Edgaras Želionis rungtynes pradėjo ne starto penkete, tačiau krepšį atakavo pavyzdingu taiklumu ir per minutę po du naudingumo balus rinkęs buvo pagrindinis Prienų „Rūdupio“ (11-6) komandos pergalės kalvis.

Puolėjo vedama Prienų komanda Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse savo aikštėje 94:79 (23:25, 23:19, 27:18, 21:17) įrodė pranašumą prieš Liepojos „Lauvas“ (3-16) krepšininkus.

Prieš prasidedant ilgąjai pertraukai rezultatas buvo lygus (44:44), bet netrukus „Rūdupis“ šovė į priekį 10:2 ir įsiveržė į priekį (54:46, 23-ąją min.). Toliau šeimininkų pranašumas vis augo ir pastarieji įsirašė lengvą pergalę.

Želionis sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes ir vos per 20 minučių pelnė 32 taškus (12/13 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, išprovokavo 4 pražangas, 1 sykį suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 39 naudingumo balus.

„Rūdupis“: Edgaras Želionis 32 (12/13 dvit.), Artūras Milaknis 20 (5/8 trit.), Gintaras Kadžiulis 11, Povilas Butkevičius 10 (4/4 dvit.), Arnas Labuckas 9 (7 atk. kam.).

„Lauvas“: Martinas Kravčenka 21, Tomas Leiteris 20 (8/9 dvit.), Arturas Mricis 11, Janis Timma 10, Reinaras Magone'as 8.

Latvių komandai tai buvo dešimtas pralaimėjimas išvykoje iš tiek pat galimų.