Kai pasibaigs galioti „Adidas“ ir Rose kontraktas, gynėjui bus 36-eri
Kai pasibaigs galioti „Adidas“ ir Rose kontraktas, gynėjui bus 36-eri
Nuotr. Reuters – Scanpix
Derrickui Rose'ui dar tik 23-eji, tačiau jis jau dabar sudarinėja įspūdingo dydžio kontraktus. Prieš kelis mėnesius gynėjas penkeriems metams pratęsė sutartį su Čikagos „BUlls“ ekipa už 95 mln. JAV dolerių.

Šį kartą naudingiausias praėjusio sezono krepšininkas padėjo parašą ant 13 metų sutarties su drabužių ir avalynės gamintoja „Adidas“. Kontrakto vertė – 185 mln. JAV dolerių. 

Rose'as jau anksčiau bendradarbiavo su „Adidas“ ir reklamavo jos gaminamą produkciją.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (62)
...
Adidas neturi kur pinigu det. Uz tokius pinigus galejo ir geriau sugalvot nei i bala ismest.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-27
Atsakyti
Ko jus cia stumiat ant to tday dabar cia jau kaip mada tampa, zmogus teisingai pasake,nes rose padare didele pazanga metime savo ir toricus geriau pataiko ir vidutini, jo atletiskumas taip greit niekur neisgaruos, beto jsi visada isliks produktyvus kaip izaidejas. Daugelis sake kad shqu nieko nebepadarys kai bus 30 keliu metu nes nebetures tokios jegos, bet padare dar ir kiek, ar duag kas galvojo kad jordanas zais krepsinis aukstul ygiu budamas 40 metu, o kaip nashas hillas, zinoma jie taiklesnis ir visai kitokie zaidejai, bet tobulejimui ribu nera, rose dar oapzanga ir tikrai netaps jis vidutinioku kaip jus cai senkat.
2012-02-26
+1
Atsakyti
BDaY
Broli T, nustok nolifint. Get a life man...
2012-02-26
-2
Atsakyti
Anonimas
As maniau, kad TDaY tik trolis, o ne ligonis.. Pasirodo klydau.
2012-02-26
Atsakyti
TDaYPost_MoveTDaYPost_MoveTDaYCesarMilesKokie argumentai, kad tu debilas totalus esi. Ar tu nematai kas vyksta? Kai tik stipresne komanda taip Lakers ir prapisa. Ir visada ta pati absurda kartoji: ateis playoffai, lakersai pakils is pelenu kaip feniksas ir nusluos visus kaip cunamis. Jau net kantrybes nebera. Tikras moliugas. Zinai kai buna prekybos agentai, kurie pardavineja suda itikinedami zmones, jog tai geras daiktas? Tai va tu grynai toks pats. Irodineji lakersu galia, nors jie kiekviena sezona vis sminga zemyn. Tu esi lochas ir man baiges kantrybe su tokiu idiotu diskutuot. Issisaugok sitas durnas savo zinutes ir kai lakersai kris 2 raunde as tau priminsiu apie tai. SekmesDu kart nugalėtas Dalasas, kartą tavo mylimas Portlendas dviženkliu skirtumu, sutriuškinti Hawksai, celticsai, kurie vis dar yra top 5 gynybinė komanda, nugalėti clippersai, tada nuggetsai du kartus ir padaryti knicksai.Be to, gauta ant dviejų taškų nuo pacersų, ant vieno per neblogą teisėjo klaidą prieš bullsus.Sakai nebenugali stiprių komandų? Gimme a hell yeah.1.Sutinku 110% kad Cesar yra asilas,tačiau norėčiau pabrėžti kad visos tos tavo išvardytos komandos realiai nekovos dėl titulo,nebent Clippers,bet vargu,su Nuggets tai pat buvo lb. maži skirtumai,vienos rungtynės apskritai laimėtos tik dėl apsurdiškos Gallinari klaidos,Hawks'ai apskritai turbūt net neturėtų būti priskiriami prie lyderių nes pastoviai gauna(ir gan nemažais skirtumais) nuo lentelės kaimynų ar tų komandų kurios kovoja dėl titulo,(Išimtis ''Magic'') ir visos pergalės yra tiesiog stabiliai renkant pergales prieš visokius lūzerius.Knicks tada dar buvo visiški nevykėliai ir turbūt net į Top 8 savo konf. nepateko tad didžiuotis pergalėm prieš Knicks ...beje paskutinį kartą nuo jų gavo.Su Clippers tai pat viskas ėjo iki paskutinių minučių.Nevadinu aš jo asilu, nemėgstu stumt ant žmonių, visiem užeina proto užtėmimai, kai supras, kad krepšinio serijos laimimos ne fizinėm galimybėm, o protu ir patirtim, atsibus.Bet kada pergalė prieš vieną geriausių puolimo arsenalų turinčią komandą lygoj, kaip Knicks turi būt kažkiek vertinama.LAL tada buvo perėję prie naujos sistemos, jeigu ją taip galima pavadint, kai Kobė su Gasoliu vis dar ieškodavo žmonių tose vietose, kur jie būdavo prie trikampioNa Knicks lygoje pagal pelnomus pts yra 24vt. man nežiūrinčiam jų rungtynių neatrodo kad jie yra vieni geriausių puolime,tačiau gynyboje yra 8vt. va tai reikėtų vertinti tad galbūt LAL pergalė kažko ir verta.p.s nepyk jai įžeidžiau kad pasakiau kad nusišnekėjai :DKalbu apie puolimo arsenalą, su Stoudemire'u ir Anthony jie natūraliai yra šis tas puolime ir tai, kad jie lieka sustabdyti, jau pakankamai geras ženklas LAL.


