Pralaimėjimą Lenkijos krepšinio čempionate patyrė Gdynės „Asseco Prokom“ komanda, kurios garbę gina Donatas Motiejūnas. Ji svečiuose 68:79 (14:27, 14:14, 18:22, 22:16) nusileido Goro „Zastal Zielona“ krepšininkams.

Motiejūnas mačą pradėjo startiniame penkete, tačiau žaidė vos 13 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (0/3 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo ir prarado po 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

Pergalę lietuviškų komandų akistatoje džiaugėsi Slupsko „Energa Czarni“ komanda, kurią treniruoja Dainius Adomaitis ir rungtyniauja Mantas Česnauskis. Ji namuose 67:65 (17:11, 11:23, 14:8, 25:23) palaužė Zgorželeco „Turow“ ekipą su Giedriumi Gustu.

Gustas per 21 minutę pelnė 9 taškus (2/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, 4 kartus prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Česnauskis per 27 minutes pelnė 19 taškų (4/7 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 3, perėmė ir prarado po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.