Baltijos krepšinio lygoje šeštadienį paaiškėjo ekipos, užėmusios 5-6 vietas. Dviejų Latvijos klubų dvikovoje stipresnė pasirodė Ventspilio „Ventspils“, 91:75 (23:12, 28:20, 20:15, 20:28) įveikę Rygos „Barons“.

Rungtynių baigtis išsisprendė dar antrajame kėlinuke, kai keturis iš eilės tritaškius pataikęs Kristapas Purnis inicijavo „Ventspils“ spurtą 15:3, po kurio ekipas skyrė 18 taškų skirtumas. Antroje rungtynių dalyje „Barons“ nebesugebėjo sušvelninti skirtumo.

Nesėkmingai šios rungtynės susiklostė abiems lietuviams. Giedrius Gustas per 21 minutę pelnė 5 taškus, pataikydamas vos 1 metimą iš 10. Įžaidėjas taip pat atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė.

Michailas Anisimovas per 11 minučių pelnė 3 taškus (1/3 dvit., 1/2 baudų), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po du kartus suklydo ir prasižengė.

„Ventspils“: Dalronas Johnsonas 16 (14 atk. kam.), Martinas Skirmantas ir Kristapas Purnis po 14, Rasheedas Brokenborough ir Enrique Clemnonsas po 13.

„Barons“: Andrejus Jansonas 18, Stephenas Richas ir Jurijus Adzejevskis po 11.