Tai kad šį sezoną daugiau jie patys save stabdo nei kad varžovai juos,Amares forma tai išvis siaubinga.
2012-02-26
Atsakyti
Post_MoveTDaYPost_MoveTDaYCesarMilesKokie argumentai, kad tu debilas totalus esi. Ar tu nematai kas vyksta? Kai tik stipresne komanda taip Lakers ir prapisa. Ir visada ta pati absurda kartoji: ateis playoffai, lakersai pakils is pelenu kaip feniksas ir nusluos visus kaip cunamis. Jau net kantrybes nebera. Tikras moliugas. Zinai kai buna prekybos agentai, kurie pardavineja suda itikinedami zmones, jog tai geras daiktas? Tai va tu grynai toks pats. Irodineji lakersu galia, nors jie kiekviena sezona vis sminga zemyn. Tu esi lochas ir man baiges kantrybe su tokiu idiotu diskutuot. Issisaugok sitas durnas savo zinutes ir kai lakersai kris 2 raunde as tau priminsiu apie tai. SekmesDu kart nugalėtas Dalasas, kartą tavo mylimas Portlendas dviženkliu skirtumu, sutriuškinti Hawksai, celticsai, kurie vis dar yra top 5 gynybinė komanda, nugalėti clippersai, tada nuggetsai du kartus ir padaryti knicksai.Be to, gauta ant dviejų taškų nuo pacersų, ant vieno per neblogą teisėjo klaidą prieš bullsus.Sakai nebenugali stiprių komandų? Gimme a hell yeah.1.Sutinku 110% kad Cesar yra asilas,tačiau norėčiau pabrėžti kad visos tos tavo išvardytos komandos realiai nekovos dėl titulo,nebent Clippers,bet vargu,su Nuggets tai pat buvo lb. maži skirtumai,vienos rungtynės apskritai laimėtos tik dėl apsurdiškos Gallinari klaidos,Hawks'ai apskritai turbūt net neturėtų būti priskiriami prie lyderių nes pastoviai gauna(ir gan nemažais skirtumais) nuo lentelės kaimynų ar tų komandų kurios kovoja dėl titulo,(Išimtis ''Magic'') ir visos pergalės yra tiesiog stabiliai renkant pergales prieš visokius lūzerius.Knicks tada dar buvo visiški nevykėliai ir turbūt net į Top 8 savo konf. nepateko tad didžiuotis pergalėm prieš Knicks ...beje paskutinį kartą nuo jų gavo.Su Clippers tai pat viskas ėjo iki paskutinių minučių.Nevadinu aš jo asilu, nemėgstu stumt ant žmonių, visiem užeina proto užtėmimai, kai supras, kad krepšinio serijos laimimos ne fizinėm galimybėm, o protu ir patirtim, atsibus.Bet kada pergalė prieš vieną geriausių puolimo arsenalų turinčią komandą lygoj, kaip Knicks turi būt kažkiek vertinama.LAL tada buvo perėję prie naujos sistemos, jeigu ją taip galima pavadint, kai Kobė su Gasoliu vis dar ieškodavo žmonių tose vietose, kur jie būdavo prie trikampioNa Knicks lygoje pagal pelnomus pts yra 24vt. man nežiūrinčiam jų rungtynių neatrodo kad jie yra vieni geriausių puolime,tačiau gynyboje yra 8vt. va tai reikėtų vertinti tad galbūt LAL pergalė kažko ir verta.p.s nepyk jai įžeidžiau kad pasakiau kad nusišnekėjai :D


