Rimkus: Weemsas ir Katelynas nepanoro dalyvauti dėjimų konkurse (audio)

2012-02-29 09:58
Karolis Tiškevičius, „BasketNews.lt radijas“
Sonny Weemsas ir Mindaugas Katelynas buvo kviesti dalyvauti LKL dėjimo į krepšį konkurse, tačiau atsisakė
Sonny Weemsas ir Mindaugas Katelynas buvo kviesti dalyvauti LKL dėjimo į krepšį konkurse, tačiau atsisakė
Nuotr. Fotodiena.lt/G.Bubliauskas
Ryškiausios Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) žvaigždės jau šį savaitgalį rinksis Klaipėdoje, kur varžysis tradicinėse Lietuvių – Legionierių rungtynėse, tritaškių bei dėjimų į krepšį konkursuose.

Į naujutėlę Klaipėdos areną jau parduoti praktiškai visi bilietai. Uostamiestyje LKL žvaigždės žibės pirmą kartą.

Renginys, kuris prasidės 16 val., bus transliuojamas per dvi televizijas – „Lietuvos ryto TV“ ir „Sport1“.

BasketNews.lt radijo“ laidoje kalbėjęs LKL varžybų direktorius Tomas Rimkus papasakojo, kas laukia šiemetinės šventės dalyvių ir žiūrovų, bei atskleidė, kad kitąmet žvaigždžių šventė planuojama Kaune, „Žalgirio“ arenoje.

Pateikiame visą interviu su Rimkumi.

– Kas lėmė apsisprendimą BEKO-LKL „Žvaigždžių dieną 2012“ rengti Klaipėdoje? – „BasketNews.lt radijas“ paklausė LKL varžybų direktoriaus.
– Tai natūralus pasirinkimas. Tiek mūsų, tiek „Švyturio“ arenos interesai sutapo. Faktorius yra ne tik miestai ar geografija, bet ir kokybiškos arenos. Po Europos čempionato visi tie dalykai gerokai išsisprendė, o krepšinio ir kitų renginių organizatoriams yra daug didesnis pasirinkimas. Tai į naudą patiems krepšinio aistruoliams, kurie savo mieste gali sulaukti daugiau renginių, ir organizatoriams, turintiems pasirinkimo laisvę.

– „Oro karaliaus“ konkursui savo atstovus delegavo tik 6 komandos iš 12. Galbūt dalyvių skaičius ribojamas?
– Jokios kvotos nėra. Kiekvienais metais šis konkursas yra loterija, nes viskas priklauso nuo to, ar klubuose yra realių pretendentų dalyvauti tokiame konkurse. Taip pat svarbu, ar tie pretendentai patys nori dalyvauti. Kaskart iškyla šie du klausimai. Galime prisiminti 2005-uosius, kai mes net nerengėme „Oro karaliaus“ konkurso ir kvietėme dėjimų grupę iš užsienio „Slam nation“.

Paprastai, „Oro karaliaus“ dalyvių skaičius priklauso nuo realių kandidatų ir dažniausiai tai neviršija 6 dalyvių skaičiaus, kaip yra ir šiemet. Manyčiau, kad ir tiek dalyvių yra daug. Mano manymu, optimalus dalyvių skaičius yra penki, bet niekas negali pasakyti, ar kas nors iš tų šešių paskutinę akimirką nepatirs traumos.

– Ar siūlėte į „Oro karaliaus“ konkursą savo krepšininkų deleguoti Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubams?
Taip. Bendravome su abiem klubais pageidaudami ir siūlydami, kad „Žalgirio“ komandai šiame konkurse atstovautų Sonny Weemsas. Visi žinome jo sugebėjimus ir neabejoju, kad Sonny būtų pagrindinis favoritas ir puošmena. „Lietuvos ryto“ komandai siūlėme į šį konkursą atsiųsti Mindaugą Katelyną. Abiem atvejais, patys krepšininkai nusprendė nedalyvauti. Visų argumentų mes ir patys neišgirdome, bet galime numanyti, kad žaidėjai tausoja sveikatą. Tai nėra stebuklingas apsisprendimas vertinant ir pasauliniame kontekste. Net ir stipriausiai pasaulio lygai NBA sunku prisivilioti ryškiausias žvaigždes į tokius konkursus.

