB 4 2 2 2 0 9
3 Madrido Real 4 2 2 1 1 -26
4 Malagos Unicaja 4 0 4 0 2 -54

G grupė:
 • Eurolygos debiutantė Kazanės „Uniks“ ekipa jau ketvirtadienį gali užsitikrinti vietą stipriausiųjų aštuntuke, jeigu įveiks „Fenerbahce Ulker“ klubą. Kelialapis tolyn rusams atitektų ir pralaimėjimo ne didesniu kaip 5 taškų skirtumu atveju, tačiau tuomet jie turėtų sulaukti „Panathinaikos“ pergalės prieš Milano „Emporio Armani“.
 • „Panathinaikos“ žengs į stipriausiųjų aštuntuką, jeigu ketvirtadienį nugalės „Emporio Armani“. Graikijos čempionai anksčiau laiko ramūs galėtų jaustis net ir pralaimėję ne didesniu kaip 21 taško skirtumu, tačiau tuomet jiems reikėtų sulaukti „Uniks“ pergalės prieš „Fenerbahce Ulker“.
 • „Fenerbahce Ulker“ nebeturės šansų žengti į ketvirtfinalį, jeigu ketvirtadienį pralaimės „Uniks“. Turkų planai pratęsti sezoną neišsipildys ir tuomet, jeigu jie iškovos pergalę mažesniu nei 5 taškų skirtumu, o „Panathinaikos“ nugalės „Emporio Armani“.
 • „Emporio Armani“ krepšininkų sezonas Eurolygoje baigsis kitą savaitę, jeigu jie pralaimės Atėnuose. Jeigu „Uniks“ nugalės „Fenerbahce Ulker“, italų neišgelbėtų ir pergalė mažesniu nei 21 taško skirtumu. 
Pos Komanda GM W L HW HL Diff
1 Kazanės Uniks 4 3 1 2 0 21
2 Atėnų Panathinaikos 4 3 1 1 1 46
3 Stambulo Fenerbahce Ulker 4 1 3 1 1 -34
4 Milano EA7-Emporio Armani 4 1 3 1 1 -33

H grupė:
 • „Barcelona“ užsitikrins pirmąją vietą grupėje ir kelialapį į ketvirtfinalį, jeigu nugalės Kantu „Bennet“ komandą. Kelialapį tolyn katalonams atitektų ir pralaimėjus, tačiau tuomet jiems reikėtų sulaukti „Žalgirio“ pergalės Tel Avive. 
 • Kelialapį į ketvirtfinalį, likus savaitei iki „Top 16“ etapo pabaigos, „Maccabi“ ekipai garantuotų pergalė prieš  „Žalgirį“ ir „Barcelona“ laimėjimas Italijoje.
 • Kantu „Bennet“ komandos sezonas Eurolygoje baigsis jau po savaitės, jeigu italai pralaimės „Barcelona“ krepšininkams, o „Maccabi“ įveiks „Žalgirį“.
 • „Žalgirio“ krepšininkai norėdami išsaugoti viltį patekti į ketvirtfinalį privalo ne tik laimėti Tel Avive, bet ir sulaukti „Barcelona“ pergalės prieš „Bennet“.
Pos Komanda GM W L HW HL Diff
1 Barselonos FC Barcelona 4 4 0 2 0 42
2 Tel Avivo Maccabi 4 2 2 1 1 1
3 Kantu Bennet 4 2 2 2 0 -11
4 Kauno Žalgiris 4 0 4 0 2 -32

Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (26)
derwer
graziasnis yra vilnius miestas o zalgiris geresne komanda butu zalgiris vilniaus komanda butu liuks
2012-02-23
-9
Atsakyti
oficiali naujiena.Žalgiris jau pateko į top 8, Maccabi atsisako žaisti, nes bijo Romanovo rūstybės uzsitraukt, nes juk jis rusas, o rusams nepatinka žydai. Dėl to bijo kariauti, o visa tai suzinoja Italų klubas, kad teks į kauną vaziuot dėl lemiamo mačo, taip pat pasiduoda ir aplamai atsisako EL dalyvavimo visam gyvenimui užleisdamas Žalgiriui antrą vietą grupėja:) viską pamatysit patys rytoj per tv3 žinias. Nes internete uždrausta zurnalistams pranešti apie šita žinią.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
O cia duoda,fantazijos kupini lietuvos zmones!:D
2012-02-23
+1
Atsakyti
oficiali naujiena.
Žalgiris jau pateko į top 8, Maccabi atsisako žaisti, nes bijo Romanovo rūstybės uzsitraukt, nes juk jis rusas, o rusams nepatinka žydai. Dėl to bijo kariauti, o visa tai suzinoja Italų klubas, kad teks į kauną vaziuot dėl lemiamo mačo, taip pat pasiduoda ir aplamai atsisako EL dalyvavimo visam gyvenimui užleisdamas Žalgiriui antrą vietą grupėja:) viską pamatysit patys rytoj per tv3 žinias. Nes internete uždrausta zurnalistams pranešti apie šita žinią.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-23
+4
Atsakyti
Turi visi - tik ne Zalgiris, karti teisybe, aciu is anksto uz minusus :)
2012-02-23
+5
Atsakyti
jookalba cia ne apie zalgiri. kalba apie eurolygos sistema. manau sistema tikrai gera , jei komandos turincios santyki 0/ 4pergaliu / pralaimejimu santyki gali pretenduoti zaisti toliau. kuriamas aziotazas, klubai pralaimetojai kazkiek dar uzdirba , o ju sirgaliai raso visokius niekus gincidamiesi su kitais. vienu zodziu viskas tvarkoje su eurolyga.


