Dviejų Italijos klubų su lietuviais dvikovoje triumfavo Trevizo „Benetton“, kurią į priekį vedė Ramūnas Šiškauskas. Išvykoje „Benetton“ 91:89 (16:23, 24:21, 29:22, 22:23) nugalėjo Kapo d'Orlando „Upea“.

Didžiąją dalį rungtynių rezultatas buvo apylygis, o paskutinę minutę „Upea“ išlygino rezultatą 87:87. Tuomet Andrea Bargnani pelnė du taškus, o Virginijus Praškevičius netaikliai atakavo iš toli. Tuo pasinaudojęs Bargnani pelnė dar du taškus nuo baudų linijos ir išplėšė pergalę savo ekipai.

Nugalėtojams Šiškauskas per 38 minutes pelnė 21 tašką (2/8 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 8/8 baudų). Puolėjas atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, 2 kartus suklydo bei 3 sykius prasižengė.

Šeimininkų gretose vienas lyderių buvo Praškevičius. Jis per 24 minutes surinko 13 taškų (2/5 dvitaškių, 3/6 tritaškių), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus perėmė kamuolį, sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Upea“: Keithas Carteris 23 taškai, Vasilijus Evtimovas 15 (16 atk. kam.), Virginijus Praškevičius 13, Kristapas Janičenokas ir Marque Perry po 10.

„Benetton“: Ramūnas Šiškauskas 21, Andrea Bargnani (4/4 tritaškių) ir Marcusas Goree (12 atk. kam.) po 19, Drew Nocholasas 17.

Po 28-ojo turo rungtynių „Benetton“ žengia koja kojon turnyrinės lentelės viršuje su Bolonijos „Climamio“. Abi ekipos turi po 21 pergalę bei 7 pralaimėjimus. 20 kartų laimėjusi Udinės „Snaidero“ užima trečiąją vietą, o 19 pergalių iškovojusi Sienos „Montepaschi“ lieka ketvirta.

„Upea“ klubas yra vienas čempionato autsaiderių. 8 kartus laimėjusi ir 20 sykių suklupusi Kapo d'Orlando komanda užima 16-ąją vietą iš 18 ekipų, o paskutines dvi vietas turnyre užėmę klubai praranda teisę kitą sezoną varžytis pirmame Italijos divizione.