Kalbu apie puolimo arsenalą, su Stoudemire'u ir Anthony jie natūraliai yra šis tas puolime ir tai, kad jie lieka sustabdyti, jau pakankamai geras ženklas LAL.
2012-02-26
-1
Atsakyti
TDaYPost_MoveTDaYPost_MoveTDaYCesarMilesKoks dar bandwagonneris ka tu cia pezi. Sergu uz Bulls ir Lakers. That's it. Uz Bulls nuo Rose atejimo, uz Lakers ilgiau. Nemegstu nei OKC nei ypac LeBrono. Tik blaiviai vertinu situacija nesiremdamas simpatijom kas tau neimanoma, nes esi per jaunas. Tokiem dalykam reik subrest. Galim lazintis is ko nori, kad lakers nenueis iki Vakaru finalo. Oklahoma, Dallasas, Portlandas, Denveris - visi geresni.Nu ble, stengies protingu stilium rašyt visiškas nesąmones.Dalasas turi carter'į ir be motyvacijos žaidžiantį nowitzki. Vienas pralaimėjimų PO veidas, kitas nebepasivelkaDenveris tegu pirma į PO išeina, kai paskutinį kartą tikrinau nebuvo net aštuntuke.O Portlandas tuo tarpu, turėtų šansą tik turėdami namų pranašumą, nes LAL nemoka žaist Portlende. Kadangi jie dabar aštuntoj vietoj ir kovoja su tuo pačiu Denveriu dėl jos, tai interpretuosiu, kad LAL bus aukščiau, kas automatiškai reiškia, kad Portlandas neturi šanso.Vienintelė Oklahoma, jeigu Westbrickas supras kas yra komandos lyderis gali nunešt Lakersus.Atsibusk, komanda, kuri prieš du metus dar buvo čempionai, turintys du all-starus ir vieną top3 žaidėją negaus nuo vidutiniokųLakers prieš OKC nėra šansų,Nuggets,Blazers ne varžovas,nors apie Nuggets ten kažkiek nusišnekėjai tačiau situacijos tai nekeičia,Lakers kovos su Mavs/Clippers dėl konf. finalo,toliau neis tikraiCesarMilesKoks dar bandwagonneris ka tu cia pezi. Sergu uz Bulls ir Lakers. That's it. Uz Bulls nuo Rose atejimo, uz Lakers ilgiau. Nemegstu nei OKC nei ypac LeBrono. Tik blaiviai vertinu situacija nesiremdamas simpatijom kas tau neimanoma, nes esi per jaunas. Tokiem dalykam reik subrest. Galim lazintis is ko nori, kad lakers nenueis iki Vakaru finalo. Oklahoma, Dallasas, Portlandas, Denveris - visi geresni.Kodėl tu vadinies LAL fanu jai nori kad tavo komanda pralaimėtų tiek daug rungtynių ir gautų nuo visokių vidutiniokų jai žinai kad taip nebus ? :DNusišnekėjau dėl Denverio? Jie dabar devinti, už nugaros vis tobulėjantys Wolves'ai ir gerai žadžianti Utah. Sorry, bet jie dar daug turi padaryt, kad patektų į PO.Sorry, tačiau grįžus visiem žaidėjam jie vėl pakils bent į top6,3/9 vietas skiria vos 3pergalės,4/9 tik 2 pergalės,.Grįžus Fernandezui,Lawsonui,Nene,Gallinari jiem nebus sunku pakilti bent į Top-8.Denveris gera komanda, aš nieko nesakau, bet lygiai taip pat geri tiek houstonas, tiek Portlandas, vienintelis, kurį iš aštuntuko gali nesunkiai išmest yra Grizzliai, kadangi be Zacho ten komandos doros nesigauna.


