Dramatišką pergalę Slovakijos čempionate iškovojo Nitros „BK SPU Bemaco“ (21-11) komanda, kurios garbę gina Darius Šilinskis. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 83:81 (22:15, 25:25, 12:17, 15:17, 9:7) po pratęsimo parklupdė „Prievidza“ (22-10) ekipą.

Nitros komandoje rungtyniavo vos šeši krepšininkai, kadangi kiti žaidėjai buvo traumuoti arba serga. Penki iš šešių žaidėjų rungtyniavo ilgiau nei 37 minutes.

Šilinskis per 39 minutes pelnė 20 taškų (7/15 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 16 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, išprovokavo 4 pražangas, tačiau 1 sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Nitros ekipa turnyro lentelėje užima trečią vietą, o „Prievidza“ žengia pirma.