– Papasakokite, kaip pasikeitė „Oro karaliaus“ konkurso taisyklės?
– Per BEKO-LKL istoriją „Oro karaliaus“ konkurse buvo taikomos įvairios taisyklės. Praktika rodo, kad reikėtų remtis pasauliniu ir mūsų pačių įdirbiu. Šiame konkurse buvo ir tam tikrų neigiamų dalykų, kurie neleisdavo dalyviams pilnai pademonstruoti savo sugebėjimų. Šiemet įvedėme laiko limitą ir dalyviai turės pakankamai bandymų realizuoti savo užmanymams. Pirmame etape kiekvienas iš dalyvių atliks po tris dėjimus, kurių kiekvieno realizavimui skirsime po 75 sekundes. Manau, kad tai pakankamas laikas kiekvienam dalyviui, nevengiant rizikos, pademonstruoti patį geriausią dėjimą. Į finalą pateks du dalyviai, kurie surinks daugiausiai komisijos balų, susumavus kiekvieno dalyvio dviejų geriausių dėjimų įvertinimus. Gali būti taip, kad paskutiniu momentu, siekiant sutaupyti laiko, sumažinsime bandymų skaičių.

– Šiemet iš šešių „Oro karaliaus“ dalyvių – net 4 užsieniečiai. Tai reiškia, kad legionieriai šoklesni, ar tiesiog klubai labiau taupo lietuvius?
– Manau, kad pirmasis variantas. Ilgai galima svarstyti, kuri rasė yra atletiškesnė ir, manau, kad niekada nerasime universalių taisyklių. Šiemet taip susiklostė, kad visuose 12-oje lygos klubų nėra daug šoklių lietuvių. Mums aktualu iš pačių klubų išgirsti, kurie jų krepšininkai yra realūs kandidatai dalyvauti. Net ir iš jaunosios kartos, kurių galbūt mes taip dažnai nematome rungtyniaujančių. Bet tinkamų mūsų tautiečių kandidatų trūksta. Proporcija „Oro karaliaus“ konkurse gavosi gan keista, nes būtų buvę įdomiau, jei dalyvautų 3 legionieriai ir 3 lietuviai.

– Žinia, kad krepšininkai panašiuose konkursuose, ypač NBA lygoje, mėgsta dėvėti specialius kostiumus, krauti kamuolį į krepšį per pačius netikėčiausius dalykus. Ar „Oro karaliaus“ konkurso dalyviai neprašė lygos suteikti tam tikros įrangos, butaforijos, atributikos ar kokių kitų įnagių vienam ar kitam pasirodymui?
– Tiesą sakant, tokios informacijos nesame gavę. Manau, kad jeigu rekvizitai ar butaforijos nėra rinkodaros dalis, tuomet dalyviai besiruošdami tokių pageidavimų turėtų išreikšti. Kaip bebūtų, BEKO-LKL ir administracijos darbuotojai nėra policininkai ar rėmėjai, kurie įkalbėtų arba nurodytų krepšininkui vienaip ar kitaip pasiruošti. Dalyvių, atstovaujančių save ir komandą, garbės reikalas jausti atsakomybę prieš žiūrovus, kurie stebės šį renginį. Manau, kad tai turėtų būti pagrindinė motyvacija.

– Ar nepasikeitė „Snaiperio“ konkurso taisyklės?
– Šio konkurso taisyklės lieka nepakitusios. Kaip ir ankstesniais metais, dalyvaus 13 krepšininkų: 12 kiekvieno klubo atstovų ir taikliausias lygos tritaškininkas. Šiuo metu pagal pataikymo procentą geriausias yra Mantas Kalnietis. Kaip žinote, krepšininkai turės per vieną minutę mes tritaškius. Keturi dalyviai išeis į pusfinalį, iš kurių du – į finalą.