Vistiek manau kad Nuggets yra geresni už Rockets,Grizzlies.bet kokiu atvėju manau jie pateks į PO ir tai padarys išstumdami Grizlius,duok dieve ne Blazers
2012-02-26
Atsakyti
TDaYPost_MoveTDaYCesarMilesKokie argumentai, kad tu debilas totalus esi. Ar tu nematai kas vyksta? Kai tik stipresne komanda taip Lakers ir prapisa. Ir visada ta pati absurda kartoji: ateis playoffai, lakersai pakils is pelenu kaip feniksas ir nusluos visus kaip cunamis. Jau net kantrybes nebera. Tikras moliugas. Zinai kai buna prekybos agentai, kurie pardavineja suda itikinedami zmones, jog tai geras daiktas? Tai va tu grynai toks pats. Irodineji lakersu galia, nors jie kiekviena sezona vis sminga zemyn. Tu esi lochas ir man baiges kantrybe su tokiu idiotu diskutuot. Issisaugok sitas durnas savo zinutes ir kai lakersai kris 2 raunde as tau priminsiu apie tai. SekmesDu kart nugalėtas Dalasas, kartą tavo mylimas Portlendas dviženkliu skirtumu, sutriuškinti Hawksai, celticsai, kurie vis dar yra top 5 gynybinė komanda, nugalėti clippersai, tada nuggetsai du kartus ir padaryti knicksai.Be to, gauta ant dviejų taškų nuo pacersų, ant vieno per neblogą teisėjo klaidą prieš bullsus.Sakai nebenugali stiprių komandų? Gimme a hell yeah.1.Sutinku 110% kad Cesar yra asilas,tačiau norėčiau pabrėžti kad visos tos tavo išvardytos komandos realiai nekovos dėl titulo,nebent Clippers,bet vargu,su Nuggets tai pat buvo lb. maži skirtumai,vienos rungtynės apskritai laimėtos tik dėl apsurdiškos Gallinari klaidos,Hawks'ai apskritai turbūt net neturėtų būti priskiriami prie lyderių nes pastoviai gauna(ir gan nemažais skirtumais) nuo lentelės kaimynų ar tų komandų kurios kovoja dėl titulo,(Išimtis ''Magic'') ir visos pergalės yra tiesiog stabiliai renkant pergales prieš visokius lūzerius.Knicks tada dar buvo visiški nevykėliai ir turbūt net į Top 8 savo konf. nepateko tad didžiuotis pergalėm prieš Knicks ...beje paskutinį kartą nuo jų gavo.Su Clippers tai pat viskas ėjo iki paskutinių minučių.Nevadinu aš jo asilu, nemėgstu stumt ant žmonių, visiem užeina proto užtėmimai, kai supras, kad krepšinio serijos laimimos ne fizinėm galimybėm, o protu ir patirtim, atsibus.Bet kada pergalė prieš vieną geriausių puolimo arsenalų turinčią komandą lygoj, kaip Knicks turi būt kažkiek vertinama.LAL tada buvo perėję prie naujos sistemos, jeigu ją taip galima pavadint, kai Kobė su Gasoliu vis dar ieškodavo žmonių tose vietose, kur jie būdavo prie trikampio


Na Knicks lygoje pagal pelnomus pts yra 24vt. man nežiūrinčiam jų rungtynių neatrodo kad jie yra vieni geriausių puolime,tačiau gynyboje yra 8vt. va tai reikėtų vertinti tad galbūt LAL pergalė kažko ir verta.

p.s nepyk jai įžeidžiau kad pasakiau kad nusišnekėjai :D
2012-02-26
Atsakyti
Post_MoveTDaYPost_MoveTDaYCesarMilesKoks dar bandwagonneris ka tu cia pezi. Sergu uz Bulls ir Lakers. That's it. Uz Bulls nuo Rose atejimo, uz Lakers ilgiau. Nemegstu nei OKC nei ypac LeBrono. Tik blaiviai vertinu situacija nesiremdamas simpatijom kas tau neimanoma, nes esi per jaunas. Tokiem dalykam reik subrest. Galim lazintis is ko nori, kad lakers nenueis iki Vakaru finalo. Oklahoma, Dallasas, Portlandas, Denveris - visi geresni.Nu ble, stengies protingu stilium rašyt visiškas nesąmones.Dalasas turi carter'į ir be motyvacijos žaidžiantį nowitzki. Vienas pralaimėjimų PO veidas, kitas nebepasivelkaDenveris tegu pirma į PO išeina, kai paskutinį kartą tikrinau nebuvo net aštuntuke.O Portlandas tuo tarpu, turėtų šansą tik turėdami namų pranašumą, nes LAL nemoka žaist Portlende. Kadangi jie dabar aštuntoj vietoj ir kovoja su tuo pačiu Denveriu dėl jos, tai interpretuosiu, kad LAL bus aukščiau, kas automatiškai reiškia, kad Portlandas neturi šanso.Vienintelė Oklahoma, jeigu Westbrickas supras kas yra komandos lyderis gali nunešt Lakersus.Atsibusk, komanda, kuri prieš du metus dar buvo čempionai, turintys du all-starus ir vieną top3 žaidėją negaus nuo vidutiniokųLakers prieš OKC nėra šansų,Nuggets,Blazers ne varžovas,nors apie Nuggets ten kažkiek nusišnekėjai tačiau situacijos tai nekeičia,Lakers kovos su Mavs/Clippers dėl konf. finalo,toliau neis tikraiCesarMilesKoks dar bandwagonneris ka tu cia pezi. Sergu uz Bulls ir Lakers. That's it. Uz Bulls nuo Rose atejimo, uz Lakers ilgiau. Nemegstu nei OKC nei ypac LeBrono. Tik blaiviai vertinu situacija nesiremdamas simpatijom kas tau neimanoma, nes esi per jaunas. Tokiem dalykam reik subrest. Galim lazintis is ko nori, kad lakers nenueis iki Vakaru finalo. Oklahoma, Dallasas, Portlandas, Denveris - visi geresni.Kodėl tu vadinies LAL fanu jai nori kad tavo komanda pralaimėtų tiek daug rungtynių ir gautų nuo visokių vidutiniokų jai žinai kad taip nebus ? :DNusišnekėjau dėl Denverio? Jie dabar devinti, už nugaros vis tobulėjantys Wolves'ai ir gerai žadžianti Utah. Sorry, bet jie dar daug turi padaryt, kad patektų į PO.Sorry, tačiau grįžus visiem žaidėjam jie vėl pakils bent į top6,3/9 vietas skiria vos 3pergalės,4/9 tik 2 pergalės,.Grįžus Fernandezui,Lawsonui,Nene,Gallinari jiem nebus sunku pakilti bent į Top-8.


