Kevinas Durantas lemiamu momentu prametė keturis metimus iš eilės
Nuotr. AP-Scanpix
Kevinas Durantas ir Russellas Westbrookas pelnė du trečdalius taškų ekipos, tačiau tai nepadėjo Oklahomos „Thunder“ (29-8) komandai Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pratęsti septynių pergalių seriją.

Absoliuti Vakarų konferencijos lyderė išvykoje 90:97 (24:27, 23:26, 28:23, 15:21) turėjo pripažinti Josho Smitho vedamos Atlantos „Hawks“ (22-15) ekipos pranašumą.

„Thunder“ nė karto nepirmavo didesniu nei dviejų taškų pranašumu, bet intriga nebuvo dingusi nei akimirkai. Besibaigiant ketvirtam kėliniui svečių deficitas tesiekė 2 taškus (90:92, 46-ąją min.).

Tuomet, kai Oklahomos ekipai labiausiai reikėjo lyderių pagalbos, jų nebuvo. Durantas ir Westbrookas prametė penkis metimus iš eilės, o Smithas taikliai sumetė baudas ir įtvirtino pergalę.

Atlantos komandai šiame mače negalėjo padėti kelio traumą besigydantis Joe Johnsonas, o pirmame kėlinyje kelį pasitempė Tracy McGrady ir į aikštelę nebegrįžo.

„Hawks“: Joshas Smithas 30 (12 atk. kam.), Jeffas Teague 16, Kirkas Hinrichas 10, Zaza Pachulia 10 (14 atk. kam.).

„Thunder“: Kevinas Durantas 35 (8 atk. kam.), Russellas Westbrookas 25, Jamesas Hardenas 10, Serge'as Ibaka 10.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Atrinkti (0) Visi (7)
Taip ir galvojau,kad šiandien prieš Atlanta kris kažkodėl. 3 rungtynės vis dėlto įšvykoje.
2012-03-04
Hinrickas kažkada žaidė puikiai, bet greit žaidimas nusileido žemyn.

--
2012-03-04
Smith mldc, be dvieju lyderiu Horfordo, Joe Johnsono toki zaidima Hawks rodo, didziausios pagarbos verta komanda, o ypac J Smoove :)
2012-03-04
+1
heat suckssssssssssssss
2012-03-04
-2
Wade-03
Bulls,heat,oklahoma visos su tiek pat pralaimejimu. O siaip tikejaus kad atlanta laimes tik gaila macgrady gal butu nrml suzaides jei ne trauma na bet kokiu atveju linkiu jam greit pasveikt. Na o snd laukia neblogos rungtynes lakers vs heat laukiu nesulaukiu! Gooo heat!!!

--
2012-03-04
+3
Rubiano
Nu va, rubio toliau tese savo ispudingo pataikymo serija (kalintas rungtynes is eiles 1-8 fg) ir va kai tik love'ui krenta belekokie iskart 12ast :)