LeBronas Jamesas savyje įžvelgia daugiau panašumų su Magicu Johnsonu, nei su Michaelu Jordanu
LeBronas Jamesas savyje įžvelgia daugiau panašumų su Magicu Johnsonu, nei su Michaelu Jordanu
Nuotr. Reuters – Scanpix
Majamio „Heat“ komandos lyderis LeBronas Jamesas save palygino su jau karjerą baigusiomis NBA žvaigždėmis Magicu Johnsonu ir Michaelu Jordanu. Dėl savo nesavanaudiškumo, sugebėjimo perduoti kamuolį ir atviros asmenybės žaidėjas mano, jog yra panašesnis į Magicą, o ne Jordaną.

„Čempionai būną skirtingų formų ir dydžių, – kalbėjo Jamesas. – Visi visada Kobe Bryantą lygina su Jordanu ir sako, jog jie turi žudiko mentalitetus. Bet visi žino, kad su Magicu Johnsonu būdavo smagu žaisti jo komandos draugams, jis buvo puikus, visada padėjo savo komandos nariams. Jis buvo tiesiog čempionas.

Save matau panašesnį į Magicą. Myliu savo komandos narius bei laiką, praleistą su jais. Noriu, jog jie taip pat būtų laimingi ir taip pat gautų kamuolį. Man dar tolimas kelias iki tokio lygio, kurį yra pasiekęs Jordanas ar Bryantas, jie iškovojo ne vieną čempionų žiedą, bet tikiuosi, kad vieną dieną ir aš galėsiu tuo pasigirti“, – kalbėjo „Heat“ puolėjas, kuris šį sezoną per rungtynes vidutiniškai pelno po 27,4 taško atkovoja po 8,1 kamuolio bei atlieka po 6,8 rezultatyvaus perdavimo.


Rodyti komentarus
TNight
Ervingas kaip minimum = Kobe, o Magicas uz Bryanta geresnis. uzteks spangt, tidejau
2012-02-29
Atsakyti
to madman
nu viena karta ir buvo davedes, bet nelaimejo. ir kas butu Pipenas ir Roudmanas jei ne MJ, o gi butu laikomi paprastais vidutiniokais, bet kai MJ Bulls padare zvaigzde tai ir kiti zaidejai tapo isart geresni
2012-02-28
Atsakyti
...aisku james saves nelygina su MJ, nes jis pats komandos iki finalu nedavesdavo, o MJ davesdavo ir dar laimedavo tai kur cia jam galima lygintis su legenda :)


Taigi buvo davedes 2007metais. Ir turejo tikrai DAUUUG prastesne sudeti, nei tais laikais turejo MJ.
2012-02-28
Atsakyti
...
aisku james saves nelygina su MJ, nes jis pats komandos iki finalu nedavesdavo, o MJ davesdavo ir dar laimedavo tai kur cia jam galima lygintis su legenda :)
2012-02-28
+1
Atsakyti
TDaYHis_AirnessTDaYkad jis žaidė su tuo metu geriausiu centru lygoj... Magic'as žaidė su geresniu!Tai Kobe geresnis uz Kareema kuris geresnis uz Shaqa.. tai Kobe geriau uz prime Shaq'a? Cia taip suprast?Sakau blet persistengiau :D


Nu tai blet ka man daryt kad letai refreshina puse metu :D
2012-02-28
Atsakyti
ko jus cia barates? statistika pasiziurekit ir bus aisku kas geresnis
2012-02-28
-1
Atsakyti
His_AirnessTDaYkad jis žaidė su tuo metu geriausiu centru lygoj... Magic'as žaidė su geresniu!Tai Kobe geresnis uz Kareema kuris geresnis uz Shaqa.. tai Kobe geriau uz prime Shaq'a? Cia taip suprast?