Denveris gera komanda, aš nieko nesakau, bet lygiai taip pat geri tiek houstonas, tiek Portlandas, vienintelis, kurį iš aštuntuko gali nesunkiai išmest yra Grizzliai, kadangi be Zacho ten komandos doros nesigauna.
2012-02-26
Atsakyti
TDaYPost_MoveTDaYCesarMilesKoks dar bandwagonneris ka tu cia pezi. Sergu uz Bulls ir Lakers. That's it. Uz Bulls nuo Rose atejimo, uz Lakers ilgiau. Nemegstu nei OKC nei ypac LeBrono. Tik blaiviai vertinu situacija nesiremdamas simpatijom kas tau neimanoma, nes esi per jaunas. Tokiem dalykam reik subrest. Galim lazintis is ko nori, kad lakers nenueis iki Vakaru finalo. Oklahoma, Dallasas, Portlandas, Denveris - visi geresni.Nu ble, stengies protingu stilium rašyt visiškas nesąmones.Dalasas turi carter'į ir be motyvacijos žaidžiantį nowitzki. Vienas pralaimėjimų PO veidas, kitas nebepasivelkaDenveris tegu pirma į PO išeina, kai paskutinį kartą tikrinau nebuvo net aštuntuke.O Portlandas tuo tarpu, turėtų šansą tik turėdami namų pranašumą, nes LAL nemoka žaist Portlende. Kadangi jie dabar aštuntoj vietoj ir kovoja su tuo pačiu Denveriu dėl jos, tai interpretuosiu, kad LAL bus aukščiau, kas automatiškai reiškia, kad Portlandas neturi šanso.Vienintelė Oklahoma, jeigu Westbrickas supras kas yra komandos lyderis gali nunešt Lakersus.Atsibusk, komanda, kuri prieš du metus dar buvo čempionai, turintys du all-starus ir vieną top3 žaidėją negaus nuo vidutiniokųLakers prieš OKC nėra šansų,Nuggets,Blazers ne varžovas,nors apie Nuggets ten kažkiek nusišnekėjai tačiau situacijos tai nekeičia,Lakers kovos su Mavs/Clippers dėl konf. finalo,toliau neis tikraiCesarMilesKoks dar bandwagonneris ka tu cia pezi. Sergu uz Bulls ir Lakers. That's it. Uz Bulls nuo Rose atejimo, uz Lakers ilgiau. Nemegstu nei OKC nei ypac LeBrono. Tik blaiviai vertinu situacija nesiremdamas simpatijom kas tau neimanoma, nes esi per jaunas. Tokiem dalykam reik subrest. Galim lazintis is ko nori, kad lakers nenueis iki Vakaru finalo. Oklahoma, Dallasas, Portlandas, Denveris - visi geresni.Kodėl tu vadinies LAL fanu jai nori kad tavo komanda pralaimėtų tiek daug rungtynių ir gautų nuo visokių vidutiniokų jai žinai kad taip nebus ? :DNusišnekėjau dėl Denverio? Jie dabar devinti, už nugaros vis tobulėjantys Wolves'ai ir gerai žadžianti Utah. Sorry, bet jie dar daug turi padaryt, kad patektų į PO.


