Chase'as Budingeris dėjimų konkurse užėmė antrą vietą. Nuotr.: AFP – Scanpix
Paulas George'as nustebino įdėdamas kamuolį į krepšį tamsoje. Nuotr.: AFP – Scanpix
Jeremy Evansas džiaugiasi iškovotu dėjimų konkurso trofėjumi. Nuotr.: AFP – Scanpix
Kevinas Durantas džiaugiasi patekęs į finalą. Nuotr.: AFP – Scanpix
Jamesas Jonesas užsivedęs. Nuotr.: AFP – Scanpix
Chase'as Budingeris dėjimų konkurse užėmė antrą vietą. Nuotr.: AFP – Scanpix
Paulas George'as nustebino įdėdamas kamuolį į krepšį tamsoje. Nuotr.: AFP – Scanpix
Jeremy Evansas džiaugiasi iškovotu dėjimų konkurso trofėjumi. Nuotr.: AFP – Scanpix
Kevinas Durantas džiaugiasi patekęs į finalą. Nuotr.: AFP – Scanpix
Jamesas Jonesas užsivedęs. Nuotr.: AFP – Scanpix
San Antonijaus „Spurs“ komandų organizatorius Tony Parkeris prastai pasirodė tiek 2003 Atlantos, tiek 2009 metų Fynikso įžaidėjų rungtyse. Būtent šios nesėkmės atginė prancūzą į 2012 metų konkursą, kuriame įžaidėjui pagaliau nusišypsojo sėkmė.
  • Tritaškių, dėjimų konkurso bei įžaidėjų rungties akimirkas rasite fotogalerijoje.
„Buvau labai pasitikintis savimi po to, kai ankstesnius du kartus finišuodavau paskutinis“, – kalbėjo Parkeris.

Ir tęsė: „2003 metai buvo pirmasis kartas, kuomet jie rengė tokį turnyrą, o dalyvavo tokie žaidėjai kaip Jasonas Kiddas ir Gary Paytonas. Aš buvo tik ką atvykęs iš Prancūzijos ir nervinausi, nes man visa tai buvo nauja. 2009 metais man tiesiog nepasisekė.“

Pirmajame etape Parkeris viską atliko per 29,2 sek. ir pateko tarp trijų geriausiųjų. Tarp jų taip pat pateko Deronas Williamsas (28,3 sek.) ir Rajonas Rondo. Pastarasis į finalą pateko po papildomo etapo, kadangi jie su Johnu Wallu buvo pademonstravę vienodą laiką (32,8 sek.). Russellas Westbrookas (33,8 sek.) ir Kyrie Irvingas (42,2 sek.) savo pasirodymais džiaugtis neturėjo ir baigė pasirodymus.

Finale Parkeris pademonstravo prastesnį laiką nei pirmajame etape (32,8 sek.), tačiau prancūzui to pakako, mat Rondo viską atliko per 34,6 sek., o Williamsas per 41,4 sek.

Įžaidėjų  rungties momentai:


Rodyti komentarus
Atrinkti (1) Visi (28)
Norėjau, kad Tony arba Kyrie laimėtų šį renginuką. Dar per pristatymus ir patį konkursą Tony elgėsi mandagiai, bendravo su visais, ypač su savo mergaite-talismanu (jei taip galima išsireikšti), kūrė nuotaiką, o per savo pasirodymus - atrodė stabiliai. Buvo matyti, kad Tony P neperskuba, viską atlieka ramiai, užtikrintai, o tokie dalykai daug lemia. Aišku, prisidėjo ir fortūna, bet nugalėtojų juk niekas neteisia. Daugiau tikėjausi iš K.Irvingo, bet šiam jaunam vyrukui dar viskas prieš akis.
2012-02-26
-1
Atsakyti
...
TDaY strikes again
2012-02-26
-1
Atsakyti
http://sportzone.lt - Krepšinio ir Futbolo spėlionė!
2012-02-26
Atsakyti
CesarMilescia rondo i pirma vieta statai, nes buvo kalbu, jog jis i lakers gali persikelt? nauja simpatija turi? jei rondo geriausias izaidejas tai bogutas geriausias centras. sneki beleka tdejau. izaidejas, kuris nepataiko nei tritaskiu nei is vidutinio nei baudu geresnis nei praeito sezono mvp ar paulas, kuris niekuo nenusileizia kamuoliu dalinimu ir dar plius yra didziule gresme puolime? AP GAI LE TI NA!


lol, rondo aš prieš sezoną stačiau į pirmą įžaidėjo vietą, nes jis grynai geriausias įžaidėjas, koks dabar yra.