– O kaip dėl Lietuvių ir Legionierių rungtynių taisyklių pakitimų?
– Komandos šįkart rungtyniaus sutrumpintu laiku – 4 kėlinius po 8 minutes. Galiu tik pridurti, šiomis dienomis vykstant paskutiniems renginio paruošimo darbams, matome, kad į tris valandas sutalpinti tiek daug rungčių yra sudėtinga. Juo labiau, kad tai vyksta tik kartą per metus ir netgi mūsų sportininkai nėra jau taip pripratę prie tokių renginių. Viską sutalpinti į tris valandas mums yra tam tikras iššūkis, bet manau, kad toks koncentruotas renginys žiūrovams turėtų patikti.

– Kokių šou elementų ir atlikėjų šeštadienį išvys BEKO-LKL „Žvaigždžių dienos“ žiūrovai?
– Svarstymų ir planavimų buvo įvairių, daug priklausančių ne tik nuo biudžeto, bet ir kitų dalykų. Džiaugiamės, kad šiemet pas mus atvyks slovėnų akrobatų grupė „DUNK Kings“, kurie dalyvauja daugybėje renginių Europoje, tokiuose, kaip Ispanijos „Karaliaus taurės“ turnyras prieš savaitę ar Kroatijos „Žvaigždžių diena“. Jie turėtų būti nuotaikingi ir patiks žiūrovams, ypač arenoje.

Taip pat nusprendėme, kad Lietuvai bus gera proga išvysti klaipėdiečius atlikėjus: miesto merą ir džiazo triūbininką Vytautą Grubliauską, Violetą ir Vilnių Tarasovus, Steponą Janušką ir uostamiesčio chorą „Cantare“. Šoks – „Leader dance“ šokėjos.

Klaipėdiečiams tai žinomi atlikėjai, kuriuos jie ir visa Lietuva išvys kitokiame amplua.

– Garsiojo Klaipėdos šokėjų kolektyvo „Žuvėdra“ nebus?
– „Žuvėdra“ jau yra dalyvavusi „Žvaigždžių dienoje“. Kita vertus, renginių dar bus ne vienas. Kitais metais „Žvaigždžių diena“ turėtų atkeliauti ir į naująją „Žalgirio areną“.

– Ar „Švyturio“ arena bus pilnutėlė?
– Mano žiniomis, bilietai jau yra parduoti. Galbūt pavienių dar ir likę, bet planuojame, kad arena bus sausakimša. Tai mus džiugina. Natūralu, kad naujoje arenoje ir žmonių interesas didelis. Mums tai dar viena papildoma motyvacija maksimaliai gerai suorganizuoti renginį.

Garso įrašas:Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (30)
AND1
nebeverkit, dejimu konkursas bus geriausias per paskutinius 5 metus, Cemas su Deivu dar parodys klase!

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-29
-1
Atsakyti
Anonimas
Kokio bybio reikia žvaigždžiu dienoje daryti viska skubos tvarka. 4 kėliniai po 8min yra absurdiška. Tai gal po 5min išvis padarykit, tegul klaipėda susitvarko savo arenos apšvietima, nes žiurint per tv aiškiai matosi žaidėju šešėliai, panašiai kaip fulėje žaidžiant nakti, bet tai krepšinis ir tokiu bajeriu negali buti. Bet kai papigiai viska darė, tai suprantama kad nieko gero ir nebuvo galima tikėtis.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-29
-1
Atsakyti
AST
Geriau nebutu dejimo konkurso ir padarytu 4 kelinius po 10 min.
2012-02-29
+3
Atsakyti
kiek suprantu nerodys Zalgirio rungtyniu siandien? nes programoje tenisas
2012-02-29
-1
Atsakyti
JurburgAs nesuprantu nejau jau tokia didele nuoskauda Zalgiris padare? Nu suprantu jusu nora pasiekti Zalgirio lygi nu bet bukim biedni bet teisingi ,Zalgiris yra auksciausio lygio komanda tad sios komandos nesulyginamos ,prasau jusu geriau nerasykite komentaru, nes atrodo nekaip.


Aš tai supratau, kad esi biednas ir neteisingas. Visų pirma, aukščiausias lygis yra NBA ir Eurolygos TOP 4. Su tuo, kad komandos nesulyginamos tai išvis nusišnekėjai... Kaip rytas negali lygintis su žalgiriu jeigu nesenai dar 2 kart iš eilės LKL laimėjo? IŠVADA: Čia tu geriau komentarų nerašyk.