Sorry, tačiau grįžus visiem žaidėjam jie vėl pakils bent į top6,3/9 vietas skiria vos 3pergalės,4/9 tik 2 pergalės,.Grįžus Fernandezui,Lawsonui,Nene,Gallinari jiem nebus sunku pakilti bent į Top-8.
2012-02-26
-1
Atsakyti
Post_MoveTDaYCesarMilesKokie argumentai, kad tu debilas totalus esi. Ar tu nematai kas vyksta? Kai tik stipresne komanda taip Lakers ir prapisa. Ir visada ta pati absurda kartoji: ateis playoffai, lakersai pakils is pelenu kaip feniksas ir nusluos visus kaip cunamis. Jau net kantrybes nebera. Tikras moliugas. Zinai kai buna prekybos agentai, kurie pardavineja suda itikinedami zmones, jog tai geras daiktas? Tai va tu grynai toks pats. Irodineji lakersu galia, nors jie kiekviena sezona vis sminga zemyn. Tu esi lochas ir man baiges kantrybe su tokiu idiotu diskutuot. Issisaugok sitas durnas savo zinutes ir kai lakersai kris 2 raunde as tau priminsiu apie tai. SekmesDu kart nugalėtas Dalasas, kartą tavo mylimas Portlendas dviženkliu skirtumu, sutriuškinti Hawksai, celticsai, kurie vis dar yra top 5 gynybinė komanda, nugalėti clippersai, tada nuggetsai du kartus ir padaryti knicksai.Be to, gauta ant dviejų taškų nuo pacersų, ant vieno per neblogą teisėjo klaidą prieš bullsus.Sakai nebenugali stiprių komandų? Gimme a hell yeah.1.Sutinku 110% kad Cesar yra asilas,tačiau norėčiau pabrėžti kad visos tos tavo išvardytos komandos realiai nekovos dėl titulo,nebent Clippers,bet vargu,su Nuggets tai pat buvo lb. maži skirtumai,vienos rungtynės apskritai laimėtos tik dėl apsurdiškos Gallinari klaidos,Hawks'ai apskritai turbūt net neturėtų būti priskiriami prie lyderių nes pastoviai gauna(ir gan nemažais skirtumais) nuo lentelės kaimynų ar tų komandų kurios kovoja dėl titulo,(Išimtis ''Magic'') ir visos pergalės yra tiesiog stabiliai renkant pergales prieš visokius lūzerius.Knicks tada dar buvo visiški nevykėliai ir turbūt net į Top 8 savo konf. nepateko tad didžiuotis pergalėm prieš Knicks ...beje paskutinį kartą nuo jų gavo.Su Clippers tai pat viskas ėjo iki paskutinių minučių.


Nevadinu aš jo asilu, nemėgstu stumt ant žmonių, visiem užeina proto užtėmimai, kai supras, kad krepšinio serijos laimimos ne fizinėm galimybėm, o protu ir patirtim, atsibus.

Bet kada pergalė prieš vieną geriausių puolimo arsenalų turinčią komandą lygoj, kaip Knicks turi būt kažkiek vertinama.

LAL tada buvo perėję prie naujos sistemos, jeigu ją taip galima pavadint, kai Kobė su Gasoliu vis dar ieškodavo žmonių tose vietose, kur jie būdavo prie trikampio
2012-02-26
Atsakyti
TDaYCesarMilesKokie argumentai, kad tu debilas totalus esi. Ar tu nematai kas vyksta? Kai tik stipresne komanda taip Lakers ir prapisa. Ir visada ta pati absurda kartoji: ateis playoffai, lakersai pakils is pelenu kaip feniksas ir nusluos visus kaip cunamis. Jau net kantrybes nebera. Tikras moliugas. Zinai kai buna prekybos agentai, kurie pardavineja suda itikinedami zmones, jog tai geras daiktas? Tai va tu grynai toks pats. Irodineji lakersu galia, nors jie kiekviena sezona vis sminga zemyn. Tu esi lochas ir man baiges kantrybe su tokiu idiotu diskutuot. Issisaugok sitas durnas savo zinutes ir kai lakersai kris 2 raunde as tau priminsiu apie tai. SekmesDu kart nugalėtas Dalasas, kartą tavo mylimas Portlendas dviženkliu skirtumu, sutriuškinti Hawksai, celticsai, kurie vis dar yra top 5 gynybinė komanda, nugalėti clippersai, tada nuggetsai du kartus ir padaryti knicksai.Be to, gauta ant dviejų taškų nuo pacersų, ant vieno per neblogą teisėjo klaidą prieš bullsus.Sakai nebenugali stiprių komandų? Gimme a hell yeah.