Nėra jokio kito, kuris taip gerai aikštę mato.

Nejuokinkit su tuo neturi metimo, kad nemeta tai nereiškia, kad neturi, jis kai reikia pataiko.

Be to, geriausiai besiginantis įžaidėjas, kartu su hinrichu.
2012-02-26
+1
Atsakyti
1.C.Paul

2.D.Rose

3.D.Wiliams

4.R.Rondo

5.S.Nash

6.R.Westbrook

7.T.Parker

8.R.Rubio

9.J.Wall

10.K.Lowry
2012-02-26
-1
Atsakyti
CesarMilesAnonimaskiaušas, neberašyk komentarų.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltSusikurk nika varguoli.AnonimasTo Cesarmiles nuo kada ginobili ižaidėju tapo? Ir šiaip jei nežinojai jie vienoj komandoj zaidžia, jie nekonkuruoja o daro viska kartu kad komanda laimėtu, kiek tau metu? Koks 13 turbut :-D--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltKai gris Ginobilis ir igaus savo buvusia forma visu komandoje esanciu zaideju statistika kris, nes Ginobilis neabejotinas Spursu lyderis. Dabar kai jo nera, like zaidejai kazkaip turi kompensuot netekti ir surinkt Manu taskus. P.S tau ne daugiau 14 metu, nes minciu destymas kaip vaiko.basketnews.lt12 max duočiau.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltMan 8 metai.To CezarmilesPz koks adaptuotas. Kažkokius įžaidėjų dešimtukus sudarinėja. Tu bent kamuolį rankose esi laikęs?--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltZaidziu krepsini jau 19 metu. Tu dar gimes nebuvai kai as mazgis i kase metydavau.Post_MoveCesarMilesAnonimasKuom tau jis nusibodes? Kad neabejotinai yra vienas geriausiu iš nba top5 ižaidėju tai nusibodo? Puikus krepšininkas, vis dar dominuoja savo pozicijoje, turbut neskaitant paulo--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt1. D.Rose2. C. Paul3. D.Williams4. S.Nash5. R.Westbrook6. R.Rondo7. S.Curry8. J.Wall9. B.Jennings10. T.Parkertoli parkeriui iki top5.Ko tu vakar paragavai kad tave dar ir šiandien veikia?Jei gerai prisimenu vakar bandei kazka diskutuot temoje apie D.Rose kontrakta su adidas. Atsiprasinejai tday uz tai, kad pasakei, jog jis nusisnekejo. Tu esi mazvaikis neturintis savo nuomones. Neturiu su tavim apie ka sneket. Uzauk :)


Koks normalus suauges žmogus ginčytusi su vaikais?,nesakau kad tau nėra 18m. tačiau jai taip yra tai tu esi nesveikas,ir nusišneki vien todėl kad norėtum ale įrodyti kad turi savo nuomone.
2012-02-26
-1
Atsakyti
cia rondo i pirma vieta statai, nes buvo kalbu, jog jis i lakers gali persikelt? nauja simpatija turi? jei rondo geriausias izaidejas tai bogutas geriausias centras. sneki beleka tdejau. izaidejas, kuris nepataiko nei tritaskiu nei is vidutinio nei baudu geresnis nei praeito sezono mvp ar paulas, kuris niekuo nenusileizia kamuoliu dalinimu ir dar plius yra didziule gresme puolime? AP GAI LE TI NA!
2012-02-26
-3
Atsakyti
Anonimas
Mano manymu top5 1 rose, 2 paul, 3 rondo, 4 parkeris, 5 gal wiliamsas bet su dideliu klaustuku.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-26
Atsakyti
CesarMilesAnonimasKuom tau jis nusibodes? Kad neabejotinai yra vienas geriausiu iš nba top5 ižaidėju tai nusibodo? Puikus krepšininkas, vis dar dominuoja savo pozicijoje, turbut neskaitant paulo--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt1. D.Rose2. C. Paul3. D.Williams4. S.Nash5. R.Westbrook6. R.Rondo7. S.Curry8. J.Wall9. B.Jennings10. T.Parkertoli parkeriui iki top5.