JurburgI finala nepatektu??? Dauguma jo dejimu per varzybas buvo geresni uz NBA dunk contest... O LKL tai be konkurensijos imtu ner su kuo lygint jo geriausias siuo metu Eurolygos dunkeris


Man įdomu kokį tu dėjimų konkursą žiūrėjai jeigu tau Weemso dėjimai rungtynių metu buvo geresni. Nei vienas jo dėjimas neprilygsta su dėjimais konkurse.
2012-02-29
+1
Atsakyti
ir vel jie baras :D nedalyvaus nei weemsas nei katelynas tai ko jus cia barates kuris butu laimejes? kai mazi vaikai, vienas durnas paraso nesamone kiti iskart kaip yzeidima prijima ir pradeda durnavot. suaukit viena syky ;)
2012-02-29
-1
Atsakyti
JurburgVytautasmazAnonimasDėjimu konkursas nėra loterija. Jei yra geras šuolis toks kaip weems tai jau iškart tampa favoritu. Mes jau matėm ka weemsas sugeba, ir jam lietuvoj lygiu nėra. Katelynas net per varžybas nesugeba idėt, tai tik parodo kad jis šudo vertas ryžas.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltĮdėk nors vieną, šio sezono Weems'o dėjimą, su kuriuo jis būtų galėjęs laimėti dėjimų konkursą.Nelygink dėjimų atliktų per varžybas, nes su tokiais dėjimais net į finalą nepatektų.I finala nepatektu??? Dauguma jo dejimu per varzybas buvo geresni uz NBA dunk contest... O LKL tai be konkurensijos imtu ner su kuo lygint jo geriausias siuo metu Eurolygos dunkeris


O tu dabar istrink visus per varzybas zaidusius krepšininkus ir palik tik Weems'ą. Tuomet dar kartą peržiūrėk Weems'o dėjimus ir atvirai pasakyk: tu tikrai manai, jog su tokiais dėjimais jis patektų į finalą? Tie dėjimai tikrai gražūs, kai jie atliekami per varžybas, bet jie tikrai neverti dėjimo konkurso.
2012-02-29
-2
Atsakyti
JurburgWladek_iz_KownoKatelynas apdetu Weemsa, nes niekas taip Lietuvoje nekrauna i krepsi kaip MindeZk_The_Legendna reliai as manau katelynas laimetu jei dalyvautu.. o weemsas nebent kokia 3-4 vieta geriausiu atvejuAs nesuprantu nejau jau tokia didele nuoskauda Zalgiris padare? Nu suprantu jusu nora pasiekti Zalgirio lygi nu bet bukim biedni bet teisingi ,Zalgiris yra auksciausio lygio komanda tad sios komandos nesulyginamos ,prasau jusu geriau nerasykite komentaru, nes atrodo nekaip.


Kada paskutini karta pas psichiatra buvai, kad tokias pievas rasineji.
2012-02-29
+2
Atsakyti
JurburgWladek_iz_KownoKatelynas apdetu Weemsa, nes niekas taip Lietuvoje nekrauna i krepsi kaip MindeZk_The_Legendna reliai as manau katelynas laimetu jei dalyvautu.. o weemsas nebent kokia 3-4 vieta geriausiu atvejuAs nesuprantu nejau jau tokia didele nuoskauda Zalgiris padare? Nu suprantu jusu nora pasiekti Zalgirio lygi nu bet bukim biedni bet teisingi ,Zalgiris yra auksciausio lygio komanda tad sios komandos nesulyginamos ,prasau jusu geriau nerasykite komentaru, nes atrodo nekaip.