1.Sutinku 110% kad Cesar yra asilas,tačiau norėčiau pabrėžti kad visos tos tavo išvardytos komandos realiai nekovos dėl titulo,nebent Clippers,bet vargu,su Nuggets tai pat buvo lb. maži skirtumai,vienos rungtynės apskritai laimėtos tik dėl apsurdiškos Gallinari klaidos,Hawks'ai apskritai turbūt net neturėtų būti priskiriami prie lyderių nes pastoviai gauna(ir gan nemažais skirtumais) nuo lentelės kaimynų ar tų komandų kurios kovoja dėl titulo,(Išimtis ''Magic'') ir visos pergalės yra tiesiog stabiliai renkant pergales prieš visokius lūzerius.Knicks tada dar buvo visiški nevykėliai ir turbūt net į Top 8 savo konf. nepateko tad didžiuotis pergalėm prieš Knicks ...beje paskutinį kartą nuo jų gavo.Su Clippers tai pat viskas ėjo iki paskutinių minučių.
2012-02-26
Atsakyti
Post_MoveTDaYCesarMilesKoks dar bandwagonneris ka tu cia pezi. Sergu uz Bulls ir Lakers. That's it. Uz Bulls nuo Rose atejimo, uz Lakers ilgiau. Nemegstu nei OKC nei ypac LeBrono. Tik blaiviai vertinu situacija nesiremdamas simpatijom kas tau neimanoma, nes esi per jaunas. Tokiem dalykam reik subrest. Galim lazintis is ko nori, kad lakers nenueis iki Vakaru finalo. Oklahoma, Dallasas, Portlandas, Denveris - visi geresni.Nu ble, stengies protingu stilium rašyt visiškas nesąmones.Dalasas turi carter'į ir be motyvacijos žaidžiantį nowitzki. Vienas pralaimėjimų PO veidas, kitas nebepasivelkaDenveris tegu pirma į PO išeina, kai paskutinį kartą tikrinau nebuvo net aštuntuke.O Portlandas tuo tarpu, turėtų šansą tik turėdami namų pranašumą, nes LAL nemoka žaist Portlende. Kadangi jie dabar aštuntoj vietoj ir kovoja su tuo pačiu Denveriu dėl jos, tai interpretuosiu, kad LAL bus aukščiau, kas automatiškai reiškia, kad Portlandas neturi šanso.Vienintelė Oklahoma, jeigu Westbrickas supras kas yra komandos lyderis gali nunešt Lakersus.Atsibusk, komanda, kuri prieš du metus dar buvo čempionai, turintys du all-starus ir vieną top3 žaidėją negaus nuo vidutiniokųLakers prieš OKC nėra šansų,Nuggets,Blazers ne varžovas,nors apie Nuggets ten kažkiek nusišnekėjai tačiau situacijos tai nekeičia,Lakers kovos su Mavs/Clippers dėl konf. finalo,toliau neis tikraiCesarMilesKoks dar bandwagonneris ka tu cia pezi. Sergu uz Bulls ir Lakers. That's it. Uz Bulls nuo Rose atejimo, uz Lakers ilgiau. Nemegstu nei OKC nei ypac LeBrono. Tik blaiviai vertinu situacija nesiremdamas simpatijom kas tau neimanoma, nes esi per jaunas. Tokiem dalykam reik subrest. Galim lazintis is ko nori, kad lakers nenueis iki Vakaru finalo. Oklahoma, Dallasas, Portlandas, Denveris - visi geresni.Kodėl tu vadinies LAL fanu jai nori kad tavo komanda pralaimėtų tiek daug rungtynių ir gautų nuo visokių vidutiniokų jai žinai kad taip nebus ? :D


Nusišnekėjau dėl Denverio? Jie dabar devinti, už nugaros vis tobulėjantys Wolves'ai ir gerai žadžianti Utah. Sorry, bet jie dar daug turi padaryt, kad patektų į PO.
2012-02-26
-1
Atsakyti
TDaYCesarMilesKoks dar bandwagonneris ka tu cia pezi. Sergu uz Bulls ir Lakers. That's it. Uz Bulls nuo Rose atejimo, uz Lakers ilgiau. Nemegstu nei OKC nei ypac LeBrono. Tik blaiviai vertinu situacija nesiremdamas simpatijom kas tau neimanoma, nes esi per jaunas. Tokiem dalykam reik subrest. Galim lazintis is ko nori, kad lakers nenueis iki Vakaru finalo. Oklahoma, Dallasas, Portlandas, Denveris - visi geresni.Nu ble, stengies protingu stilium rašyt visiškas nesąmones.Dalasas turi carter'į ir be motyvacijos žaidžiantį nowitzki. Vienas pralaimėjimų PO veidas, kitas nebepasivelkaDenveris tegu pirma į PO išeina, kai paskutinį kartą tikrinau nebuvo net aštuntuke.O Portlandas tuo tarpu, turėtų šansą tik turėdami namų pranašumą, nes LAL nemoka žaist Portlende. Kadangi jie dabar aštuntoj vietoj ir kovoja su tuo pačiu Denveriu dėl jos, tai interpretuosiu, kad LAL bus aukščiau, kas automatiškai reiškia, kad Portlandas neturi šanso.Vienintelė Oklahoma, jeigu Westbrickas supras kas yra komandos lyderis gali nunešt Lakersus.Atsibusk, komanda, kuri prieš du metus dar buvo čempionai, turintys du all-starus ir vieną top3 žaidėją negaus nuo vidutiniokų


