Kevinas Durantas lengvai įveikdavo varžovų gynybą
Nuotr. AP-Scanpix
Aštuoniolika taškų per ketvirtą kėlinį pelnęs Kevinas Durantas atvedė Oklahomos „Thunder“ (29-7) komandą į eilinę pergalę. Oklahomos ekipa svečiuose 105:102 (20:23, 30:30, 20:28, 35:21) pranoko Orlando „Magic“ (23-14) ir laimėjo septintą kartą iš eilės.

Po trijų kėlinių „Magic“ pirmavo 91:80, tačiau paskutiniame ketvirtyje ėmė strigti jų taikiklis. Šeimininkai pataikė tik 8 metimus iš 23, tuo tarpu Duranto vedama „Thunder“ įmetė 10 iš 15 ir perėmė iniciatyvą.

Po Jameero Nelsono tritaškio „Magic“ dar buvo priartėję iki 94:96, tačiau netrukus penktą tolimą metimą pataikė Durantas ir mačo baigtis tapo aiški.

„Magic“: Dwightas Howardas 33 (9 atk. kam.), Jasonas Richardsonas 16, Ryanas Andesonas ir Jameeras Nelsonas (9 rez. perd.) po 15, Hidayetas Turkoglu 11.

„Thunder“: Kevinas Durantas 38, Russellas Westbrookas 29 (10 rez. perd.), Jamesas Hardenas 13.