Įspūdingas Arvydo Čepulio pasirodymas Rumunijos pirmenybėse padėjo jo atstovaujamai Ploješčio „CSU Asesoft“ (14-7) komandai pratęsti pergalių seriją. Lietuvio vedama ekipa išvykoje 94:77 (22:18, 21:15, 27:18, 24:26) nugalėjo „Perla Harghitei“ (2-21) krepšininkus ir iškovojo šeštą pergalę iš eilės.

Čepulis per 30 minučių pelnė 25 taškus (1/3 dvitaškių, 6/12 tritaškių, 5/5 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, tačiau 4 kartus suklydo, 1 sykį prasižengė bei surinko 15 naudingumo balų.

Pergalę pavyko pasiekti ir „Oradea“ (14-8) ekipai su Gediminu Navicku, svečiuose 62:59 (19:16, 21:6, 8:21, 14:16) palaužusiai Piteščio BCM (11-11) žaidėjų pasipriešinimą.

Navickas aikštelėje praleido 23 minutes, surinko 10 taškų (3/5 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo, 5 kartus prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.