Pergalę Švedijos čempionate iškovojo Evaldo Žabo atstovaujama Ostersundo „Jamtland Basket“ (13-21) ekipa. Ji svečiuose 93:83 (23:17, 22:18, 26:26, 22:22) nugalėjo Solnos „Vikings“ (17-17) krepšininkus.

Žabas per 39 minutes pelnė 26 taškus (6/10 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 8/9 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 32 naudingumo balus.

Sodertaljo „Kings“ (22-12) su Mantu Griškėnu taip pat šventė pergalę. Lietuvio komanda namuose 91:80 (18:15, 24:18, 19:17, 30:30) nugalėjo Sundsvalio „Dragons“ (21-13) penketuką.

Puolėjas iš Lietuvos per 21 minutę pelnė 10 taškų (4/8 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

Pergalės skonį patyrė ir du lietuvius savo gretose turinti Norčiopingo „Dolphins“ (22-12) ekipa. Ji namuose 102:94 (20:18, 19:29, 31:21, 32:26) nugalėjo Lulėjo „LF Basket“ (18-16) krepšininkus.

Petras Baločka nugalėtojams per 5 minutes pelnė 6 taškus (3/3 dvitaškių, 0/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Jo komandos draugas Povilas Šakinis per 13 minučių prametė 2 tritaškius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 3 sykius prasižengė.