Lakers prieš OKC nėra šansų,Nuggets,Blazers ne varžovas,nors apie Nuggets ten kažkiek nusišnekėjai tačiau situacijos tai nekeičia,Lakers kovos su Mavs/Clippers dėl konf. finalo,toliau neis tikrai

CesarMilesKoks dar bandwagonneris ka tu cia pezi. Sergu uz Bulls ir Lakers. That's it. Uz Bulls nuo Rose atejimo, uz Lakers ilgiau. Nemegstu nei OKC nei ypac LeBrono. Tik blaiviai vertinu situacija nesiremdamas simpatijom kas tau neimanoma, nes esi per jaunas. Tokiem dalykam reik subrest. Galim lazintis is ko nori, kad lakers nenueis iki Vakaru finalo. Oklahoma, Dallasas, Portlandas, Denveris - visi geresni.


Kodėl tu vadinies LAL fanu jai nori kad tavo komanda pralaimėtų tiek daug rungtynių ir gautų nuo visokių vidutiniokų jai žinai kad taip nebus ? :D
2012-02-26
+1
Atsakyti
CesarMilesKokie argumentai, kad tu debilas totalus esi. Ar tu nematai kas vyksta? Kai tik stipresne komanda taip Lakers ir prapisa. Ir visada ta pati absurda kartoji: ateis playoffai, lakersai pakils is pelenu kaip feniksas ir nusluos visus kaip cunamis. Jau net kantrybes nebera. Tikras moliugas. Zinai kai buna prekybos agentai, kurie pardavineja suda itikinedami zmones, jog tai geras daiktas? Tai va tu grynai toks pats. Irodineji lakersu galia, nors jie kiekviena sezona vis sminga zemyn. Tu esi lochas ir man baiges kantrybe su tokiu idiotu diskutuot. Issisaugok sitas durnas savo zinutes ir kai lakersai kris 2 raunde as tau priminsiu apie tai. Sekmes


Du kart nugalėtas Dalasas, kartą tavo mylimas Portlendas dviženkliu skirtumu, sutriuškinti Hawksai, celticsai, kurie vis dar yra top 5 gynybinė komanda, nugalėti clippersai, tada nuggetsai du kartus ir padaryti knicksai.

Be to, gauta ant dviejų taškų nuo pacersų, ant vieno per neblogą teisėjo klaidą prieš bullsus.

Sakai nebenugali stiprių komandų? Gimme a hell yeah.
2012-02-26
Atsakyti
Anonimas
Cesar jei butum tikras fanas apie savo komanda taip nekalbetum, o db tai kas sezona tiesiog po komanda pasirenki ir viskas. Uzteks cia jau vaidint eksperta
2012-02-26
+1
Atsakyti
Kokie argumentai, kad tu debilas totalus esi. Ar tu nematai kas vyksta? Kai tik stipresne komanda taip Lakers ir prapisa. Ir visada ta pati absurda kartoji: ateis playoffai, lakersai pakils is pelenu kaip feniksas ir nusluos visus kaip cunamis. Jau net kantrybes nebera. Tikras moliugas. Zinai kai buna prekybos agentai, kurie pardavineja suda itikinedami zmones, jog tai geras daiktas? Tai va tu grynai toks pats. Irodineji lakersu galia, nors jie kiekviena sezona vis sminga zemyn. Tu esi lochas ir man baiges kantrybe su tokiu idiotu diskutuot. Issisaugok sitas durnas savo zinutes ir kai lakersai kris 2 raunde as tau priminsiu apie tai. Sekmes
2012-02-25
-2
Atsakyti
Pzdc
CesarMiles pagaidintas vaikas, a?
2012-02-25
+1
Atsakyti
CesarMilesLigonis tu tday :)


Baigės argumentai.
2012-02-25
+1
Atsakyti
Chicago BullsCesarMilesKoks dar bandwagonneris ka tu cia pezi. Sergu uz Bulls ir Lakers. That's it. Uz Bulls nuo Rose atejimo, uz Lakers ilgiau. Nemegstu nei OKC nei ypac LeBrono. Tik blaiviai vertinu situacija nesiremdamas simpatijom kas tau neimanoma, nes esi per jaunas. Tokiem dalykam reik subrest. Galim lazintis is ko nori, kad lakers nenueis iki Vakaru finalo. Oklahoma, Dallasas, Portlandas, Denveris - visi geresni.tai tokis tu ir Bulls ar lakers fanas, sakytai geriau, kad esi kobes ir Rose fanas, nes toki kaip tu tai tik uz zaidejus serga, o ne uz komanda ir dar jis kitus vaikais laiko kaip pats dar nesuauges yra.


Laikykis, sūnau, laikykis.
2012-02-25
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 62

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.