Derrickas Williamsas „Clippers“ komandai buvo nesulaikomas
Nuotr. AP-Scanpix
Atsarginiai Minesotos „Timberwolves“ (18-17) krepšininkai pelnė beveik dvigubai daugiau taškų nei starto penketo žaidėjai ir jų vedama ekipa išvykoje 109:97 (22:31, 29:23, 22:22, 36:21) parklupdė Los Andželo „Clippers“ (20-12).

„Clippers“ po trijų kėlinių pirmavo 76:73, tačiau Derrickas Williamsas ir Michaelas Beasley paskutiniame ketvirtyje buvo nesulaikomi. Po 10 iš eilės Williamso taškų „Timberwolves“ išsiveržė į priekį 90:82, o tada darbo ėmėsi Beasley. Šis pelnė 13 taškų paeiliui, taip įtvirtindamas „Timberwolves“ pergalę.

Toks Minesotos puolėjų žaidimas užtemdė Blake'o Griffino pasirodymą. Pastarasis vien per pirmą kėlinį pelnė 18 taškų, taip pasiekdamas asmeninį rekordą, antrajame kėlinyje pridėjo 6 taškus, tačiau po ilgosios pertraukos pelnė vos 6 taškus.

„Timberwolves“ atsarginiai pelnė 72 iš komandos 109 taškų.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 30, Chrisas Paulas 27, DeAndre Jordanas 14 (14 atk. kam.), Randy Foye 13.

„Timberwolves“: Michaelas Beasley (8/12 dvit., 3/3 trit.) ir Derrickas Williamsas (5/6 dvit., 4/4 trit.) po 27, Nikola Pekovičius 12, Martellas Websteris 11, Kevinas Love'as 10.