kokia cia eurolygos sistema , visur ta pati sistema ir fulei ir pas mus kibiriuki . R,nkelis
2012-02-22
-3
Atsakyti
Anonimas
Karavanas,ne man gaila tų nuskurusių vaikų kaune kurie nei skaityt nei rašyt nemoka jiems tik svarbu jų legendos pergalė prieš pieno žvaigždes ir komjaunuolių klubą valdomą narkomano.
2012-02-22
-2
Atsakyti
aršusis Rytfanis

ryt BC Buratinui reik ne tik kad laimėt, bet laimėt +9! Įdomu ką apie savo stybūklo rytdienos galimybes, pats caras, mecenatas ir poetas V. Romanov mano? Ar jo nuomone dar yr galimybių toliau patekt!

Taigi sake,kad pateks:D
2012-02-22
-1
Atsakyti
joo
kalba cia ne apie zalgiri. kalba apie eurolygos sistema. manau sistema tikrai gera , jei komandos turincios santyki 0/ 4pergaliu / pralaimejimu santyki gali pretenduoti zaisti toliau. kuriamas aziotazas, klubai pralaimetojai kazkiek dar uzdirba , o ju sirgaliai raso visokius niekus gincidamiesi su kitais. vienu zodziu viskas tvarkoje su eurolyga.
2012-02-22
-4
Atsakyti
aršusis Rytfanis
ryt BC Buratinui reik ne tik kad laimėt, bet laimėt +9! Įdomu ką apie savo stybūklo rytdienos galimybes, pats caras, mecenatas ir poetas V. Romanov mano? Ar jo nuomone dar yr galimybių toliau patekt!

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-22
-6
Atsakyti
AnonimasRytoj maccabi išsityčios iš žalgirio.Bet jeigu įvyktų stebuklas ir žalgiris pasieks pergalę,kavenskams šventė tęsis dvi savaites mokyklos bus uždarytos,o malalietkos toliau rašys savo bukus protu nesuvokiamus komentarus į basketnews.


Tavo komentaras protu nesuvokiamas , bukas .. Tai ką čia giriesi ,kad toks pats esi ?
2012-02-22
+2
Atsakyti
Anonimas
Rytoj maccabi išsityčios iš žalgirio.Bet jeigu įvyktų stebuklas ir žalgiris pasieks pergalę,kavenskams šventė tęsis dvi savaites mokyklos bus uždarytos,o malalietkos toliau rašys savo bukus protu nesuvokiamus komentarus į basketnews.
2012-02-22
-2
Atsakyti
Nors ne į tema ,bet matėt TV3 žinias ,kad TV3 intervių davė Pačėsui . Jei kas matė ,tai jis pasakė ,kad nori LKL žiedą laimėti ,tai reiškia ,kad jau Pačėsas laukia kokį pasiūlymo iš Lietuvos grandų . Manau Žalgiris turi didesnius šansus paiimti , nes Trifunuvičius nerodo kol kas gerų rezultatų ...
2012-02-22
+3
Atsakyti
Anonimas
O Žalgiriui nereikia Maccabio padaryt ant 9?
2012-02-22
-1
Atsakyti
aršusis RytfanisBeje buratinfaniai, noriu jūsų paklausti!Žemutinis Naugardukas kokios rūšies komanda, su kuria pas jus rezas 0-2 ir kuri savo čempionate užima paskutinę vietą???Tipo grandas, kam net jūs nesugebat įveikt? :DDDDD--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Užsiregink , Vainausko fane ..
2012-02-22
+3
Atsakyti
aršusis Rytfanis
Beje buratinfaniai, noriu jūsų paklausti!

Žemutinis Naugardukas kokios rūšies komanda, su kuria pas jus rezas 0-2 ir kuri savo čempionate užima paskutinę vietą???

Tipo grandas, kam net jūs nesugebat įveikt? :DDDDD

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-22
-1
Atsakyti
LR
Nera sancu zalgiriui didysis Sofo drebins krepsi dejimais L.Ilyahu belekokius pataikys,o Malletas girta DC belekaip aplos.
2012-02-22
-3
Atsakyti
AnonimasMus kauniecius pagimde kurvos


Is kur tokiu debilu atsiranda aplamai, riteriai interneto bl konkreciai.. Nori pasirodyt kietas vaikas rasinedamas po anonimo title.. graudu
2012-02-22
+3
Atsakyti
Ne.

Ne neturi.
2012-02-22
+3
Atsakyti
vasia gerulaitis
Nera ka noreti ne kibiru lygos komandos susirinko.Teks ir rimtoms komandoms iskristi.Zalgiris su savo biudzetu jeigu lenkia kokia viena komanda tai yra gerai, visos kitos turi gerokai didesni biudzeta.Tik kibiru lygoje visokie Buducnost,Doneckas su 10 kartu mazesniu biudzetu kai rytas sugeba be vargo prasibrauti i kita etapa.
2012-02-22
+3
Atsakyti
superFANASatsiprasau uz kvaila klausima, bet mum rytfaniam labai idomu ar rytas dar turi sansu patekti i final 4? musu dvasinis lyderis vainauskas sake, kad tenais zaisime


sasu mazoka, nors ir zaidziama antrarusiame turnyre, su antratusemis komandomis. bet visada sakau savo chebrai ir sakysiu, tikekime sako komanda visada!

Pirmyn vilnieciai!!!
2012-02-22
+2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 26

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.