Vilniaus krepšinio mėgėjų lygoje (VKML) įsibėgėjo atkrintamųjų rungtynių maratonas, kurio metu jau paaiškėjo ne tik „2 Grupės“ pusfinalininkai, bet ir viena „Top 16” grupės Finalo ketverto dalyvė.

Antradienio (04.11) vakarą antrose rungtynėse, kaip ir pirmosiose, pergalę rezultatu 84:78 šventė „MRU-Style 69” krepšininkai, išvykoję įveikę “Schüco” komandą.

Rungtynes sėkmingiau pradėję “Schüco” krepšininkai, sužaidus pusę pirmojo kėlinio pirmavo 5 taškų skirtumu (13:8), tačiau likus minutei iki ketvirčio pabaigos svečiai po Tado Mockevičiaus dvitaškio išsiveržė į priekį 21:20. 14-ąją susitikimo minutę “Schüco” dar turėjo minimalų pranašumą (30:29), bet „MRU-Style 69“, vedami Tomo Šunskio, Roberto Retkaus bei Mindaugo Kulvinskio, iki didžiosios pertraukos atitrūko 11 taškų skirtumu (45:34).

Po didžiosios pertraukos, Tomas Ambrasas per 4 sužaistas ketvirčio minutes pelnė 4 taškus, tuo tarpu jų varžovai vedami Manto Radvilo bei Egidijaus Elzbergo, sumažino skirtumą iki 6 taškų (43:49). Likusias 5 kėlinio minutes “Schüco” aklinai uždarė visus kelius savo krepšio link ir laimėję atkarpą 13:2 persvėrė rezultatą savo naudai (56:51, 58:53).

Ketvirtojo kėlinio metu, daugiausiai T.Ambraso ir Armino Bračo pastangomis, svečiai ne tik kad išlygino rezultatą (64:64), tačiau ir įgijo keturių taškų pranašumą (68:64). Nors 37-ąją susitikimo minutę “Schüco” dar buvo priekyje 69:68, tačiau rezultatą savo naudai persvėrė varžovai ir iki rungtynių galo pergalės bei teisės žaisti Finalo ketverte iš savo rankų jau nebeišleido.

Naudingiausiai nugalėtojų ekipoje rungtyniavo 14 taškų pelnęs, 12 kamuolių atkovojęs ir 5 „pavogęs“ R.Retkus. 27 taškus ir 6 sugriebtus kamuolius pridėjo T.Ambrasas.

Pralaimėjusių ekipoje išsiskyrė E.Elzbergas (10 atk. kam.) ir M.Radvilas (6 atk. kam., 5 per. kam., 3 rez. perd.), atitinkamai surinkę 30 ir 22 taškus.

Kitoje „Top 16” ketvirtfinalio dvikovoje pergalę po atkaklios kovos šventė „Frans Maas-Kumštis“ komanda, savo aikštėje įveikę „Concept Events & Media“ krepšininkus 80:71.

Nuo susitikimo pradžios išsiveržusius aikštės šeimininkus, „Concept Events & Media“ žaidėjai pasivijo tik 8-ąją susitikimo minutę, kai po dviejų taškų su bauda Gintautas Matulis išvedė į priekį savo komandą 17:15. Sėkmingai baigę pirmąjį kėlinį, „Frans Maas-Kumštis“ antrajame ketvirtyje pirmavo iki 16-osios minutės (31:23), tačiau tuomet Mindaugas Skendelis pataikė du tolimus metimus, Valdas Paukštas pridėjo dar vieną tritaškį ir baigiantis kėliniui po G.Matulio trijų taškų iš eilės „Concept Events & Media“ ketvirtį baigė pirmaudami minimaliu skirtumu 35:34.

Po didžiosios pertraukos pirmas keturias minutes aikštės šeimininkai sėkmingai stabdė varžovus puolime ir daugiausiai Edgaro Matusevičiaus pastangomis, kuris įmetė 7 iš 13 taškų spurto metu, „Concept Events & Media“ deficitas padidėjo iki 12 taškų (47:35). Tačiau tuomet pabudo aikštės svečiai ir po penkių iš eilės V.Paukšto taškų skirtumas sumažėjo iki 7 taškų (51:44), o baigiantis kėliniui Saulius Jesinas surinko 8 taškus ir sumažino „Concept Events & Media“ komandos deficitą iki 2 taškų (54:56).

Paskutinįjį kėlinį dvejomis taikliomis baudomis pradėjęs Audrius Paškevičius išlygino rezultatą 56:56, tačiau tuomet į priekį pabėgo „Frans Maas-Kumštis“ krepšininkai ir išlaikė pranašumą iki rungtynių pabaigos.

Sėkmingiausiai nugalėtojų ekipoje rungtyniavo E.Matusevičius, surinkęs 29 taškus ir 9 atkovotus kamuolius. 15 taškų ir 12 atkovotų kamuolių pridėjo Rokas Anuškevičius.

Svečių gretose išsiskyrė G.Matulis (7 atk. kam.), M.Skendelis ir V.Paukštas, atitinkamai pelnę 19, 17 ir 14 taškų.

Ne pacios geriausios, bet neblogos.. Turbut abi komandos geriau gynesi nei puole:) Sveikinimai MRU patekus i F4.