Klivlendo „Cavaliers“ (48 perg. – 31 pral.) ekipai užteko pusės kėlinio, kad įveiktų vieną blogiausių NBA komandų. Ketvirtadienį namie „Cavs“ 91:87 (16:16, 25:21, 19:30, 31:20) palaužė Niujorko „Knicks“ (22-56).

„Cavaliers“ atsilikinėjo visas rungtynes ir iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 6 minutes jų deficitas dar buvo 9 taškai (71:80). Tačiau tada šeimininkai pelnė 7 taškus be atsako, o po Žydrūno Ilgausko dvitaškio išlygino rezultatą – 80:80. Kitoje atakoje „Cavs“ perėmė kamuolį ir Larry Hughesas greitame puolime persvėrė rezultatą.

„Knicks“ gynėjas Jamalas Crawfordas netrukus pataikė tritaškį ir vėl išvedė savo ekipą į priekį – 83:82. Kitoje atakoje Flipas Murray besibaigiant atakos laikui švystelėjo tritaškį, kuris pasiekė tikslą ir vėl grąžino „kavalieriams“ pranašumą.

Paskutinėmis sekundėmis Ilgauskas ir Murray taikliai mėtė baudas ir nebepaleido pergalės iš rankų.

Ypač sėkmingai nugalėtojų gretose rungtyniavo vos antras rungtynes po traumos žaidęs Ilgauskas. Per 29 minutes jis pelnė 17 taškų (5/10 dvit., 7/8 baudų), atkovojo 14 kamuolių, blokavo 5 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Cavaliers“: Larry Hughesas 26 taškai (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Žydrūnas Ilgauskas (14 atk. kam., 5 blk.) ir Donyellas Marshallas po 17, Flipas Murray 12.

„Knicks“: Nate‘as Robinsonas 32, Jamalas Crawfordas 19 (9 rez. perd., 5 per. kam.).

„Cavaliers“ gretose nežaidė LeBronas Jamesas. Prieš tai vykusiose rungtynėse jis susižeidė čiurną ir treneriai šįkart leido jam pailsėti.

Kiti rezultatai:

San Antonio Spurs - Orlando Magic 80-92
Phoenix Suns - Dallas Mavericks 117-104

:D:D:D:D Kas per Flipas Murray? Tai gal Ronald?
2006-04-14
Hughes parode kaip jis zhaide sezono pradzhioje...
2006-04-14
Larry Hughesas mldc neblogai suzaide, tiek ilgai nezaide bet greitai atsigauna, robinsonas stebina irgi mldc :)
2006-04-14
galejot abi likusias aprasyti, juk tik dvejos, o abi itin idomios, nes kaip ne kaip magic jau net 7 pergale iskovojo ir ne bet ka, o nba cempionus ju aiksteje padare, o suns super tritaskiu primete
2006-04-14
As irgi Darko visko ko geriausio linkiu:) kitais metais bus arba starto zhaidejas arba wienas ish geriausiu sheshtuju zhaideju:) shaunuolis Darko!!
2006-04-14
Che che che... Darko milicic Orlande pelne 14 tashku per 27minutes... blet bus bajeris, jeigu po metu kitu jis taps kaip kox Jermainas Onealas... Pistonai griaush nagus... Nes visgi shis zhaidejas talentingas... sawo akimis gi machiau kaiplietuvos ryta zhude.... O jm tada tebuwo 19 meteliu....
2006-04-14
magic vyrykit !!! kur tokia forma sezono pradzioj!!! liko 3 rungtynes ir visos su kaimynais 76 pacers ir bulls, visas jei laimes pateks i atkrintamasias!!!