Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) prasidėjo lemiamos kovos. Dėl čempionių titulo varžosi Vilniaus "Lietuvos telekomas" ir Marijampolės "Arvi", o dėl trečiosios vietos grumiasi dvi Kauno ekipos: "Laisvė" bei "LKKA-Kaunas".

Pirmose finalo rungtynėse pergalę 18 taškų skirtumu 98:80 (13:21, 30:23, 24:10, 31:26) šventė Vilniaus "Lietuvos telekomas" ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1-0.

Pirmajame kėlinyje žaidimo sąlygas diktavo marijampolietės, per 10 minučių įgijusios 8 taškų pranašumą. Antrajame ketvirtyje įsibėgėjo "Lietuvos telekomas" ir prieš didžiąją pertrauką turėjo minimalų deficitą (43:44), o antroje rungtynių dalyje rezultatą persvėrė savo naudai ir užtikrintai laimėjo.

Nugalėtojų gretose nesulaikoma buvo Jurgita Štreimikytė-Virbickienė, per 32 minutes surinkusi 32 taškus (12/19 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojusi 8 kamuolius, atlikusi 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavusi 2 varžovių metimus. 22 taškus pridėjo Katie Douglas (5 rez. perd.), 14 - Ieva Kublina (9 atk. kam.), 13 - Aušra Bimbaitė.

"Arvi" ekipoje išsiskyrė Aušra Naidėnienė, pelniusi 23 taškus (5/16 dvitaškiu, 13/13 baudų), atkovojusi 9 kamuolius, tačiau suklydusi 6 kartus. 15 taškė įmetė Ela Briedytė, 14 - Vita Kuktienė.

Mažajame finale "Laisvė" sutriuškino "LKKA-Kauno" krepšininkes 85:58 (27:21, 20:13, 18:11, 20:13) ir serijoje pirmauja 1-0.

Per pirmąjį kėlinį "Laisvės" krepšininkės įgijo 6 taškų pranašumą, o kiekviename kitame ketvirtyje ji vis padidindavo 7 taškais.

"Laisvei": Jolanta Marmienė 17 (7 atk. kam.) taškų, Asta Daujadienė 14 (4 rez. perd.), Diliara Velišajeva 15.

"LKKA-Kaunas": Jurga Budrytė 17 (8 atk. kam., 4 rez. perd.) taškų, Agnė Girštautaitė 15 (8 atk. kam.).

2005-04-15 21:57
Nu Telekomui geras isbandymas pries samara..:)