Roko Ukičiaus dvitaškis išplėšė pratęsimą
Nuotr. AFP – Scanpix
Trylikos taškų deficitą ketvirtajame kėlinyje panaikinusi Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (2-3) komanda išsaugojo viltis patekti į kitą Eurolygos etapą. Turkai namie 94:87 (21:26, 21:18, 13:24, 24:11, 15:8) nugalėjo Kazanės „Uniks“ (3-2) ir revanšavosi pastarajai už pralaimėjimą pirmajame rate.

Stambulo krepšininkai išplėšė pratęsimą, kai Roko Ukičius paskutinę ketvirto kėlinio sekundę pataikė dvitaškį.

Per papildomą penkių minučių atkarpą turkai baudų metimais susikrovė reikiamą persvarą – norėdami išlikti kovoje dėl vietos ketvirtfinalyje, jie turėjo laimėti bent penkiais taškais.

„Fenerbahce Ulker“: Bojanas Bogdanovičius 20, Roko Ukičius 18, Emiras Preldzičius 13, Gašperas Vidmaras 10.

„Uniks“: Lynnas Greeras 33, Mike'as Wilkinsonas 17, Henry Domercantas 13.

Vaizdo reportažas:

Aha
Ech, kodėl ne mes...
2012-02-24
Panevėžietė
Labai idomi situacija susiklostys grupeje jei Emporio Armani laimės, kas yra itin tikėtina, nes jau db laimi jie +15 taškų..kokia tada situacija grupėje būtų įdomi

Atėnų Panathinaikos (3-2)

Kazanės Uniks (3-2)

Stambulo Fenerbahce Ulker (2-3)

Milano EA7-Emporio Armani (2-3)
2012-02-23
Na cia va komanda atöosia ir laimi o ne musu Ubagiukas Zal kuris net laimetas rungtynes atiduoda
2012-02-23
LLLtai ar dar neaišku ka daryti su Jautoku? Maximum RKL lygio, ne daugiau. Už dyką neimčiau į komandą, o dar turbūt nemažai Romka jam moka.

Sutinku, puolime iš jo nestabilus zaidejas, bet gynyboje jis daug juodo darbo padare siandien, gynyba - jo arkliukas.
2012-02-23
LLL
2012-02-23
-1
LLL
O pas mus teliukas centras sugebėjo gaut 3 blokus po krepšiu dėjimo stadijoje ir palaidojo rungtynes