1.Rondo

2.Paul

3.Rose

4.Deronas

5.Parker

6.Nash

7.Westbrick

8.Rubio

9.Curry

10.Calderon
2012-02-26
Atsakyti
:DDD kada neleis anonimams rasyt? nors gal ir naudinga, vitamino c sociai galima gaut :D ir tu užauG :DD
2012-02-26
-2
Atsakyti
Anonimas
To cesarmiles tau tikrai dar tik 12metu, kaip žinia vaikai niekada neargomentuoja, kaip ir tu. Ginobili nėra spurs lyderis, išvis tu bent ta nba domiesi kad taip grybauji? Lyderis yra parkeris, tai akivaizdu tiems kas žiuri ir domisi spurs žaidimu, ginobiliui iškritus spurs to visiškai nepajuto, aisku su juo spurs dar stipresnė, o parkeris visa žaidima stato ir jis skirsto kamuolius, jau taip yra kad kai parkeris buvo iškrites iš spurs žaidimas iš karto sustojo, tai tik dar vienas irodymas koks jis svarbus komandai. O tu užaug vaikeli.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-26
+1
Atsakyti
Anonimas
Wallas tai vapše gal iš 5 karto tik imetė i kaše, o ant galo net neidėjo :-D wiliamsas irgi panašiai, tai čia tipo tokie geresni už parkeri?

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-26
Atsakyti
Anonimaskiaušas, neberašyk komentarų.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Susikurk nika varguoli.

AnonimasTo Cesarmiles nuo kada ginobili ižaidėju tapo? Ir šiaip jei nežinojai jie vienoj komandoj zaidžia, jie nekonkuruoja o daro viska kartu kad komanda laimėtu, kiek tau metu? Koks 13 turbut :-D--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Kai gris Ginobilis ir igaus savo buvusia forma visu komandoje esanciu zaideju statistika kris, nes Ginobilis neabejotinas Spursu lyderis. Dabar kai jo nera, like zaidejai kazkaip turi kompensuot netekti ir surinkt Manu taskus. P.S tau ne daugiau 14 metu, nes minciu destymas kaip vaiko.

basketnews.lt12 max duočiau.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Man 8 metai.

To CezarmilesPz koks adaptuotas. Kažkokius įžaidėjų dešimtukus sudarinėja. Tu bent kamuolį rankose esi laikęs?--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Zaidziu krepsini jau 19 metu. Tu dar gimes nebuvai kai as mazgis i kase metydavau.

Post_MoveCesarMilesAnonimasKuom tau jis nusibodes? Kad neabejotinai yra vienas geriausiu iš nba top5 ižaidėju tai nusibodo? Puikus krepšininkas, vis dar dominuoja savo pozicijoje, turbut neskaitant paulo--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt1. D.Rose2. C. Paul3. D.Williams4. S.Nash5. R.Westbrook6. R.Rondo7. S.Curry8. J.Wall9. B.Jennings10. T.Parkertoli parkeriui iki top5.Ko tu vakar paragavai kad tave dar ir šiandien veikia?


Jei gerai prisimenu vakar bandei kazka diskutuot temoje apie D.Rose kontrakta su adidas. Atsiprasinejai tday uz tai, kad pasakei, jog jis nusisnekejo. Tu esi mazvaikis neturintis savo nuomones. Neturiu su tavim apie ka sneket. Uzauk :)
2012-02-26
-2
Atsakyti
CesarMilesAnonimasKuom tau jis nusibodes? Kad neabejotinai yra vienas geriausiu iš nba top5 ižaidėju tai nusibodo? Puikus krepšininkas, vis dar dominuoja savo pozicijoje, turbut neskaitant paulo--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt1. D.Rose2. C. Paul3. D.Williams4. S.Nash5. R.Westbrook6. R.Rondo7. S.Curry8. J.Wall9. B.Jennings10. T.Parkertoli parkeriui iki top5.


Ko tu vakar paragavai kad tave dar ir šiandien veikia?
2012-02-26
+1
Atsakyti
To Cezarmiles
Pz koks adaptuotas. Kažkokius įžaidėjų dešimtukus sudarinėja. Tu bent kamuolį rankose esi laikęs?

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-26
Atsakyti
basketnews.lt
12 max duočiau.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-26
Atsakyti
Anonimas
To Cesarmiles nuo kada ginobili ižaidėju tapo? Ir šiaip jei nežinojai jie vienoj komandoj zaidžia, jie nekonkuruoja o daro viska kartu kad komanda laimėtu, kiek tau metu? Koks 13 turbut :-D

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-26
+1
Atsakyti
Anonimai atakuoja :D Kai gris Ginobilis, Parkeris net i top 10 geriausiu izaideju nebepateks.
2012-02-26
-2
Atsakyti
http://www.youtube.com/watch?v=rIP0zxJMH...

anu metu taco bell rungtynes buvo siek tiek geresnes nei siu metu, asmeniskai man
2012-02-26
-1
Atsakyti
Anonimas
man tai geriausias visų laikų PG - Steve Nash

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-26
+1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 28

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.