Kauno „Žalgirio" jaunimas ir toliau žengia be pralaimėjimų tarptautiniame Vilagarsijos aštuonių komandų turnyre Ispanijoje. Šeštadienį „Žalgirio" pamaina paskutinėse grupės rungtynėse 85:76 nugalėjo Maskvos „Dinamo" krepšininkus ir užėmė pirmąją vietą savo pogrupyje.

Rezultatyviausias Kauno klubo gretose buvo Vladimiras Štimacas, pelnęs 20 taškų. 15 įmetė Vytenis Jasikevičius, 13 Povilas Butkevičius, 11  Andrius Aleksandrovas, po 10  Artūras Milaknis ir Vilmantas Dilys.

Šis mačas nuo pat pradžių klostėsi emocingai ir atkakliai, tačiau kauniečiai demonstravo užtikrintą krepšinį, kontroliavo žaidimo eigą ir pirmąjį kėlinį baigė pirmaudami dešimties taškų skirtumu  26:16.

Antrame ketvirtyje abiejų komandų žaidimas apsilygino. Tačiau drausmingai sužaidę kėlinio pabaigą, „Žalgiris  SM" krepšininkai išlaikė pranašumą savo rankose po dvidešimties minučių  40:31.

Antroje mačo dalyje kauniečiai neatsipalaidavo ir dar labiau nutolo nuo varžovų. Po krepšiais labai sėkmingai kovojo Štimacas. Paskutiniame ketvirtyje „Žalgiris - SM" neišbarstė turėtos persvaros, o maskviečiams nebeužteko jėgų pasivyti absoliučių turnyro lyderių. Ir nors paskutinį kėlinį „Dinamo" jaunimas laimėjo 12 taškų skirtumu, tačiau to neužteko. Finalinė dvikovos sirena paskelbė dar vieną „Žalgiris  SM" pergalę.

Sekmadienį „Žalgiris  SM" krepšininkai Vilagarsijos turnyro finale kovos su ispanų Madrido „Adecco Estudiantes" komanda, kuri iškovojo dvi pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą bei savo grupėje, kaip ir kauniečiai, užėmė pirmąją vietą.