Blet, suprask, cia ne ryta ir zalgiri lygina, o katelyna ir weemsa, as seip irgi manau, kad katelynas galetu padaryt weemsa, sipmatizuoju minde, nes jis baltas, nesinori, kad nigeris is usa visus patvarkytu. bet kalbos kalbom, abu nedalyvauja : D
2012-02-29
-2
Atsakyti
Wladek_iz_KownoKatelynas apdetu Weemsa, nes niekas taip Lietuvoje nekrauna i krepsi kaip Minde


Zk_The_Legendna reliai as manau katelynas laimetu jei dalyvautu.. o weemsas nebent kokia 3-4 vieta geriausiu atveju


As nesuprantu nejau jau tokia didele nuoskauda Zalgiris padare? Nu suprantu jusu nora pasiekti Zalgirio lygi nu bet bukim biedni bet teisingi ,Zalgiris yra auksciausio lygio komanda tad sios komandos nesulyginamos ,prasau jusu geriau nerasykite komentaru, nes atrodo nekaip.
2012-02-29
+7
Atsakyti
VytautasmazAnonimasDėjimu konkursas nėra loterija. Jei yra geras šuolis toks kaip weems tai jau iškart tampa favoritu. Mes jau matėm ka weemsas sugeba, ir jam lietuvoj lygiu nėra. Katelynas net per varžybas nesugeba idėt, tai tik parodo kad jis šudo vertas ryžas.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltĮdėk nors vieną, šio sezono Weems'o dėjimą, su kuriuo jis būtų galėjęs laimėti dėjimų konkursą.Nelygink dėjimų atliktų per varžybas, nes su tokiais dėjimais net į finalą nepatektų.


I finala nepatektu??? Dauguma jo dejimu per varzybas buvo geresni uz NBA dunk contest... O LKL tai be konkurensijos imtu ner su kuo lygint jo geriausias siuo metu Eurolygos dunkeris
2012-02-29
Atsakyti
na reliai as manau katelynas laimetu jei dalyvautu.. o weemsas nebent kokia 3-4 vieta geriausiu atveju
2012-02-29
-3
Atsakyti
zalgirieciaiKas tas Katilas? Tokiu ORO karaliu tai...


http://www.youtube.com/watch?v=quPggD_RN...
2012-02-29
+1
Atsakyti
AnonimasDėjimu konkursas nėra loterija. Jei yra geras šuolis toks kaip weems tai jau iškart tampa favoritu. Mes jau matėm ka weemsas sugeba, ir jam lietuvoj lygiu nėra. Katelynas net per varžybas nesugeba idėt, tai tik parodo kad jis šudo vertas ryžas.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Įdėk nors vieną, šio sezono Weems'o dėjimą, su kuriuo jis būtų galėjęs laimėti dėjimų konkursą.

Nelygink dėjimų atliktų per varžybas, nes su tokiais dėjimais net į finalą nepatektų.
2012-02-29
-3
Atsakyti
Jop
Ir Weemsas ir Katelynas buvo laimėję NCAA dunk contesta.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-29
-2
Atsakyti
Seip Katelynas NCAA dalyvavo dejimu konkurse ir visai gerai pasirode.
2012-02-29
-4
Atsakyti
Norejosi pamatyti S. Weemso ir M. Katelyno dvikova, nes abu irode ( laimeti konkursai JAV ir kitur), kad gali delioti geriau uz dauguma, bet eilini karta Zalgiris ir Lrytas zaidzia kazkokius uzkulisinius zaidimus ir "taupo" savo zaidejus arba tiesiog santazuoja LKL vadovybe... tikiu, ad ir like dejikai pademosntruos kazka idomaus, bet dazniausiai dejimu konkursuoje ( Lietuvoje) nuvilia ne dejimu konkurso dalyviai, o komisija... cia kazkas pan. kaip Eurovizijos atrankoje ( komisijoje) dalyvauja dainininkai, kurie patys nesugebejo patekti i Eurovizija...
2012-02-29
Atsakyti
Kas tas Katilas? Tokiu ORO karaliu tai...
2012-02-29
Atsakyti
Anonimas
Pagriauskit jus tams weems'ui kota gal?kad taip ji dievinat.Man tai jis meslo kruva,o ne Katelynas.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-29
-1
Atsakyti
Anonimas
Dėjimu konkursas nėra loterija. Jei yra geras šuolis toks kaip weems tai jau iškart tampa favoritu. Mes jau matėm ka weemsas sugeba, ir jam lietuvoj lygiu nėra. Katelynas net per varžybas nesugeba idėt, tai tik parodo kad jis šudo vertas ryžas.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-02-29
-1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.