Virginijaus Sirvydžio tritaškiai neišgelbėjo Vilniaus komandos
Nuotr. Fotodiena/R.Dačkus
Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės turnyro pusfinalyje Vilniaus „Sakalų“ komandai nepavyko peržengti Rakverės „Tarvas“ ekipos barjero.

Estijoje vykusiose atsakomosiose rungtynėse Kazio Maksvyčio auklėtiniai trečiajame kėlinyje pateko į duobę, iš kurios neišlipę nusileido 91:102 (22:22, 27:26, 15:32, 27:22).

Po dviejų kėlinių „Sakalai“ pirmavo 49:48, tačiau trečią ketvirtį šeimininkai laimėjo net 32:15 ir prieš paskutinį kėlinį turėjo saugų – keturiolikos taškų pranašumą (80:66).

„Sakalai“: Virginijus Sirvydis 21 (4/5 tritaškių, Evaldas Baniulis 19, Laurynas Samėnas 19, Deividas Pukis 15.

„Tarvas“: Juris Umbraško 33 (4/6 tritaškių, 13/16 baudų, 10 atk. kam., 39 n.b.), Rinaldas Širšinis 26 (11/13 baudų, 6 rez.perd.), Kasparas Ciprussas 15.

Vilniuje vykusį pirmą tarpusavio susitikimą „Sakalai“ pralaimėjo 68:75, todėl į Rakverę vyko turėdami septynių taškų deficitą.