Kauno „Žalgirio  - SM” krepšininkai tęsia savo pasirodymą tarptautiniame aštuonių komandų turnyre Ispanijoje, Vilagarsijos mieste. Vakar sutriuškinę Salonikų „Aris” jaunuosius žaidėjus iš Graikijos (103:62), šiandien kauniečiai nepasigailėjo ir Milano „Armani Jeans“ ekipos. Italus „Žalgirio“ pamaina nugalėjo taip pat triuškinančiu rezultatu – 106:65.

Rezultatyviausias „Žalgiris – SM“ gretose buvo V.Štimacas, pelnęs 20 taškų, 17 pridėjo A.Milaknis, 16 - T.Barštys, 14 - P.Butkevičius, 13  - V.Jasikevičius, A.Aleksandrovas atliko penkis rezultatyvius perdavimus (4 tšk.)

Jau nuo pat dvikovos pradžios, „Žalgiris – SM“ dominavo aikštėje, po dešimties minučių Kauno klubas pirmavo net 16 taškų skirtumu (25:9). „Armani Jeans“ žaidėjai nesugebėjo sustabdyti V.Štimaco, kuris baudos aikštelėje buvo nesustabdomas ir iki didžiosios pertraukos „Žalgiris – SM“ padidino savo persvarą iki 30 taškų (58:28).

Per likusius du kėlinius vaizdas aikštėje nesikeitė, rungtynės vyko pagal tą patį scenarijų. Kauniečiai tik tolo nuo savo varžovų, o italai atrodė beviltiškai, nesugebėję rasti kontrargumentų nei kauniečių puolimui, nei gynybai.

Rytoj "Žalgiris - SM" ekipa sužais paskutiniąsias savo pogrupio rungtynes su Maskvos "Dinamo" ekipa.

Yahoo, Dubleriai rulezzz
2006-04-15
Kad cia nera jiems ka zaist, manau, kad teks pavargti Eurolygos Final 4 turnyre kur vyks...