Žydrūno Ilgausko sugrįžimas neišgelbėjo Klivlendo "Cavaliers" nuo dar vieno pralaimėjimo. "Kavalieriai" šiąnakt namuose 89:95 (28:29, 17:24, 27:17, 17:25) nusileido Niujorko "Knicks" ekipai ir smuktelėjo į aštuntą Rytų konferencijos vietą.

Po dviejų LeBrono Jameso tritaškių ir Roberto Trayloro dėjimo "Cavs" ketvirtojo kėlinio pabaigoje buvo priartėję iki keturių taškų (89:93), tačiau likus žaisti 20 sekundžių L.Jamesas prametė svarbų tritaškį ir palaidojo viltis kovoti dėl pergalės. Klivlendo krepšininkai nepasinaudojo net tuo, kad jų varžovai per paskutinę minutę pataikė vos du baudų metimus iš 8.

Tai buvo pirmosios Ž.Ilgausko rungtynės 4 rungtynių pertraukos. Šias dvikovas lietuvis praleido dėl traumuoto dešinės rankos bevardžio piršto.

"Cavaliers" rezultatyviausiai žaidė: LeBronas Jamesas 27 taškai (18 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvūs perdavimai), Žydrūnas Ilgauskas 13 (27 minutės, 1/6 baudų, 6/8 dvitaškių, 3 atk. kam., 2 rez. perd.), Robertas Trayloras 13, Drew Goodenas 12, Ira Newble'as 10.

"Knicks": Jamalas Crawfordas 25, Maurice'as Tayloras 16 (11 per paskutinį ketvirtį), Mike'as Sweetney ir Stephonas Marbury po 14.

Iki reguliariojo sezono pabaigos likus žaisti 4 rungtynes, "Cavs" kartu su Filadelfijos "76ers" turi po 40 pergalių, tačiau nusileidžia pagal tarpusavio rungtynių rezultatus. Ir "Sixers", ir "Cavs" dvejomis pergalėmis lenkia Niu Džersio "Nets" klubą. Jei Klivlendo ir Niu Džersio krepšininkai surinktų po lygiai pergalių, "Cavs" vėl nusileistų dėl pralaimėtų tarpusavio rungtynių.

"Žaidžiame taip, lyg mums tai nieko nelemtų, - po rungtynių su "Knicks" kalbėjo L.Jamesas. - Nekovojame dėl atkrintamųjų varžybų vietos. Mūsų žaidime nebuvo būtinybės jausmo ir aš nežinau, kodėl taip yra".

"Cavs" padėtį kovoje dėl vietos atkrintamosiose varžybose sunkina tai, kad keturių dvikovų trejas jie žais išvykose ir prieš geresnį rezultatą turinčias ekipas.

48 D.Wade'o taškų pergalei neužteko

Svarbią pergalę šventė "Kavalierių" konkurentai - Filadelfijos "76ers" krepšininkai, po pratęsimo 126:119 (27:26, 25:35, 25:20, 27:23, 22:15) įveikę Majamio "Heat" krepšininkus, kurie jau seniai yra užsitikrinę pirmą Rytų konferencijos vietą.

48 taškus pelnęs Majamio ekipos gynėjas Dwyane'as Wade'as turėjo galimybę išplėšti pergalę besibaigiant ketvirtajam kėliniui, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė. Pratęsime jau dominavo šeimininkai, po spurto 10:2 įgiję 8 taškų pranašumą (114:106).

"Nebeturime, kur trauktis, - po mačo šnekėjo "Sixers" lyderis Allenas Iversonas. - Vienas kitas pralaimėjimas ir iškrentame iš atkrintamųjų varžybų. Mes tai suprantame".

Majamio klubo neišgelbėjo ir po skrandžio skausmų į rikiuotę grįžęs Shaquille'as O'Nealas. Pratęsime jis nepataikė dviejų svarbių baudų, o puolime dažnai jį pranokdavo oponentas - Marcas Jacksonas.

Rezultatyviausiai "76ers" žaidė: Allenas Iversonas 38 taškai (16 rez. perd.), Markas Jacksonas 26, Kyle'as Korveris 20, Andre Iguodala 19 (10 atk. kam.), Chrisas Webberis 15 (10 atk. kam.).

"Heat": Dwyane'as Wade'as 48 (10 atk. kam.), Damonas Jonesas 18, Udonis Haslemas 17, Shaquille'as O'Nealas 13 (12 atk. kam.), Eddie Jonesas 12.