Sakau blet persistengiau :D
2012-02-28
Atsakyti
Anonimas
Jordanas stebuklu neišdarinėdavo? :-D tu dar sugalvotas nebuvai kai jordas kurdavo aikštėj stebuklus, visi tie pipenai, kukoč, rodman, tebuvo jordano padėjėjai, be jordano bulls nė vieno žiedo butu nelaimėjas. Jordanas bet kuria komanda kuri bent kiek padoresnė butu atvedes iki karunos. Nereikia žemint žaidėjo kuris yra pats geriausias, vien dėl pavydo. Bryantas tai pat ieis i istorija kaip vienas iš geriausiu, i top5 ji drasiai galima rašyt, vien pelnymas 81tšk pasako koks tai neeilinis talentas. Magic ir birdo laikai, tuo labiau chamberlaino buvo visai kitas žaidimas, greičiai lėtesni, konkurencija mažesnė. Jordano laikais žaidė galima sakyti visi geriausi žaidėjai, o jordanas tarp ju dar auksčiau buvo, nes jis geriausias, vien ko vertas finalas su jazz, tai klasika, kurios dabar nebėra.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-28
+2
Atsakyti
KnicerbockerisTDaYKnicerbockerisTDaYto tdayHmmm...KAJ, Jordanas, Russell, Wilt, Magic, Havlicek, Bird, net Erving, mano nuomone, legendinis Oskaras, Moses Malone ir dar koks Jerry Westas is senesniuKobė geresnis už KAJ, Magic'ą, Havliceką ir TUO LABIAU už Ervingą.Oscaro net nekišk, per dešimt metų 1 laimėta PO serija.Kobė geresnis už KAJ ir MAGIC ? oh my goodness, ką dar nusikalbėsi ?aš neturiu net žodžiu ką tau pasakyt. Bent pagrįsk bent šitą ką pasakei.Magic'as yra žiauriai pervertintas žaidėjas.Apart to, kad visiškai nemokėjo gintis (0 all-defensive teams), jį apeidavo bet kuris 1-3 pozicijų žaidėjas.Taip, turi daugiausiai asistų istorijoj, kaip ir 4 klaidų vidurkį.Prie kobės bandoma pastoviai prisikabinti, kad jis žaidė su tuo metu geriausiu centru lygoj... Magic'as žaidė su geresniu!VĖLGI prie kobės bandoma prisikabinti, kad jis pralošė 2 finalus ir taip bandoma prikabinti chokerio etiketė, kai HELLO, Magic'o teama prapiso 4 finalus.Negana to, jis lošė su 4 HOF'eriais.Kobe>Bird>Magicman atrodo jog Kobe pervertintas labiausiai iš visų žaidėju NBA istorijoje... Ypač jo gynyba, Hero Shotai.. likus 2 m nuo vidurio linijos, metimu jackinamas visada lieka nepastebėti ir užmiršti.


Per tą jo "so what" nusiteikimą gale, jis tapo vienu geriausiu clutcherių istorijoj.
2012-02-28
Atsakyti
TDaYkad jis žaidė su tuo metu geriausiu centru lygoj... Magic'as žaidė su geresniu!


Tai Kobe geresnis uz Kareema kuris geresnis uz Shaqa.. tai Kobe geriau uz prime Shaq'a? Cia taip suprast?
2012-02-28
Atsakyti
His_AirnessTDaYKobė geresnis už KAJ, Magic'ą, Havliceką ir TUO LABIAU už Ervingą.Oscaro net nekišk, per dešimt metų 1 laimėta PO serija.Uz Kareema? Uz Magica? Kobe? Geresnis? Tu gal atsilikes?Magic'as tau nepatinka del ginybos, lol. Kobe geras gynejas? Pries ji Jared Dudley pavirsta i jauna Ray Allena.Kareemas? What the actual fuck? 6 MVP, 2 F. MVP, multi 30+ ppg sezonai, ka Kobe sugebejo daryt tik budamas apsuptas nevykeliu ir mesdamas 25+ kartus, ko Kareemas NIEKADA nevirsijo.Megsti ziedus, primink, kiek Kareemas ju turi?Del ko Kobe geresnis uz Kareema? Gal del to nes Lew su savo naro akinukais zaide ir jie motyvavo priesininkus zaist geriau, todel is tiesu jis labiau kenke komandai?


Dėl KAJ persistengiau, pasakiau tai žinutei po to, jie su Kobe lygūs.

Bet Kobė>Magic.

Ir blet taip Kobė net 33jų metų būdamas dar padoriai ginas, kai net geriausias, kaip jūs sakot SG all-time, kaip aš sakau G.O.A.T player'is MJ tokiam amžiuj buvo lėtesnis gynyboj už Kobę.

Give the man some fucking credit.
2012-02-28
Atsakyti
TDaYKobė geresnis už KAJ, Magic'ą, Havliceką ir TUO LABIAU už Ervingą.Oscaro net nekišk, per dešimt metų 1 laimėta PO serija.


Uz Kareema? Uz Magica? Kobe? Geresnis? Tu gal atsilikes?

Magic'as tau nepatinka del ginybos, lol. Kobe geras gynejas? Pries ji Jared Dudley pavirsta i jauna Ray Allena.

Kareemas? What the actual fuck? 6 MVP, 2 F. MVP, multi 30+ ppg sezonai, ka Kobe sugebejo daryt tik budamas apsuptas nevykeliu ir mesdamas 25+ kartus, ko Kareemas NIEKADA nevirsijo.

Megsti ziedus, primink, kiek Kareemas ju turi?

Del ko Kobe geresnis uz Kareema? Gal del to nes Lew su savo naro akinukais zaide ir jie motyvavo priesininkus zaist geriau, todel is tiesu jis labiau kenke komandai?
2012-02-28
Atsakyti
TDaYKnicerbockerisTDaYto tdayHmmm...KAJ, Jordanas, Russell, Wilt, Magic, Havlicek, Bird, net Erving, mano nuomone, legendinis Oskaras, Moses Malone ir dar koks Jerry Westas is senesniuKobė geresnis už KAJ, Magic'ą, Havliceką ir TUO LABIAU už Ervingą.Oscaro net nekišk, per dešimt metų 1 laimėta PO serija.Kobė geresnis už KAJ ir MAGIC ? oh my goodness, ką dar nusikalbėsi ?aš neturiu net žodžiu ką tau pasakyt. Bent pagrįsk bent šitą ką pasakei.Magic'as yra žiauriai pervertintas žaidėjas.Apart to, kad visiškai nemokėjo gintis (0 all-defensive teams), jį apeidavo bet kuris 1-3 pozicijų žaidėjas.Taip, turi daugiausiai asistų istorijoj, kaip ir 4 klaidų vidurkį.Prie kobės bandoma pastoviai prisikabinti, kad jis žaidė su tuo metu geriausiu centru lygoj... Magic'as žaidė su geresniu!VĖLGI prie kobės bandoma prisikabinti, kad jis pralošė 2 finalus ir taip bandoma prikabinti chokerio etiketė, kai HELLO, Magic'o teama prapiso 4 finalus.Negana to, jis lošė su 4 HOF'eriais.Kobe>Bird>Magic


