Kyrie Irvingas bando įveikti dviejų varžovų užtvaras
Nuotr. AP-Scanpix
Pergalę po penkių iš eilės pralaimėjimų Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Bostono „Celtics“ (16-17) ekipa, svečiuose 86:83 (28:15, 15:23, 21:28, 22:17) nugalėjusi Klivlendo „Cavaliers“ (13-19).

„Celtics“ galingai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje pirmavo 16 taškų pranašumą (28:12). Tačiau „Cavaliers“ ne tik panaikino skirtumą, bet ir išsiveržė į priekį – trečiajame kėlinyje pirmavo 60:55.

Klivlendo ekipa buvo priekyje ir prasidėjus paskutinei mačo minutei (81:80), tačiau Kevinas Garnettas perėmė kamuolį ir Ray Allenas dėjimu išvedė „Celtics“ į priekį visoms rungtynėms.

Aidint sirenai Anthony Parkeris tritaškiu galėjo rezultatą išlyginti, tačiau kamuolys atsimušė į lanką ir tikslo nepasiekė.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 24, Ramonas Sessionsas ir Tristanas Thompsonas po 13, Omri Casspi 10.

„Celtics“: Ray Allenas 22, Kevinas Garnettas 18, Brandonas Bassas ir Paulas Pierce'as po 12.