man atrodo jog Kobe pervertintas labiausiai iš visų žaidėju NBA istorijoje... Ypač jo gynyba, Hero Shotai.. likus 2 m nuo vidurio linijos, metimu jackinamas visada lieka nepastebėti ir užmiršti.
2012-02-28
Atsakyti
susirenka kaimieciai, "didieji ekspertai" ir sako, kad magic buvo geresnis nei MJ, idiotai gal pasidomekit ka mano tikrieji ekspertai. manau ju nuomuone MJ yra geriausias, o cia susirenka MJ "haters" kuriu mylimom komandom nusvilpe ir po nosiu ziedus ir dabar bando zemint MJ.
2012-02-28
Atsakyti
KnicerbockerisTDaYto tdayHmmm...KAJ, Jordanas, Russell, Wilt, Magic, Havlicek, Bird, net Erving, mano nuomone, legendinis Oskaras, Moses Malone ir dar koks Jerry Westas is senesniuKobė geresnis už KAJ, Magic'ą, Havliceką ir TUO LABIAU už Ervingą.Oscaro net nekišk, per dešimt metų 1 laimėta PO serija.Kobė geresnis už KAJ ir MAGIC ? oh my goodness, ką dar nusikalbėsi ?aš neturiu net žodžiu ką tau pasakyt. Bent pagrįsk bent šitą ką pasakei.


Magic'as yra žiauriai pervertintas žaidėjas.

Apart to, kad visiškai nemokėjo gintis (0 all-defensive teams), jį apeidavo bet kuris 1-3 pozicijų žaidėjas.

Taip, turi daugiausiai asistų istorijoj, kaip ir 4 klaidų vidurkį.

Prie kobės bandoma pastoviai prisikabinti, kad jis žaidė su tuo metu geriausiu centru lygoj... Magic'as žaidė su geresniu!

VĖLGI prie kobės bandoma prisikabinti, kad jis pralošė 2 finalus ir taip bandoma prikabinti chokerio etiketė, kai HELLO, Magic'o teama prapiso 4 finalus.

Negana to, jis lošė su 4 HOF'eriais.

Kobe>Bird>Magic
2012-02-28
Atsakyti
TDaYto tdayHmmm...KAJ, Jordanas, Russell, Wilt, Magic, Havlicek, Bird, net Erving, mano nuomone, legendinis Oskaras, Moses Malone ir dar koks Jerry Westas is senesniuKobė geresnis už KAJ, Magic'ą, Havliceką ir TUO LABIAU už Ervingą.Oscaro net nekišk, per dešimt metų 1 laimėta PO serija.


Kobė geresnis už KAJ ir MAGIC ? oh my goodness, ką dar nusikalbėsi ?

aš neturiu net žodžiu ką tau pasakyt. Bent pagrįsk bent šitą ką pasakei.
2012-02-28
-1
Atsakyti
to tdaykodel jis geresnis? davai, papasakok. Cia vel turbut neegzistuojanti clutch gene kisi ar kaip?


Magic'as buvo tragiškas defenderis + Kobė geresnis scoreris

Havlicekas atskira kategorija, kadangi man pakankamai sunku lygint praeito šimtmečio vidurio žvaigždes su dabartinėm, be to, jis rungtyniavo komandoj su top 3 all-time great'u Russellu.

Ervingas perėjęs į NBA nerodė jokių stebuklų, nors atėjo kaip tik karjeros pike.

KAJ vienintelis iš šitų turbūt turi lygybės ženklą su Kobę.
2012-02-28
Atsakyti
to tday
kodel jis geresnis? davai, papasakok. Cia vel turbut neegzistuojanti clutch gene kisi ar kaip?
2012-02-28
Atsakyti
LBJ
Tday dabar suprantu, kad tu NBA net nesidomi
2012-02-28
-1
Atsakyti
to tdayHmmm...KAJ, Jordanas, Russell, Wilt, Magic, Havlicek, Bird, net Erving, mano nuomone, legendinis Oskaras, Moses Malone ir dar koks Jerry Westas is senesniu


Kobė geresnis už KAJ, Magic'ą, Havliceką ir TUO LABIAU už Ervingą.

Oscaro net nekišk, per dešimt metų 1 laimėta PO serija.
2012-02-28
-1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 62

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.